|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Arth wiesz jak to jest z tymi nagrodami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ja tez nie liczylem i wygralem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Teraz mam tylko nadzieje ze w spokoju wyplace ta sume pieniedzy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Arth od siebie moge dadac ze zgodze sie z Toba ze kombinuja. Podam kilka prostych przykladow:
Nie pamietam dokladnie z kim Wisla grala ale byl to mecz pucharu Polski. Sprawa miala sie nastepujaco mecz trwal a zaklady byly przyjmowane. Jakie bylo moje zdziwienie gdy udalo mi sie dodac do kuponu to zdarzenie ale nagle strona "zawisla" Co dziwne przed chwila polaczenie bylo bardzo stabilne. Wpisanie adresu expekt.com powodowalo wyskoczenie monitu Strona niedostepna. Ale nagle stal sie cud strona ruszyla a zdarzenia z Wisla nie bylo juz w ofercie.
Przyklad numer dwa - Poczatek sezonu MLB. Betmaker popelnil w ciagu dwoch pierwszych dni bledy wykladajac na tace surbety. Noz coz nie omieszkalem z nie z nich skorzystac. NO i wiele osob mowilo stary nie ma szans expekt zrobi zwroty ale jednak zklady wyplacone.(Zeby nie by goloslownym to byl to mecz:
Montreal Expos - Florida Marlins 1 +1.5 2.5 (Wynik 7-6)
Zaklad na Floride byl rowniez kursowo ponad 2.0)
Jakiez bylo moje zdziwienie gdy na drgui dzien kolejny surbet na MLB. Laczylo sie zaklad 1-2 oraz Handicap -1.5
Sprawa wygladala nastepujaca ze outsider przegral jednym pkt. Ale handicap +1.5 dawal mu wygrana 0.5 pkt! Co powodowalo ze zakldy oba byly wygrane. I jednak zaklady anulowano <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Ale zaczal rozmowy z Expektem gdyz linia bledna bylo odwrocenie handicapow dla stron w zakldzie, zatem zaklad na 1-2 powinien zostac uznany. Mejl przeszedl bez echa.
Dzis klejna sytuacja zwana drazliwa:
Zalozylem kilka zakladow i wg mnie powinny nastapic zwroty na podane zdarzenia :
1St Gol Japonia - Belgia
A Yanagisawa J Inamoto
Oba zaklady figuruja w historii mojego konta.
Bramka padla w '48 min. Junichi Inamoto i Atsushi Yanagisawa nie przebywali juz na boisku. (Zmiany w '46 min) Pierwsza bramka padla w '48 min a zdobywca jej byl Hiroaki Morishima ktory zastapil Atsushi`ego Yanagisawa.
Wg mnie zaklady na te dwa zdarzenia powinny zostac zwrocone gdyz obaj pilkarze nie przebywali na boisku w czasie padniecia pierwszej bramki!
Przeczytalem zasady gry podane na stronie expektu na 1st gol jednak nie bylo mowy co sie robi w tym wypadku. Jawna samowolka?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709 |
Ciekawe jak liczą jak jest gol samobójczy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Oryginalnie wysłał Szakal: [qb]Dzis klejna sytuacja zwana drazliwa:
Zalozylem kilka zakladow i wg mnie powinny nastapic zwroty na podane zdarzenia :
1St Gol Japonia - Belgia
A Yanagisawa J Inamoto
Oba zaklady figuruja w historii mojego konta.
Bramka padla w '48 min. Junichi Inamoto i Atsushi Yanagisawa nie przebywali juz na boisku. (Zmiany w '46 min) Pierwsza bramka padla w '48 min a zdobywca jej byl Hiroaki Morishima ktory zastapil Atsushi`ego Yanagisawa.
Wg mnie zaklady na te dwa zdarzenia powinny zostac zwrocone gdyz obaj pilkarze nie przebywali na boisku w czasie padniecia pierwszej bramki!
Przeczytalem zasady gry podane na stronie expektu na 1st gol jednak nie bylo mowy co sie robi w tym wypadku. Jawna samowolka?![/qb] Szakal, w tym przypadku sprawa jest dość oczywista. U żadnego buka nie dostaniesz zwrotu. Zwrot jest wtedy gdy zawodnik, na którego postawiłeś "nie miał szansy" strzelenia pierwszej bramki, to znaczy gdy nie grał w ogóle bądź gdy wszedł na boisko już gdy taka bramka padła. Tutaj obaj "mieli szanse" jej strzelenia, więc zakład jest przegrany.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Oryginalnie wysłał Dawid: [qb]Ciekawe jak liczą jak jest gol samobójczy?[/qb] Jeżeli pierwszy zdobyty gol jest samobójczy, wszystkie zakłady na pierwszego strzelca są przegrane i zakłady na strzelca bramki samobójczej o ile są oferowane, wygrywają. A może ktoś się orientuje czy w przypadku fazy pucharowej zakłady na czas strzelenia pierwszej bramki obejmują 90 min czy też ewentualną dogrywkę? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 270
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 270 |
czy ktos mi moze wyjasnic dlaczego nie mozna juz wplacac kartą Inteligo do Expektu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 270
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 270 |
wczoraj wplacilem,pytanie nieaktualne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881 |
wplacal ktos przez pko.sa ?? ja wplacilem w czwartek a kasy dalej niemam :-(((
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Sokol nie stresuj sie, pieniadze ida 2-5 dni bankowych. Jutro, ew. po jutrze powinny byc na koncie!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881 |
panowie z expektu juz dzwonili to cos musi byc zle jak oni nie dostali zadnego potwierdzenia i wogole z minuty na munute coraz bardziej sie ........ a kasy jak nie bylo tak niema.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2001
Posty: 175 |
Oryginał by Szakal:
doktor006 idziesz do banku bierzesz polecenie przelewu i wypelniasz co tam pisze. Tu masz WZOR jak to zrobic. Oplata wynosi aktualnie w PKo 5 zł i jesli zalapiesz sie na na popoludniowa sesje elixiru to bedziesz mial kase po 18 na koncie. Innaczej w kolejnym dniu rano.
Jesli szkoda ci 5 zł na oplate to tym samym sposobem mozesz zrobic to na poczcie - tam oplata 3 zł - tylko idzie do 3ch dni.
Użyłem eliksiru,wysłałem forsę w sobotę rano a do tej pory ani widu ani słychu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 70
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2002
Posty: 70 |
Witam Wszystkich ! Mam pytanie do grupowiczów grajacych w Expekt: Czy ktos obstawia zaklady przez WAP lub http://mobile.expekt.com/ ? Pytam dlatego, poniewaz mi nie udaje się obstawiac zakladów w ten sposób. Wywala sie podczas zatwierdzania kursu tuz przed postawieniem gotówki (na opcji [place bets]). Pozdrawiam Mariusz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Oryginalnie wysłał doktor006: [qb]Użyłem eliksiru,wysłałem forsę w sobotę rano a do tej pory ani widu ani słychu.[/qb] Wal na: support@expekt.com A naprawde kasa dochodzi do nich w jeden dzien. Nie wiem czym jest to spowodowane. No chyba ze wplacales kase na poczcie - ja zrobilem przelew do Inteligo za pomoca poczty. Jezuuuuu ile to szlo! Nie polecam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278 |
Przepraszam już wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Albo może zadam pytanie. Od czasu do czasu widuję fajny soft na expekt.com, pozwalający na wygodniejszą i szybszą obsługę konta i zwykle znika jak szybko się pojawił. Czy to kiedyś będzie na stałe? Poprawiło się jakby łącze na serwer i gdyby jeszcze było to oprogramowanie to mogłoby być kóul. Może ktoś wtajemniczony nam na to odpowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Czytam wasze wypowiedzi już mam motłoch w głowie...Mam prośbe.Mam konto w Mbanku i posiadam wirtualną karte.Jak najszybciej wpłacić pieniądze i najtaniej do expektu??Wiem że moge zrobić przelew do kredyt banku i i kartą ale jak to bedzie wyglądało w kwesti technicznej.I jeszcze jedna sprawa jak wypłacić póżniej pieniądz... Z góry dziękuje za pomoc...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 138
member
|
|
member
Dołączył: May 2002
Posty: 138 |
Witam! Gdzie znajdę wzór wpłaty do Expektu?Za pomoc z góry dziękuję.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Juz tyle razy podawalem ze powoli trace sily z wklepywaniem linka. Wzor jest u mnie na stronce: www.bets.glt.pl/wzor.jpg [ bets.glt.pl] Jakby nie dzialalo (a powinno) to sprobuj pozniej. Glt ostatnio nawala w przekierowaniach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802 |
A jaka jest minimalna wplata na konto w expekcie i czy nie ma teraz jakies promocji na kod premii?????T%ak wiec pieniodze wplacic moge bez konta bankowego tylko place na poczcie ale w jaki sposob odebrac pieniodze???????
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
To ja mam jeszcze pytanie jak wypełnić formularz przelew w mbanku ,i jak np.w wyśle przelew w sobote to idzie tak samo jakbym wysłał w poniedziałek ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Oryginalnie wysłał Slawek 007: [qb]A jaka jest minimalna wplata na konto w expekcie[/qb] 50 zl Oryginalnie wysłał Slawek 007: [qb]T%ak wiec pieniodze wplacic moge bez konta bankowego tylko place na poczcie ale w jaki sposob odebrac pieniodze???????[/qb] Tylko przelewem chyba da sie wyplacic...
|
|
|
Link skopiowany do schowka