Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 20 1 2 8 9 10 11 12 19 20
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
SZOK! I jak tu ku... nie być za karą śmierci?

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
A jakoś mi zeszło więc...

Wracam sobie z pracy po 12 godzinach pracy, wsiadał autobus linii 27 z PKS w stronę Nowego Miasta, nie zdążyłem dojechać do skrzyżowania z Kopernika, a radiowóz wyprzedził autobus, dojeżdżam na skrzyżowanie ,a tam już dwie radiolki(suku). Widzę policjantów szarpiących się z osobnikiem płci męskiej w czapeczce z daszkiem i dersikach od BMW(rejestracja WWL) ledwo stojącym na nogach. Nie dojechałem do skrzyżowania z Wiejską/Mazowiecka, a z przeciwnej strony jedzie kolejny radiowóz, zgodnie z jazda autobusu kolejne dwa i trefił się jeszcze jeden przed samym skrzyżowaniem, skręcam w Wiejską i jeszcze jeden, ale już kierunek miał w drugą wiec interwencja była odwołana...

cóż tu więcej napisać, czemu tak ochoczo nie jeżdżą gdzie naprawdę są potrzebni, tyle radiowozów do jednego pijanego, bo nie wierze w zbieg okoliczności... temat rzeka, ale tak jakoś smile

...odnośnie zajścia i zabójstwa policjanta, ciężko jest to zrozumieć, głupi kosz, a tyle nieszczęścia, niech mi ktoś zaraz napisze jakieś hw... kgb i czy inne pierdoły to... tak się mówi gównarzeria i tyle, jednak wina leży po stronie społeczeństwa, ogólnej globalizacji i mas mediów... przytoczę przykład, choć jak można porównać zwierze z człowiekiem.
Wielu z Was przypuszczam, że wychowywało psa, kota, jak nie sami to u babci, dziadka i jeżeli kot z psem od maleńkości był wychowany razem/wspólnie to żyją jak dwa funfle, jeden drugiemu nie zaszkodzi i nie pozwoli krzywdy zrobić, po prostu żyją w harmonii. Wniosek jest jednoznaczny, zbyt wiele agresji jest dookoła, z każdej strony okrąża ona nas, nie jesteśmy sami bronić się przed nią, wkrada się nawet "najmniejsza dziurką". świat jest agresja przesiąknięty , potrzebny mu RESETmówiąc kolokwialnie.

duch

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Z tego co widziałem w tv w barze (bez dźwięku) to ktoś jeszcze (oprócz policji) się szarpał z tym kolesiem.
Z drugiej strony nie chciałbym być w jego skórze w rękach policjantów...

Podobno sprawca ma 18 lat więc mam nadzieję, że dostanie niezły wyrok.

Brak słów...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
zamiast +1000zł mam - 200zł. Pazerność...myślałem,że ten etap mam już za sobą. smirk

Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
Spędzenie wczorajszego dnia. 100x lepiej by było jak by go nie było
+ to co MagiK

Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
mnie dzisiaj wkurzyła komunikacja podmiejska a właściwie jej brak.... czekam sobie na autobus a tu zonk,zero informacji ze opoźnione,odwołane czy cos,czekałem około godziny, ani jeden nie jachał ani w moją strone ani w przeciwną...pewnie im paliwo pozamarzał..Miałem odebrać pieniążki od buka,a tak do soboty beda czekać na mnie

Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Dzisiaj wkurwił mnie listonosz.
Czekam na paczke od 2 dni, byłem w domu w godzinach gdy chodzi z przesyłkami. O 19.25 widzę że jest awizo wystawione o 14.30. Poczta do 19 i muszę teraz czekac do poniedziałku bo w sobotę zamniete.
Mógł chociaż powiedziec ze paczka jest do odebrania to bym się przeszedł.

Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
Originally Posted by dewoj
Dzisiaj wkurwił mnie listonosz.
Czekam na paczke od 2 dni, byłem w domu w godzinach gdy chodzi z przesyłkami. O 19.25 widzę że jest awizo wystawione o 14.30. Poczta do 19 i muszę teraz czekac do poniedziałku bo w sobotę zamniete.
Mógł chociaż powiedziec ze paczka jest do odebrania to bym się przeszedł.

mam wrażenie, że to taki niepisany zwyczaj ;/

rozumiem, ze nikt nie bedzie latał z małymi paczkami posyłanymi jako polceony, ale kur.. mogliby chociaż dzwonić na domofon, że wrzucili awizo


żeby nie było, że nie mam nic do dodania : 0.5h u dentysty i 250 nie moje mad

Dołączył: Apr 2007
Posty: 156
G
member
member
G Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 156
Większe paczki doręcza kto inny - kurierzy z poczty. Listonosze biorą tylko paczki zwykłe, ale tylko te które zmieszczą się do skrzynki na listy - dlatego, że w sytuacji gdy kogoś nie ma w domu listonosz musi taką paczkę taszczyć z powrotem na pocztę. Ja jak pracowałem musiałem od razu na poczcie awiza wypisywać bo jeszcze trzeba było roznieść 20 kilo ulotkowych śmieci, zawsze jednak starałem się mniejsze paczki zabrać gdyż nie było ich dużo (Btw: teraz już chyba listonosze nie noszą czy nie muszą nosic ulotek?)

Przypuszczam, że część listonoszy może też nie brać paczek w ogóle, mój listonosz wrzuca mi od razu awiza do skrzynki i to nawet na polecone listy lol...

Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
No ok, nawet im sie nie dziwie, same zwykłe listy chyba ważą z 30kg.

Tyle, że jeśli przesyłka jest już na poczcie do południa, to warto by było jakoś dać znać tej osobie oczekującej, że może się sam po nią pofatygować. A nie wrzucać awizo, nawet nie dzwoniąc, i pisząc, że dostępna jest od 18 na poczcie.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
pech, zajebisty pech, który mnie przeladuje od 3 dni. Jeszcze chyba czego takiego w yciu nie doświadczyłen

puke puke puke

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Ludzie, zanim o czymś zaczniecie pisać to dowiedzcie się o czym piszecie. Dewoj pisze, że listonosz mu paczki nie przyniósł. Wszystko ok, gdyby nie to, że LISTONOSZ NIE NOSI PACZEK!
Może na wsiach, ale na pewno nie we Wrocławiu.

Paczki rozwożą kurierzy, którzy mają płacone od ilości doręczonych paczek, więc raczej im się nie opłaca olewać i zostawiać awiza bez sprawdzania czy ktoś jest w domu.

Originally Posted by greg456
teraz już chyba listonosze nie noszą czy nie muszą nosic ulotek?
Nie muszą.


Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
oki Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
Originally Posted by sh11
No ok, nawet im sie nie dziwie, same zwykłe listy chyba ważą z 30kg.

Tyle, że jeśli przesyłka jest już na poczcie do południa, to warto by było jakoś dać znać tej osobie oczekującej, że może się sam po nią pofatygować. A nie wrzucać awizo, nawet nie dzwoniąc, i pisząc, że dostępna jest od 18 na poczcie.

Tak, tylko ze Ty ten list badz paczke mozesz odebrac w momencie jak listonosz wroci z rejonu i sie ze wszystkieego rozliczy. Nie moze z rana zostawic przesylki na poczcie, bo teoretycznie ma obowiazek kazdy polecony list zabrac ze soba w rejon.
Jak pracowalem na poczcie to czasami mialem nieprzyjemnosci z przelozonymi wlasnie ze wzgledu na niezabranie wiekszych listow poleconych. A z ulotkami to juz wogole masakra byla laugh

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
problem z alkoholem mój
codziennie muszę coś wypić boli

Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Chodzi o "przesyłke listową poleconą"(książka). Napisałem paczka bo nie wiem czy to bedzie w paczce czy w kopercie. Jak widzę z awizo jest to list.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
3/4 z biathlonu

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
oglądam kosza juz któregoś z kolei
w każdym matoły robią to samo
jak w przerwach tańcza cheerleaderki to gnidy pokazują co innego mad

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
dlaczego ja zawsze trafiam na dziewczyny ktore nie potrafia dotrzymac slowa

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
a ja na dziwki które są gorszymi świniami niż przeciętny facet

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
wygrales laugh

Strona 10 z 20 1 2 8 9 10 11 12 19 20

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, aker, $-man, Sensei, betowiec, alfa, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, forty, ElNinho[mmdea]), 2,921 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,690
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1