Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 48 z 76 1 2 46 47 48 49 50 75 76
NanekHKS #3686045 11/02/2010 00:21
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
Shvedova koncz tego seta

Bonus: Unibet
NanekHKS #3686046 11/02/2010 00:21
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Demencja odpusc tego seta boks LAY 1,03 za 3 OJRO

Ojro #3686051 11/02/2010 00:25
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
witam wszystkich piwo

widzę że Berrer wygrał aplauz a więc kupon kończy Yaroslava Shvedova boks

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Originally Posted by Bartez_Gambler
Originally Posted by Jimmy
Originally Posted by cobra
Originally Posted by Jimmy
Gdyby Elena awansowała i zagrała w takim stylu z Rezai to leci z turnieju w podskokach..
ciezko powiedziec, mecz meczowi nierowny a francuzka dzis nic wielkiego nie pokazala z mloda rosjanka

Tempo spotkania Rezai było zdecydowanie lepsze, zagrania mocniejsze i bardziej precyzyjne i sama Francuzka była dość dobrze wybiegana. Oczywiście wiadomo, że to WTA i Demecja może odprawić Rezai rowerkiem ale gdyby wyglądałoby to tak jak dziś.. Ciekawa sprawa smile


Co do rezai to dla mnie jest kims takim jak Calleri w ATP.
Dziewczyna jest nieobliczalna nierówna i szkoda gadać.
pokzało to dobitnie podczas AO.
jej meczy nie ruszam.


Oczywiście, ja bym powiedział raczej że jest kims takim jak zdecydowana wiekszosc kobiet w WTA grin
Kobiecego tenisa nie ruszam czesciej niz raz na jakis czas. Napisalem tylko o tym co widze dzis u jednej i drugiej zawodniczki

Marian #3686055 11/02/2010 00:26
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Shvedova to chyba sama nie wie co robi

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
scheepers puke 8**-7 bylo

Marian #3686060 11/02/2010 00:28
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
Originally Posted by Marian
witam wszystkich piwo

widzę że Berrer wygrał aplauz a więc kupon kończy Yaroslava Shvedova boks
nie tylko tobie konczy,poki co to ma pewne problemy na korcie puke

jackm #3686062 11/02/2010 00:29
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Shvedova set smile jeszcze jeden boks

Marian #3686067 11/02/2010 00:39
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
co myślicie o meczu Bagieta-Blake? kusi mnie zagrać Andreev 2-0+Blake

Marian #3686069 11/02/2010 00:39
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
ehhh nie bedzie Vesniny na ES frown

Marian #3686071 11/02/2010 00:40
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Yaroslava break wink

Marian #3686073 11/02/2010 00:41
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Originally Posted by Marian
Yaroslava break wink

*0-40 mad

Marian #3686075 11/02/2010 00:42
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
czy wie ktos ile idzie przelew z MB na mBank? zlecilem wczoraj wyplate o 12.30 z MB.

javapl #3686076 11/02/2010 00:43
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Originally Posted by javapl
Originally Posted by Marian
Yaroslava break wink

*0-40 mad

Ad-40 smile jedziesz Shvedova boks

javapl #3686077 11/02/2010 00:45
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Originally Posted by javapl
Originally Posted by javapl
Originally Posted by Marian
Yaroslava break wink

*0-40 mad

Ad-40 smile jedziesz Shvedova boks
aj ładnie Yarka wybroniła się smile

javapl #3686081 11/02/2010 00:48
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
nie wiem czemu wszyscy graja tak namietnie Andreeva przeciez to jest rusek po kursie 1.3 szkoda sie denerwowac... Rui to nie jest chlopiec do bicia a to ze Rosjanin pokonal wlocha to dla mnie zaden argument bo od poczatku sezonu jest bardzo slabej formie
Machado - Andreev over 21.5
Chela boks
Ferrero boks
Berdych boks

anmar #3686084 11/02/2010 00:51
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
jaki kolwiek live nawet do Domachowskiej :>?

anmar #3686085 11/02/2010 00:51
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773
Originally Posted by anmar
nie wiem czemu wszyscy graja tak namietnie Andreeva przeciez to jest rusek po kursie 1.3 szkoda sie denerwowac... Rui to nie jest chlopiec do bicia a to ze Rosjanin pokonal wlocha to dla mnie zaden argument bo od poczatku sezonu jest bardzo slabej formie
Machado - Andreev over 21.5
Chela boks
Ferrero boks
Berdych boks

Widac, że nie ogladales meczu z Federerem na AO. wink

anmar #3686086 11/02/2010 00:52
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
z tenis na dziś do gry wydaje mi się że są dwa deble:

Marach O./Kubot L @1,44---> są w gazie, wygrali turniej i tu też mają szanse na to!
Melo M./Soares B @1,61---> po pierwsze wydaje mi się że są to jednak troszkę lepsi debliści, po drugie turniej jest w Brazylii, po trzecie ich rywalami są Argentyńczycy wink

anmar #3686089 11/02/2010 00:54
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Originally Posted by anmar
nie wiem czemu wszyscy graja tak namietnie Andreeva przeciez to jest rusek po kursie 1.3 szkoda sie denerwowac... Rui to nie jest chlopiec do bicia a to ze Rosjanin pokonal wlocha to dla mnie zaden argument bo od poczatku sezonu jest bardzo slabej formie
Machado - Andreev over 21.5
Chela boks
Ferrero boks
Berdych boks

Odradzasz Andreeva, a sam grasz Berdycha, który jest jest tak samo nierówny jak Igor, a gra z dużo bardziej wymagającym rywalem, a w poprzedniej rundzie mało nie poleciał z "Naleśnikiem"

Strona 48 z 76 1 2 46 47 48 49 50 75 76

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, latajaca_holenderka, rymoholik, Sensei, betowiec, alfa, $-man, bukma, poozon, aker, Akhu), 2,328 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,072
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1