Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 30 z 72 1 2 28 29 30 31 32 71 72
#368363 22/10/2006 15:11
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Zwycięstwo 3-1 na wyjeździe i awans na 2 pozycję w lidze.

Bonus: Unibet
#368364 23/10/2006 13:43
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
za grosze na sprzedaz....licytacja konczy sie lekko po 20



Jacob Vester Madsen (80058268)
Lat 20, przeciętny stan formy, zdrowy
Jest popularny, opanowany i uczciwy
Poziom doświadczenia nędzny, przywódca kiepski.

Narodowość: Danmark
Wskaźnik TSI: 10 570
Pensja: 18 144 zł/tydzień w tym premia 20%
Właściciel: Fasol Team
Kartek: 0
Kontuzje: zdrowy


Kondycja: zadowalający Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: słaby Podania: kiepski
Skrzydłowy: nędzny Defensywa: mistrzowski
Skuteczność: nędzny St.fragmenty: kiepski



Klaus Dieter Stanzl (76142235)
Lat 20, solidny stan formy, zdrowy
Jest przyjemny, z charakterem i uczciwy
Poziom doświadczenia nędzny, przywódca kiepski.

Specjalność: atletyczny

Narodowość: Deutschland
Wskaźnik TSI: 16 380
Pensja: 17 664 zł/tydzień w tym premia 20%
Właściciel: Fasol Team
Kartek: 0
Kontuzje: zdrowy


Kondycja: solidny Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: słaby Podania: nędzny
Skrzydłowy: słaby Defensywa: mistrzowski
Skuteczność: przeciętny St.fragmenty: słaby


Ville Hukka (81441553)
Lat 20, znakomity stan formy, zdrowy
Jest sympatyczny, z charakterem i szlachetny
Poziom doświadczenia nędzny, przywódca kiepski.

Narodowość: Suomi
Wskaźnik TSI: 13 440
Pensja: 19 584 zł/tydzień w tym premia 20%
Właściciel: Fasol Team
Kartek: 0
Kontuzje: zdrowy


Kondycja: zadowalający Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: słaby Podania: kiepski
Skrzydłowy: nędzny Defensywa: mistrzowski
Skuteczność: słaby St.fragmenty: nędzny

#368365 23/10/2006 22:14
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Quote
Zwycięstwo 3-1 na wyjeździe i awans na 2 pozycję w lidze.

Widze że Wenecja idzie na awans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#368366 24/10/2006 08:10
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
U mnie też zwycięstwo 1:0 na wyjeździe i utrzymałem pozycje lidera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jeszcze tylko 4 kolejki i awans może być mój, ale teraz czekają mnie najtrudniejsze mecze na koniec sezonu.

Gladiator Kraków

#368367 24/10/2006 16:12
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
Quote
Zwycięstwo 3-1 na wyjeździe i awans na 2 pozycję w lidze.

Widze że Wenecja idzie na awans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


O nie, nie - może za 2 sezony, teraz to mam za słaby zespół na awans. Gra kontrą to loteria a ja tak grywam 90 % meczy ligowych i zawsze nadejda takie mecze, że mimo lepszego składu przegram. Awansować do V ligi grając z kontry jest bardzo trudną sztuką. Dlatego za ok 2 tyg zmianiam trening na :dośrodkowania:.

#368368 25/10/2006 07:52
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Coraz więcej ludzi odchodzi od gry z kontry. U mnie w VI lidze gostek grał kontrą 7 sezon, i stwierdził że nic więcej nie osiągnie, więc sprzedał paru obrońców, przeszedł na 3-5-2 zmieniając trening, i teraz jest o wiele tródniej go pokonaćb :/

pozdro

#368369 27/10/2006 11:51
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
im wieksza pomoc tym trudniejszy rywal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#368370 27/10/2006 15:57
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
im wieksza pomoc tym trudniejszy rywal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Na jakiej podstawie to wnioskujesz i czy odnosi się to do przeciwników graczy grających kontrą.

#368371 27/10/2006 22:17
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Gra jest tak zrobiona że pomoc rządzi...sam pewnie wiesz że grając kontrą wysoko się nie zajdzie. Czy w 1 lidze gra ktoś kontrą??? Nie

#368372 28/10/2006 00:13
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
Czy w 1 lidze gra ktoś kontrą??? Nie


W ostatniej kolejce 2 zespoły zastosowały kontrę i oba zremisowały swoje mecze.

#368373 28/10/2006 21:03
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Quote
18.10.2006 Nowa umowa
Na wczorajszej konferencji prasowej Hattrickowy Związek Piłki Nożnej (HZPN) ogłosił kilka zmian ekonomicznych na następny sezon. Po pierwsze udało się osiągnąć porozumienie z firmą produkującą sprzęt komputerowy, która zainwestuje w HZPN, a pieniądze zostaną bezpośrednio przekazane Hattrickowym klubom. HZPN podpisał także nowy kontrakt z Międzynarodową Organizacją Pośredników (MOP), w którym udało się wynegocjować niższe opłaty transferowe. HZPN postanowił także obniżyć stopy procentowe dla lokat bankowych.
- "Z wielką przyjemnością ogłaszamy tę nową umowę na następny sezon, jej szczegóły zostaną oczywiście podane niebawem &#8211; powiedział rzecznik finansowy HZPN. Podstawy ekonomiczne Hattricka są zdrowe, średnia wielkość środków finansowych na klub rośnie, a nowa umowa sponsorska jeszcze bardziej poprawi sytuację. Wierzymy też, że rynek transferowy korzystnie odczuje zmniejszenie opłat pośredników oraz niższe oprocentowanie

ciekawie to wymyslili, pewnie bedzie mozna podpisywac kontrakty reklamowe

#368374 29/10/2006 06:33
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
Może i ciekawie ale jak dlamnie to wszystki zmiany są na gortsze. Kiedyś mi się lepiej podobała ta gra.

#368375 29/10/2006 07:50
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Myslal moze ktos o stworzeniu mini turnieju dla forumowiczów mysle ze znalazlo by sie kilka chetnych druzyn.

#368376 29/10/2006 10:22
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Kolejne zwycięstwo. Tym razem 3-2 z liderem po 3 kontratakach. Obecnie zajmuję 2 miejsce w tabeli z tyloma punktami co lider.

#368377 29/10/2006 12:25
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Ja również wygrałem kolejny mecz, tym razem 4:1 z wiceliderem a teraz spadł na 3 pozycje. Mój klub utrzymał pierwszą pozycje w lidze i przed nami jeszcze 3 kolejki do końca (2 ciężkie mecze u siebie i 1 łatwy mecz na wyjeździe). Jeśli wygram za tydzień to awans będzie na 100% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#368378 29/10/2006 13:32
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
Spójnia Świdwin - FC Skrzyszów United 5 - 2

grałem z 3 drużyną o awans i wygrałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mam 6 pkt przewagi nad nimi i raczej pewny awans do 8 ligi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

A najlepsza akcja tego meczu to:

Cóż za koszmarny kiks niedoświadczonego zawodnika! Czarek Błażejowski próbuje wybić piłkę, ale strzela na własną bramkę i bramkarz z trudem broni. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

A chwilke później:

Gool!!! Szymon Witosz popisał się kapitalnym strzałem z 40m. Zawodnik Spójnia zrobił kółeczko, a później potężnie kropnął w kierunku bramki. Bramkarz był chyba zaskoczony, że z takiej odległości można zdobyć gola. A piłka wpadła do jego bramki tuż pod poprzeczką. 5-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Wreszcie kibice zaczynają przychodzić i powoli odrabiam minus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#368379 29/10/2006 14:11
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
[i]Ja wreszcie wyszedlem na plus, po poczytaniu kilku rad w tym dziale ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Bo sam probowalem, probowalem i nie wychodzilo ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Ale teraz sie utrzymam i za rok jazda ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />




<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#368380 29/10/2006 15:02
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
To widze, że w sumie udana niedziela dla fofumowiczów. Oby tak dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#368381 29/10/2006 20:30
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
ja... przegralem... ale to bylo planowane, nie chcialem awansować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#368382 29/10/2006 20:45
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Quote
Myslal moze ktos o stworzeniu mini turnieju dla forumowiczów mysle ze znalazlo by sie kilka chetnych druzyn.


I niby ja wyobrażasz sobie mecze VIII ligowców z V ligowcami ??!

Strona 30 z 72 1 2 28 29 30 31 32 71 72

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, poozon, forty, kamel, ANZELMO, aker), 2,668 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,355
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1