|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Zwycięstwo 3-1 na wyjeździe i awans na 2 pozycję w lidze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
za grosze na sprzedaz....licytacja konczy sie lekko po 20
Jacob Vester Madsen (80058268) Lat 20, przeciętny stan formy, zdrowy Jest popularny, opanowany i uczciwy Poziom doświadczenia nędzny, przywódca kiepski.
Narodowość: Danmark Wskaźnik TSI: 10 570 Pensja: 18 144 zł/tydzień w tym premia 20% Właściciel: Fasol Team Kartek: 0 Kontuzje: zdrowy
Kondycja: zadowalający Bramkarz: fatalny Rozgrywanie: słaby Podania: kiepski Skrzydłowy: nędzny Defensywa: mistrzowski Skuteczność: nędzny St.fragmenty: kiepski
Klaus Dieter Stanzl (76142235) Lat 20, solidny stan formy, zdrowy Jest przyjemny, z charakterem i uczciwy Poziom doświadczenia nędzny, przywódca kiepski.
Specjalność: atletyczny
Narodowość: Deutschland Wskaźnik TSI: 16 380 Pensja: 17 664 zł/tydzień w tym premia 20% Właściciel: Fasol Team Kartek: 0 Kontuzje: zdrowy
Kondycja: solidny Bramkarz: fatalny Rozgrywanie: słaby Podania: nędzny Skrzydłowy: słaby Defensywa: mistrzowski Skuteczność: przeciętny St.fragmenty: słaby
Ville Hukka (81441553) Lat 20, znakomity stan formy, zdrowy Jest sympatyczny, z charakterem i szlachetny Poziom doświadczenia nędzny, przywódca kiepski.
Narodowość: Suomi Wskaźnik TSI: 13 440 Pensja: 19 584 zł/tydzień w tym premia 20% Właściciel: Fasol Team Kartek: 0 Kontuzje: zdrowy
Kondycja: zadowalający Bramkarz: fatalny Rozgrywanie: słaby Podania: kiepski Skrzydłowy: nędzny Defensywa: mistrzowski Skuteczność: słaby St.fragmenty: nędzny
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
Zwycięstwo 3-1 na wyjeździe i awans na 2 pozycję w lidze. Widze że Wenecja idzie na awans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
U mnie też zwycięstwo 1:0 na wyjeździe i utrzymałem pozycje lidera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jeszcze tylko 4 kolejki i awans może być mój, ale teraz czekają mnie najtrudniejsze mecze na koniec sezonu.
Gladiator Kraków
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Zwycięstwo 3-1 na wyjeździe i awans na 2 pozycję w lidze. Widze że Wenecja idzie na awans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> O nie, nie - może za 2 sezony, teraz to mam za słaby zespół na awans. Gra kontrą to loteria a ja tak grywam 90 % meczy ligowych i zawsze nadejda takie mecze, że mimo lepszego składu przegram. Awansować do V ligi grając z kontry jest bardzo trudną sztuką. Dlatego za ok 2 tyg zmianiam trening na :dośrodkowania:.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
Coraz więcej ludzi odchodzi od gry z kontry. U mnie w VI lidze gostek grał kontrą 7 sezon, i stwierdził że nic więcej nie osiągnie, więc sprzedał paru obrońców, przeszedł na 3-5-2 zmieniając trening, i teraz jest o wiele tródniej go pokonaćb :/
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
im wieksza pomoc tym trudniejszy rywal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
im wieksza pomoc tym trudniejszy rywal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Na jakiej podstawie to wnioskujesz i czy odnosi się to do przeciwników graczy grających kontrą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
Gra jest tak zrobiona że pomoc rządzi...sam pewnie wiesz że grając kontrą wysoko się nie zajdzie. Czy w 1 lidze gra ktoś kontrą??? Nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Czy w 1 lidze gra ktoś kontrą??? Nie W ostatniej kolejce 2 zespoły zastosowały kontrę i oba zremisowały swoje mecze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
18.10.2006 Nowa umowa Na wczorajszej konferencji prasowej Hattrickowy Związek Piłki Nożnej (HZPN) ogłosił kilka zmian ekonomicznych na następny sezon. Po pierwsze udało się osiągnąć porozumienie z firmą produkującą sprzęt komputerowy, która zainwestuje w HZPN, a pieniądze zostaną bezpośrednio przekazane Hattrickowym klubom. HZPN podpisał także nowy kontrakt z Międzynarodową Organizacją Pośredników (MOP), w którym udało się wynegocjować niższe opłaty transferowe. HZPN postanowił także obniżyć stopy procentowe dla lokat bankowych. - "Z wielką przyjemnością ogłaszamy tę nową umowę na następny sezon, jej szczegóły zostaną oczywiście podane niebawem – powiedział rzecznik finansowy HZPN. Podstawy ekonomiczne Hattricka są zdrowe, średnia wielkość środków finansowych na klub rośnie, a nowa umowa sponsorska jeszcze bardziej poprawi sytuację. Wierzymy też, że rynek transferowy korzystnie odczuje zmniejszenie opłat pośredników oraz niższe oprocentowanie ciekawie to wymyslili, pewnie bedzie mozna podpisywac kontrakty reklamowe
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835 |
Może i ciekawie ale jak dlamnie to wszystki zmiany są na gortsze. Kiedyś mi się lepiej podobała ta gra.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
Myslal moze ktos o stworzeniu mini turnieju dla forumowiczów mysle ze znalazlo by sie kilka chetnych druzyn.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Kolejne zwycięstwo. Tym razem 3-2 z liderem po 3 kontratakach. Obecnie zajmuję 2 miejsce w tabeli z tyloma punktami co lider.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Ja również wygrałem kolejny mecz, tym razem 4:1 z wiceliderem a teraz spadł na 3 pozycje. Mój klub utrzymał pierwszą pozycje w lidze i przed nami jeszcze 3 kolejki do końca (2 ciężkie mecze u siebie i 1 łatwy mecz na wyjeździe). Jeśli wygram za tydzień to awans będzie na 100% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471 |
Spójnia Świdwin - FC Skrzyszów United 5 - 2
grałem z 3 drużyną o awans i wygrałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mam 6 pkt przewagi nad nimi i raczej pewny awans do 8 ligi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
A najlepsza akcja tego meczu to:
Cóż za koszmarny kiks niedoświadczonego zawodnika! Czarek Błażejowski próbuje wybić piłkę, ale strzela na własną bramkę i bramkarz z trudem broni. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
A chwilke później:
Gool!!! Szymon Witosz popisał się kapitalnym strzałem z 40m. Zawodnik Spójnia zrobił kółeczko, a później potężnie kropnął w kierunku bramki. Bramkarz był chyba zaskoczony, że z takiej odległości można zdobyć gola. A piłka wpadła do jego bramki tuż pod poprzeczką. 5-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Wreszcie kibice zaczynają przychodzić i powoli odrabiam minus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
[i]Ja wreszcie wyszedlem na plus, po poczytaniu kilku rad w tym dziale ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Bo sam probowalem, probowalem i nie wychodzilo ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Ale teraz sie utrzymam i za rok jazda ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
To widze, że w sumie udana niedziela dla fofumowiczów. Oby tak dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
ja... przegralem... ale to bylo planowane, nie chcialem awansować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
Myslal moze ktos o stworzeniu mini turnieju dla forumowiczów mysle ze znalazlo by sie kilka chetnych druzyn. I niby ja wyobrażasz sobie mecze VIII ligowców z V ligowcami ??!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|