|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
SZOK! I jak tu ku... nie być za karą śmierci?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804 |
A jakoś mi zeszło więc... Wracam sobie z pracy po 12 godzinach pracy, wsiadał autobus linii 27 z PKS w stronę Nowego Miasta, nie zdążyłem dojechać do skrzyżowania z Kopernika, a radiowóz wyprzedził autobus, dojeżdżam na skrzyżowanie ,a tam już dwie radiolki(suku). Widzę policjantów szarpiących się z osobnikiem płci męskiej w czapeczce z daszkiem i dersikach od BMW(rejestracja WWL) ledwo stojącym na nogach. Nie dojechałem do skrzyżowania z Wiejską/Mazowiecka, a z przeciwnej strony jedzie kolejny radiowóz, zgodnie z jazda autobusu kolejne dwa i trefił się jeszcze jeden przed samym skrzyżowaniem, skręcam w Wiejską i jeszcze jeden, ale już kierunek miał w drugą wiec interwencja była odwołana... cóż tu więcej napisać, czemu tak ochoczo nie jeżdżą gdzie naprawdę są potrzebni, tyle radiowozów do jednego pijanego, bo nie wierze w zbieg okoliczności... temat rzeka, ale tak jakoś ...odnośnie zajścia i zabójstwa policjanta, ciężko jest to zrozumieć, głupi kosz, a tyle nieszczęścia, niech mi ktoś zaraz napisze jakieś hw... kgb i czy inne pierdoły to... tak się mówi gównarzeria i tyle, jednak wina leży po stronie społeczeństwa, ogólnej globalizacji i mas mediów... przytoczę przykład, choć jak można porównać zwierze z człowiekiem. Wielu z Was przypuszczam, że wychowywało psa, kota, jak nie sami to u babci, dziadka i jeżeli kot z psem od maleńkości był wychowany razem/wspólnie to żyją jak dwa funfle, jeden drugiemu nie zaszkodzi i nie pozwoli krzywdy zrobić, po prostu żyją w harmonii. Wniosek jest jednoznaczny, zbyt wiele agresji jest dookoła, z każdej strony okrąża ona nas, nie jesteśmy sami bronić się przed nią, wkrada się nawet "najmniejsza dziurką". świat jest agresja przesiąknięty , potrzebny mu RESETmówiąc kolokwialnie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Z tego co widziałem w tv w barze (bez dźwięku) to ktoś jeszcze (oprócz policji) się szarpał z tym kolesiem. Z drugiej strony nie chciałbym być w jego skórze w rękach policjantów...
Podobno sprawca ma 18 lat więc mam nadzieję, że dostanie niezły wyrok.
Brak słów...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
zamiast +1000zł mam - 200zł. Pazerność...myślałem,że ten etap mam już za sobą. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646 |
Spędzenie wczorajszego dnia. 100x lepiej by było jak by go nie było + to co MagiK
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
mnie dzisiaj wkurzyła komunikacja podmiejska a właściwie jej brak.... czekam sobie na autobus a tu zonk,zero informacji ze opoźnione,odwołane czy cos,czekałem około godziny, ani jeden nie jachał ani w moją strone ani w przeciwną...pewnie im paliwo pozamarzał..Miałem odebrać pieniążki od buka,a tak do soboty beda czekać na mnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446 |
Dzisiaj wkurwił mnie listonosz. Czekam na paczke od 2 dni, byłem w domu w godzinach gdy chodzi z przesyłkami. O 19.25 widzę że jest awizo wystawione o 14.30. Poczta do 19 i muszę teraz czekac do poniedziałku bo w sobotę zamniete. Mógł chociaż powiedziec ze paczka jest do odebrania to bym się przeszedł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854 |
Dzisiaj wkurwił mnie listonosz. Czekam na paczke od 2 dni, byłem w domu w godzinach gdy chodzi z przesyłkami. O 19.25 widzę że jest awizo wystawione o 14.30. Poczta do 19 i muszę teraz czekac do poniedziałku bo w sobotę zamniete. Mógł chociaż powiedziec ze paczka jest do odebrania to bym się przeszedł. mam wrażenie, że to taki niepisany zwyczaj ;/ rozumiem, ze nikt nie bedzie latał z małymi paczkami posyłanymi jako polceony, ale kur.. mogliby chociaż dzwonić na domofon, że wrzucili awizo żeby nie było, że nie mam nic do dodania : 0.5h u dentysty i 250 nie moje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 156 |
Większe paczki doręcza kto inny - kurierzy z poczty. Listonosze biorą tylko paczki zwykłe, ale tylko te które zmieszczą się do skrzynki na listy - dlatego, że w sytuacji gdy kogoś nie ma w domu listonosz musi taką paczkę taszczyć z powrotem na pocztę. Ja jak pracowałem musiałem od razu na poczcie awiza wypisywać bo jeszcze trzeba było roznieść 20 kilo ulotkowych śmieci, zawsze jednak starałem się mniejsze paczki zabrać gdyż nie było ich dużo (Btw: teraz już chyba listonosze nie noszą czy nie muszą nosic ulotek?)
Przypuszczam, że część listonoszy może też nie brać paczek w ogóle, mój listonosz wrzuca mi od razu awiza do skrzynki i to nawet na polecone listy lol...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854 |
No ok, nawet im sie nie dziwie, same zwykłe listy chyba ważą z 30kg.
Tyle, że jeśli przesyłka jest już na poczcie do południa, to warto by było jakoś dać znać tej osobie oczekującej, że może się sam po nią pofatygować. A nie wrzucać awizo, nawet nie dzwoniąc, i pisząc, że dostępna jest od 18 na poczcie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Ludzie, zanim o czymś zaczniecie pisać to dowiedzcie się o czym piszecie. Dewoj pisze, że listonosz mu paczki nie przyniósł. Wszystko ok, gdyby nie to, że LISTONOSZ NIE NOSI PACZEK! Może na wsiach, ale na pewno nie we Wrocławiu. Paczki rozwożą kurierzy, którzy mają płacone od ilości doręczonych paczek, więc raczej im się nie opłaca olewać i zostawiać awiza bez sprawdzania czy ktoś jest w domu. teraz już chyba listonosze nie noszą czy nie muszą nosic ulotek? Nie muszą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603 |
No ok, nawet im sie nie dziwie, same zwykłe listy chyba ważą z 30kg.
Tyle, że jeśli przesyłka jest już na poczcie do południa, to warto by było jakoś dać znać tej osobie oczekującej, że może się sam po nią pofatygować. A nie wrzucać awizo, nawet nie dzwoniąc, i pisząc, że dostępna jest od 18 na poczcie. Tak, tylko ze Ty ten list badz paczke mozesz odebrac w momencie jak listonosz wroci z rejonu i sie ze wszystkieego rozliczy. Nie moze z rana zostawic przesylki na poczcie, bo teoretycznie ma obowiazek kazdy polecony list zabrac ze soba w rejon. Jak pracowalem na poczcie to czasami mialem nieprzyjemnosci z przelozonymi wlasnie ze wzgledu na niezabranie wiekszych listow poleconych. A z ulotkami to juz wogole masakra byla 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
problem z alkoholem mój codziennie muszę coś wypić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446 |
Chodzi o "przesyłke listową poleconą"(książka). Napisałem paczka bo nie wiem czy to bedzie w paczce czy w kopercie. Jak widzę z awizo jest to list.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
oglądam kosza juz któregoś z kolei w każdym matoły robią to samo jak w przerwach tańcza cheerleaderki to gnidy pokazują co innego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
dlaczego ja zawsze trafiam na dziewczyny ktore nie potrafia dotrzymac slowa
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
a ja na dziwki które są gorszymi świniami niż przeciętny facet
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
wygrales 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|