Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 17 1 2 3 4 5 6 16 17
zecik #3659360 30/01/2010 08:04
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by zecik
Faktycznie mądrze napisane.

Ciekawi mnie bardzo jak wielki będzie płacz "jeszcze jednego" i jego wesołej gromadki, gdy nie da się zapełnić stadionu angielskimi kibicami. Tłumaczenie, iż 5 tysiaków im wystarczy, bo to fani piłki nożnej, nie tyle mnie nie przekona, co parsknę śmiechem
A co jest nie tak z angielskimi kibicami?

Bonus: Unibet
ultra1978 #3679640 08/02/2010 04:57
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Przeżyłem dziś niemały szok oglądając transmisję Chelsea - Arsenal. Kibice gości odpalają racę shocked

kfjatek #3679641 08/02/2010 05:02
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by kfjatek
Przeżyłem dziś niemały szok oglądając transmisję Chelsea - Arsenal. Kibice gości odpalają racę shocked
bedzie skandal na wyspach, to objaw skrajnego antysemityzmu !

tyson #3680537 08/02/2010 21:36
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Ulotki koniecITI.pl poszły w świat


Kibice Legii uderzyli na losowaniu EURO 2012 [sport.interia.pl]


Jedynym zgrzytem organizacyjnym podczas ceremonii losowania grup eliminacji do EURO 2012 był kolportaż ulotek założycieli strony koniecITI.pl. Nielegalne ulotki znalazły się w materiałach wręczanych dziennikarzom z całej Europy. Zdziwienie dziennikarzy było duże, gdy z koperty, którą wręczono im podczas odbioru akredytacji, wyjęli kolorową ulotkę z oficjalnym logo EURO 2012. Tytuł głosił: RAZEM NA EURO 2012 - wesprzyj kibiców.

W tekście autorzy - kibice Legii - namawiali dziennikarzy do wspomożenia ich w konflikcie z właścicielami klubu, grupą ITI. Przedstawiciele zagranicznych mediów dopytywali: o co w tym wszystkim naprawdę chodzi.

"Nasz protest to walka o elementarne prawa obywatelskie, wolność słowa, możliwość wyrażania swoich poglądów, swobodę podróżowania po Polsce na mecze ligowe (...). Przeciwko zwykłym kibicom wystąpił koncern medialny, dysponujący własnymi stacjami telewizyjnymi, prasą oraz wpływami w świecie polityki. (...) Jesteśmy nieustannie inwigilowania, zastraszani, szykanowani. Kibice nie mogą kupować biletów na wybrane sektory, bez żadnych podstaw prawnych uniemożliwia się im wybór miejsc. Za opuszczenie krzesełka, ponad którym rozpościera się chmura rozpylonego przez ochronę gazu, kibice zostają karani dwuletnim zakazem stadionowym. (...)" - czytamy m.in. w ulotce.

W sobotę policja zatrzymała dwie osoby odpowiedzialne za kolportaż nielegalnych materiałów. Jedną z nich był wolontariusz, który podrobił identyfikator koledze, a ten właśnie rozdawał dziennikarzom ulotki. - Zdarzył się drobny incydent. Wyjaśniamy go. Jeżeli się okaże, że doszło do wykroczenia, czy popełnienia przestępstwa, to winni zostaną pociągnięci do odpowiedzialności - zapewnił Adam Olkowicz, dyrektor turnieju EURO 2012 w Polsce.

Zarząd Legii zastanawia się, czy nie oddać do sądu organizatorów losowania grup EURO 2012. Z rzecznikiem klubu nie udało nam się skontaktować w tej sprawie.

[Linked Image] [img246.imageshack.us]

Legia #3680548 08/02/2010 21:39
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
szacun!

obawiam się że żydobolszewicka ośmiornica dokręci śrubę najmocniej jak się da

mura #3686167 11/02/2010 01:26
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
http://www.zw.com.pl/artykul/2,446370.html

Staruch unika Kary - Życie Warszawy

"Dzisiaj Piotr S. ps. Staruch - didżej kiboli Legii Warszawa miał mieć badanie psychiatryczne, ale nie zgłosił się na nie. — Przysłał zwolnienie lekarskie. Zostanie wyznaczony nowy termin badań — poinformowała nas sekcja prasowa warszawskiego sądu okręgowego.

Brak tych badań powoduje, że odwleka się decyzja sądu w jego sprawie. Staruch pozostaje bezkarny od listopada poprzedniego roku.

W trakcie meczu Legii Warszawa z Ruchem Chorzów, jako zapiewajło, intonował on przyśpiewki i okrzyki obraźliwe dla szefostwa klubu. ..."

laugh

kfjatek #3690173 12/02/2010 06:48
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
http://wyborcza.pl/1,75248,7548485,Stadionowi_bandyci_dilerami_narkotykow.html
GWno kontynuje atak na kibicow, cieszą sie ze piknikowo zrobilo sie z Lazienkowskiej, to teraz trza to smo zrobic na Lechu

tyson #3690482 12/02/2010 12:12
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Zaczynam odnosić wrażenie, że choroba Jana Marii Rokity przeniosła się na trybuny. Teraz zamiast płaczu w stylu "Niemcy mnie biją" mamy lament typu "właściciel klubu mnie prześladuje". Kuwa, ile można jęczeć i narzekać... jeśli właściciel pompuje forsę w klub, załatwił nowy stadion, to na 100% jesteśmy w lepszej sytuacji niż kibice MU, gdzie Glazer wypompowuje forsę... do własnej kieszeni.

Conrad #3690669 12/02/2010 19:01
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Chodzi tylko o to ze zarzad chce wymienic kibicow na innych.. Legia ma w wiekszosci kibicow ktorzy przychodzili na mecze nie po to zeby ogladac jak pilakrze w naszej lidze kopia sie w czolo ganiajac za pilka, tylko po to zeby dopingowac, spiewac, poczuc adrenaline po strzelonej bramce..
Pilkarze mowili otwarcie ze brakuje dopingu, tego z ktorego slynela kiedys Legia, dla ktorego nieraz decydowali sie przyjsc do klubu nowi zawodnicy blush
Ale ci kibice majacy Legie w sercu nie beda przychodzili na stadion, skoro nic nie mozna tam robic, nawet zmienic miejsca to rownie dobrze moga obejrzec mecz prezd tv, oszczedzajac pieniadze i lepiej sie bawiac.
A na Legie niech chodza kibice w garniturach, z dziecmi, popcornem, i niech bija brawo po strzelonej bramce puke szacunek Legia miala kiedys tylko ze wzgledu na kibicow, teraz jeszcze jakis tam jest za walke z zarzadem, ale niedlugo do Legii nikt nie bedzie mial szacunku za nic. Jesli taki wizerunek chce zarząd Legii to prosze bardzo, prawdziwi kibice dziekuja za niszczenie klubu papa szkoda pisac, nie moge sie doczekac newego stadionu na Legii i patrzenia na puste trybuny laugh

xqwzts #3691520 13/02/2010 01:10
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
ale kibice Legii sami sobie strzelają samobója...
normalnie może być dopiero jak nowy stadion...
dopingu nie będzie bo Starucha nie ma... zapewne ktoś by się znalazł żeby go poprowadzić... ale sami wiecie..

ice18 #3691589 13/02/2010 01:48
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
"Sprawa jest kuriozalna. Władze Lecha dowodzą, że nie mają nic wspólnego z poprzednim Lechem Poznań, który był zamieszany w aferę korupcyjną, bo grają na licencji Amiki. Nie przeszkadza im to jednak im w identyfikowaniu się z wieloletnią tradycją poznańskiego klubu. Wygląda więc na to, że nowy Lech przyznaje się do starego Kolejorza, ale z wyjątkiem jego przeszłości korupcyjnej! "


Lech sie przyznał że jest Amicą grin

tyson #3691726 13/02/2010 02:28
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by tyson
http://wyborcza.pl/1,75248,7548485,Stadionowi_bandyci_dilerami_narkotykow.html
GWno kontynuje atak na kibicow, cieszą sie ze piknikowo zrobilo sie z Lazienkowskiej, to teraz trza to smo zrobic na Lechu
Potwory jak oni mogli przecież każdy wie że na trybunach na Lechu rządzi pan Hieronim który kopie rowy przy drogach z panem Edkiem który składa części do Fiata na 4brygadówce. Jak oni mogli tak zniesławić okrutnie tych uczciwie zarabiającyh ludzi a do tego pomówić ich bezczelnie że mąką handlują. Cała Wyborcza.

ultra1978 #3691901 13/02/2010 03:03
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044

[T]-error #3691931 13/02/2010 03:08
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Nie zauważyłem, że powstał osobny topic o tym laugh

[T]-error #3692324 13/02/2010 04:54
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Originally Posted by [T
-error]Nie zauważyłem, że powstał osobny topic o tym laugh

Starość wink

ice18 #3692957 13/02/2010 13:35
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by ice18
ale kibice Legii sami sobie strzelają samobója...
normalnie może być dopiero jak nowy stadion...
dopingu nie będzie bo Starucha nie ma... zapewne ktoś by się znalazł żeby go poprowadzić... ale sami wiecie..

Nowy stadion dużo zmieni, bo na mecze zaczną także chodzić normalni ludzie. I to wcale nie wpłynie źle na atmosferę/doping, bo nawet na nowym stadionie Korony ludzie szybko się nauczyli co mają śpiewać i "uczestniczyli" w meczu. smile Fakt, na Młynie jest najgłośniej, ale nowy stadion dużo zmienił i wprowadził klub w XXI wiek.

Ostatnio byłem na meczach Fulham - Aston Villa i Arsenal - Man Utd, brakuje w Polsce takiego _inteligentnego_ dopingu jaki jest w Premiership. U nas niestety dominują bezsensowne teksty typu Klub X to je... ku... Klub X je.. ku jest, itd. Nudne jak cholera.

W Anglii potrafią się na trybunach bawić w świetnym humorze, a wiedzą że najbardziej można dokuczyć kibicom przeciwnej drużyny bez chamstwa. Wyzwać ludzi od kur.w to każdy potrafi, nie ma w tym nic specjalnego.

Polecam dobry mecz Premiership, gdzie jak wchodzi jakiś mało znany zawodnik na zmianę to całe trybuny krzyczą "Who the fucking hell is that???"... i gościu od razu robi się jeszcze mniejszy. smile Albo jak sędzia zaczyna pajacować i jedni kibice śpiewają do drugich "How muuuuuuuuch.... was the referee?" grin I nie ma większego wstydu niż kibice opuszczający stadion na kilka minut przed końcem meczu bo drużyna dostaje łomot, żegnani przez ekipę gości "Cheerio, cheerio cheerio, cheerio cheerio cheeeeeeeerrriiooooo!". The ultimate insult. smile

A kiedyś na meczu Tottenham - Chelsea jak byłem to gdy tylko wstał Mourinho to cały stadion od razu śpiewał "Sit down Mourinho, sit down Mourinho!" A po 5 minutach jak ten dalej skakał przy linii zamienili śpiewkę na "Fuck off Mourinho, Fuck off Mourinho..." laugh

Na stadionie trzeba się przede wszystkim dobrze bawić, to jest podstawa. toast I to jest wyższość Anglii nad innymi krajami. piwo

Conrad #3693237 13/02/2010 19:33
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Conrad uważasz, że przeklinanie zawodników swojego klubu czy trenera jest świetną zabawą? Typowe angielskie zachowanie, nie mające nic wspólnego z kibicowaniem. Polecam Ci abyś się przejechał na mecz do któregoś z krajów Bałkańskich, wtedy zobaczysz co to prawdziwy doping na stadionie. Osobiście byłem na kilku meczach Premiership i absolutnie nic z "życia" trybun mi się tam nie podobało, typowe kino z tą różnicą, że czasem sobie coś można krzyknąć/przeklnąć smile. No ale wiadomo każdy ma swoje opinie piwo.

Zdrówka piwo

Conrad #3695598 14/02/2010 17:48
Dołączył: Mar 2009
Posty: 460
addict
addict
Dołączył: Mar 2009
Posty: 460
Originally Posted by Conrad
Nowy stadion dużo zmieni, bo na mecze zaczną także chodzić normalni ludzie. I to wcale nie wpłynie źle na atmosferę/doping, bo nawet na nowym stadionie Korony ludzie szybko się nauczyli co mają śpiewać i "uczestniczyli" w meczu. smile Fakt, na Młynie jest najgłośniej, ale nowy stadion dużo zmienił i wprowadził klub w XXI wiek.
A nie uważasz, iż Korona a Legia to jedna znaczna różnica. W Kielcach nie "wymieniono" kibiców, ci co chodzili na stary stadion, chodzą i na nowy. Na Łazienkowskiej tak najprawdopodobniej nie będzie. Co więcej, może byc ciężko z ciągłym dopingiem - prowadzący zakaz.

zecik #3695712 14/02/2010 19:26
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
PK, chodziło mi o to, że na stadionie trzeba się dobrze bawić. Fakt, że na wielu stadionach nie potrafią tam dopingować, ale ogólne podejście ich kibiców uważam za najlepsze. Bo pod koniec dnia na meczu ma być fajnie, ludzie muszą wyjść zadowoleni, uśmiechnięci. Nie zawsze się wygrywa, ale zawsze jest impreza na maksa, na stadionie sprzedają alkohol, a teksty rzucane z trybun są świetnie dobrane. smile

Oni nie przeklinają swoich zawodników czy trenera, tylko gości - jak z trybun leciało "Fuck off, Mourinho!" przez 10 minut to było to na stadionie Tottenhamu.

U nas kibice też potrafią się bawić, ale wolałem podejście naszych kibiców 20 lat temu niż dzisiaj. Kiedyś byłem na każdym meczu Legii, a jak przyjechał Man Utd na 1/2-finał PZP to pilnowałem ich by nasze polizei nie zrobiło im krzywdy przez jakąś głupotę. A kibice Legii przed meczem chlali z kibicami MU na maksa, zero chuligaństwa, wielu gości od nas nawet pojechało na mecz w Manchestrze i przenocowali u ludzi, których poznali tamtego dnia. Dla mnie piłka jest świetną okazją do poznania nowych ludzi, szczególnie tych z drugiej strony, a nie do wszczynania burd i dawania komuś w mordę tylko za to że popiera inny klub. Gdyby każdy na świecie popierał tylko jedną drużynę to strasznie nudno by było. smile

PK, na mecz Partizanu Belgrad czy Hajduk Split bym się wybrał z Tobą. Kiedyś trzeba będzie zaplanować jakiś wypad. piwo

Zecik, będzie stadion to będzie nowa kultura na trybunach. Kiedyś płot i drut kolczasty odgradzał kibiców od boiska, dzisiaj jest zbędny bo wystarczy odpowiednie prawo i monitoring. Wszystko się zmienia, ludzie się zmieniają, nic nie stoi w miejscu.

Conrad #3696314 14/02/2010 23:30
Dołączył: Mar 2009
Posty: 460
addict
addict
Dołączył: Mar 2009
Posty: 460
Oczywiście zgadzam się z ostatnim Twym zdaniem. Widzę jednak iż inaczej postrzegasz kibicowanie niż ja. Wiem jak wyglądał u Was płot i kolczatka z sektora gości i wiem jak wyglądały trybuny. Jeśli miałyby wyglądać jak te za czasów ITI, aczkolwiek w większej ilości, to chyba lepiej by było, gdyby stara, polska kultura nadal była obecna.


Strona 4 z 17 1 2 3 4 5 6 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, betowiec, kamel, burbon, wHiTe_StAr, forty), 2,814 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,459
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1