|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2 |
zle się wyraziłem, wiesci są wiarygodne,ale za to niesamowite
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2 |
Mimo tych wieści Vonn wystartuje w niedzielnej kombinacji,czy zdecyduje zjechać treningi? zobaczymy juz dziś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
No wg tego co pisze na swojej "stronie" dziś weźmie udział w treningu i sprawdzi jak wygląda sytuacja. Ja doradzałbym rezygnację z superkombinacji i konkurencji technicznych i włożenie max. sił w konkurencje szybkościowe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Jutro zjazd mężczyzn, gdzie jednym z faworytów jest Manuel Osborne-Paradis. Osobiście uważam, że warto mu się przyjrzeć, bo to miejscowy chłopak i te trasy zna doskonale. Podobno uczył się tu jeździć na nartach w wieku lat trzech. To samo dotyczy Robbie Dixona, który wypada nawet lepiej na treningach, bo w obu zajął 2 miejsce. Niestety jak pobieżnie przejrzałem ofertę buków, to nie ma zbyt wielu ciekawych typów z Dixonem w h2h. Jednak zdecydowanym faworytem jest lider klasyfikacji zjazdowej Didier Cuche, który wprawdzie na wczorajszym treningu popełnił błąd i ominął bramkę, ale znów był najszybszy i jest w świetnej formie. Jutro powinien zgarnąć  po wysokim kursie  Poczekam jeszcze z typami do wyników dzisiejszego treningu, ale zwycięstwo Cuche'a po kursie powyżej 5 jest jak najbardziej realne. Wygląda na to, że tylko jakiś jego błąd może go pozbawić zwycięstwa, bo żaden rywal nie jest od niego szybszy. Ale wiadomo, w zjeździe są ogromne prędkości i o błąd nietrudno.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334 |
Ghost Dixon w parze z Hoffamnem za 1.8 to nie jest dobry typ? Jak dla mnie malinka  do tego grane wczoraj lub przedwczoraj Dixon 1-3 kurs 5 unibet Osborne 1-3 kurs 3,5 fortuna Osborne 1-6 kurs 2 fortuna
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Niestety pogoda krzyżuje szyki zawodnikom, organizatorom i trochę nam. Planowana na jutro kobieca kombinacja została przełożona i nie wiadomo co z dzisiejszym zjazdem mężczyzn. Przy takiej pogodzie może dojść do wielu niespodzianek, więc ja na razie odpuszczam typowanie, pograłem tylko zwycięstwo Cuche'a.
Pewnie jedyną osobą która się cieszy jest Lindsey Vonn, zawsze to kilka dni więcej na zaleczenie kontuzji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735 |
Deszcz i plusowa temperatura zmusiły organizatorów igrzysk do przełożenia na poniedziałek zaplanowanego na sobotę zjazdu mężczyzn - poinformowała Międzynarodowa Federacja Narciarska (FIS).
Godzina rozpoczęcia konkurencji na trasie imienia Dave'a Murraya nie została jeszcze ustalona.
Odwołano także przewidzianą na niedzielę superkombinację kobiet nie podając nowego terminu zawodów.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2 |
Deszcz i plusowa temperatura zmusiły organizatorów igrzysk do przełożenia na poniedziałek zaplanowanego na sobotę zjazdu mężczyzn - poinformowała Międzynarodowa Federacja Narciarska (FIS).
Godzina rozpoczęcia konkurencji na trasie imienia Dave'a Murraya nie została jeszcze ustalona.
Odwołano także przewidzianą na niedzielę superkombinację kobiet nie podając nowego terminu zawodów. poniedziałek 19:30
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8 |
Co sadzicie o dzisiejszym Super-G, Cuche po niepowodzeniu w zjezdzie, pewnie bedzie sie chcial odkuc, a kurs 4,5 za mala stawke kusi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
Zalezy jak bardzo boli go kontuzjowany kciuk.. faworytow jest dzis wielu, ciezko wyczuc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Kurs 4,5 na Cuche'a to strasznie mało. Widziałem kursy po 6 i to jeszcze od biedy można wziąć. Cuche jest w formie, w zjeździe przecież jechał równie szybko co Defago, ale popełnił błąd na sam koniec. Tutaj poziom chyba jest jednak bardziej wyrównany, Bode Miller będzie groźny. Przed olimpiadą w ogóle go nie liczyłem, ale pokazał, że może faktycznie zdobyć medal i w tej konkurencji. Ja gram taki dubel z bwina: Head-to-Head Szwajcaria/Austria @ 1.45 Jak nie Cuche to Defago, a jak nie on to jeszcze zostaje w odwodzie Janka. Wszyscy 3 z szansami na medal. Austriacy mogą w zasadzie liczyć jedynie na Scheibera Head-to-Head USA/Włochy @ 1.50 To w zasadzie Bode Miller kontra Heel. Wynik może być tylko jeden. Dużych pieniędzy na to jednak nie można stawiać, bo wylecieć z trasy jest łatwo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Kurde zapomniałem o Walchhoferze, przecież on też z Austrii  No nic i tak już pograne. Ze strony fis-alpine: "As results showed, the winding Dave Murray course, starting at 1678 MASL and ending at 825 MASL with a vertical drop of 853 metres, seems to favor the all-round skiers, who have a healthy mix of technical ability and gliding style over the all-out speedsters. This may suit Miller and World Championships super G bronze medalist Svindal of Norway, who comes into today's race in second spot in the World Cup super G standings, behind Austrian Michael Walchhofer. Both Miller and Svindal have yet to claim an Olympic gold medal."
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Ghost wielkie dzieki za ostatniego posta.. pogralem Svindala @5 i Millera @7... Bardzo duzo dajaca informacja ktora mi umknela.. wielkie dzieki... bo nie sadze zeby juz ktos Norwega wyprzedzil 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Nie no, Svindal rewelacyjnie pojechał, mistrz bez dwóch zdań. Srebro w zjeździe, teraz złoto. Szkoda mi trochę Millera, ale medal będzie miał. No i szkoda mi, że nie zagrałem jak Ty  Mój dubelek wszedł, ale nie spodziewałem się, że Włosi tak dobrze się przygotowali. Na szczęście na Bode to nie wystarczyło, a Austriaków jak widać w ogóle nie trzeba było się bać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 161
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2004
Posty: 161 |
witam ciekawa oferta jest w expekcie na jutro gdzie jest super kombinacja ale tylko zjazd się na razie typuje i np para kostelic-miller jest 2,1 na amerykanina pytałem w supporcie czy to jest tylko na zjazd czy na całą super kombinację to napisali, ze tylko na zjad więc moim zdaniem warto
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2 |
witam ciekawa oferta jest w expekcie na jutro gdzie jest super kombinacja ale tylko zjazd się na razie typuje i np para kostelic-miller jest 2,1 na amerykanina pytałem w supporcie czy to jest tylko na zjazd czy na całą super kombinację to napisali, ze tylko na zjad więc moim zdaniem warto Na 1000% pomylili się ,i oferta dotyczy całej kombinacji
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2 |
Zresztą,nawet masz zaznaczone "Kto lepszy in Men's Super Combined - Vancouver 2010"
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 161
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2004
Posty: 161 |
pytanie zadałem takie
Czy zawody olimpijskie 21 lutego o godz 19 u Panstwa oznaczone jako super kombinacja a obok zjazd, ten typ jest na calą super kombinację czy tylko na zjazd czyli jego pierwszą część bo opis ewidentnie wprowadza w błąd i nie wiadomo o co chodzi
a maila dostałem takiego
Dziekuje za kontakt,
Szanowny Kliencie, jezeli obok zakladu widnieje "zjazd" zaklad jest tylko zaliczany do tej jednej kombinacji.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|