Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
#36973 14/06/2002 16:21
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Arth wiesz jak to jest z tymi nagrodami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Ja tez nie liczylem i wygralem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Teraz mam tylko nadzieje ze w spokoju wyplace ta sume pieniedzy...

Bonus: Unibet
#36974 14/06/2002 21:00
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Arth od siebie moge dadac ze zgodze sie z Toba ze kombinuja. Podam kilka prostych przykladow:

Nie pamietam dokladnie z kim Wisla grala ale byl to mecz pucharu Polski. Sprawa miala sie nastepujaco mecz trwal a zaklady byly przyjmowane. Jakie bylo moje zdziwienie gdy udalo mi sie dodac do kuponu to zdarzenie ale nagle strona "zawisla" Co dziwne przed chwila polaczenie bylo bardzo stabilne. Wpisanie adresu expekt.com powodowalo wyskoczenie monitu Strona niedostepna. Ale nagle stal sie cud strona ruszyla a zdarzenia z Wisla nie bylo juz w ofercie.

Przyklad numer dwa - Poczatek sezonu MLB. Betmaker popelnil w ciagu dwoch pierwszych dni bledy wykladajac na tace surbety. Noz coz nie omieszkalem z nie z nich skorzystac. NO i wiele osob mowilo stary nie ma szans expekt zrobi zwroty ale jednak zklady wyplacone.(Zeby nie by goloslownym to byl to mecz:

Montreal Expos - Florida Marlins 1 +1.5 2.5 (Wynik 7-6)

Zaklad na Floride byl rowniez kursowo ponad 2.0)

Jakiez bylo moje zdziwienie gdy na drgui dzien kolejny surbet na MLB. Laczylo sie zaklad 1-2 oraz Handicap -1.5

Sprawa wygladala nastepujaca ze outsider przegral jednym pkt. Ale handicap +1.5 dawal mu wygrana 0.5 pkt! Co powodowalo ze zakldy oba byly wygrane. I jednak zaklady anulowano <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Ale zaczal rozmowy z Expektem gdyz linia bledna bylo odwrocenie handicapow dla stron w zakldzie, zatem zaklad na 1-2 powinien zostac uznany. Mejl przeszedl bez echa.

Dzis klejna sytuacja zwana drazliwa:

Zalozylem kilka zakladow i wg mnie powinny nastapic zwroty na podane
zdarzenia :

1St Gol Japonia - Belgia

A Yanagisawa
J Inamoto

Oba zaklady figuruja w historii mojego konta.

Bramka padla w '48 min. Junichi Inamoto i Atsushi Yanagisawa nie
przebywali juz na boisku. (Zmiany w '46 min) Pierwsza bramka padla
w '48 min a zdobywca jej byl Hiroaki Morishima ktory zastapil
Atsushi`ego Yanagisawa.

Wg mnie zaklady na te dwa zdarzenia powinny zostac zwrocone gdyz obaj
pilkarze nie przebywali na boisku w czasie padniecia pierwszej bramki!

Przeczytalem zasady gry podane na stronie expektu na 1st gol jednak nie bylo mowy co sie robi w tym wypadku. Jawna samowolka?!

#36975 14/06/2002 22:02
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
Ciekawe jak liczą jak jest gol samobójczy?

#36976 14/06/2002 22:12
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Quote
Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]Dzis klejna sytuacja zwana drazliwa:

Zalozylem kilka zakladow i wg mnie powinny nastapic zwroty na podane
zdarzenia :

1St Gol Japonia - Belgia

A Yanagisawa
J Inamoto

Oba zaklady figuruja w historii mojego konta.

Bramka padla w '48 min. Junichi Inamoto i Atsushi Yanagisawa nie przebywali juz na boisku. (Zmiany w '46 min) Pierwsza bramka padla w '48 min a zdobywca jej byl Hiroaki Morishima ktory zastapil
Atsushi`ego Yanagisawa.

Wg mnie zaklady na te dwa zdarzenia powinny zostac zwrocone gdyz obaj pilkarze nie przebywali na boisku w czasie padniecia pierwszej bramki!

Przeczytalem zasady gry podane na stronie expektu na 1st gol jednak nie bylo mowy co sie robi w tym wypadku. Jawna samowolka?![/qb]
Szakal, w tym przypadku sprawa jest dość oczywista. U żadnego buka nie dostaniesz zwrotu. Zwrot jest wtedy gdy zawodnik, na którego postawiłeś "nie miał szansy" strzelenia pierwszej bramki, to znaczy gdy nie grał w ogóle bądź gdy wszedł na boisko już gdy taka bramka padła. Tutaj obaj "mieli szanse" jej strzelenia, więc zakład jest przegrany.

#36977 14/06/2002 22:17
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Quote
Oryginalnie wysłał Dawid:
[qb]Ciekawe jak liczą jak jest gol samobójczy?[/qb]
Jeżeli pierwszy zdobyty gol jest samobójczy, wszystkie zakłady na pierwszego strzelca są przegrane i zakłady na strzelca bramki samobójczej o ile są oferowane, wygrywają.

A może ktoś się orientuje czy w przypadku fazy pucharowej zakłady na czas strzelenia pierwszej bramki obejmują 90 min czy też ewentualną dogrywkę? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#36978 15/06/2002 18:30
Dołączył: Oct 2001
Posty: 270
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 270
czy ktos mi moze wyjasnic dlaczego nie mozna juz wplacac kartą Inteligo do Expektu?

#36979 17/06/2002 17:57
Dołączył: Oct 2001
Posty: 270
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 270
wczoraj wplacilem,pytanie nieaktualne.

#36980 18/06/2002 00:23
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
wplacal ktos przez pko.sa ?? ja wplacilem w czwartek a kasy dalej niemam :-(((

#36981 18/06/2002 00:30
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Sokol nie stresuj sie, pieniadze ida 2-5 dni bankowych. Jutro, ew. po jutrze powinny byc na koncie!

#36982 18/06/2002 00:43
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
panowie z expektu juz dzwonili to cos musi byc zle jak oni nie dostali zadnego potwierdzenia i wogole z minuty na munute coraz bardziej sie ........ a kasy jak nie bylo tak niema....
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> :eek:

#36983 18/06/2002 16:48
Dołączył: Apr 2001
Posty: 175
D
member
member
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 175
Oryginał by Szakal:

doktor006 idziesz do banku bierzesz polecenie przelewu i wypelniasz co tam pisze. Tu masz WZOR jak to zrobic. Oplata wynosi aktualnie w PKo 5 zł i jesli zalapiesz sie na na popoludniowa sesje elixiru to bedziesz mial kase po 18 na koncie. Innaczej w kolejnym dniu rano.

Jesli szkoda ci 5 zł na oplate to tym samym sposobem mozesz zrobic to na poczcie - tam oplata 3 zł - tylko idzie do 3ch dni.

Użyłem eliksiru,wysłałem forsę w sobotę rano a do tej pory ani widu ani słychu.

#36984 21/06/2002 19:16
Dołączył: Jun 2002
Posty: 70
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 70
Witam Wszystkich !

Mam pytanie do grupowiczów grajacych w Expekt:
Czy ktos obstawia zaklady przez WAP lub http://mobile.expekt.com/ ?
Pytam dlatego, poniewaz mi nie udaje się obstawiac zakladów w ten sposób. Wywala sie podczas zatwierdzania kursu tuz przed postawieniem gotówki (na opcji [place bets]).

Pozdrawiam
Mariusz.

#36985 21/06/2002 19:55
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał doktor006:
[qb]Użyłem eliksiru,wysłałem forsę w sobotę rano a do tej pory ani widu ani słychu.[/qb]
Wal na: support@expekt.com

A naprawde kasa dochodzi do nich w jeden dzien. Nie wiem czym jest to spowodowane. No chyba ze wplacales kase na poczcie - ja zrobilem przelew do Inteligo za pomoca poczty. Jezuuuuu ile to szlo! Nie polecam!

#36986 22/06/2002 02:20
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
Przepraszam już wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Albo może zadam pytanie. Od czasu do czasu widuję fajny soft na expekt.com, pozwalający na wygodniejszą i szybszą obsługę konta i zwykle znika jak szybko się pojawił. Czy to kiedyś będzie na stałe? Poprawiło się jakby łącze na serwer i gdyby jeszcze było to oprogramowanie to mogłoby być kóul. Może ktoś wtajemniczony nam na to odpowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#36987 22/06/2002 18:30
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Czytam wasze wypowiedzi już mam motłoch w głowie...Mam prośbe.Mam konto w Mbanku i posiadam wirtualną karte.Jak najszybciej wpłacić pieniądze i najtaniej do expektu??Wiem że moge zrobić przelew do kredyt banku i i kartą ale jak to bedzie wyglądało w kwesti technicznej.I jeszcze jedna sprawa jak wypłacić póżniej pieniądz...
Z góry dziękuje za pomoc...

#36988 23/06/2002 16:35
Dołączył: May 2002
Posty: 138
J
member
member
J Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 138
Witam!
Gdzie znajdę wzór wpłaty do Expektu?Za pomoc z góry dziękuję.

#36989 23/06/2002 18:38
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Juz tyle razy podawalem ze powoli trace sily z wklepywaniem linka.

Wzor jest u mnie na stronce: www.bets.glt.pl/wzor.jpg [bets.glt.pl]

Jakby nie dzialalo (a powinno) to sprobuj pozniej. Glt ostatnio nawala w przekierowaniach.

#36990 24/06/2002 12:25
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
A jaka jest minimalna wplata na konto w expekcie i czy nie ma teraz jakies promocji na kod premii?????T%ak wiec pieniodze wplacic moge bez konta bankowego tylko place na poczcie ale w jaki sposob odebrac pieniodze???????

#36991 24/06/2002 14:01
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
To ja mam jeszcze pytanie jak wypełnić formularz przelew w mbanku ,i jak np.w wyśle przelew w sobote to idzie tak samo jakbym wysłał w poniedziałek ??

#36992 24/06/2002 16:18
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Quote
Oryginalnie wysłał Slawek 007:
[qb]A jaka jest minimalna wplata na konto w expekcie[/qb]
50 zl

Quote
Oryginalnie wysłał Slawek 007:
[qb]T%ak wiec pieniodze wplacic moge bez konta bankowego tylko place na poczcie ale w jaki sposob odebrac pieniodze???????[/qb]
Tylko przelewem chyba da sie wyplacic...

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, rymoholik, ANZELMO, aker, bukma, alfa, wHiTe_StAr, latajaca_holenderka, betowiec), 2,006 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,378
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1