Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#369539 03/07/2005 21:42
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910

Zasady...

1.gra 32 zawodnikow gramy drabinkami przegrywajacy odpada !!!
2.podajemy 6 typow dziennie wszystkie od razu w 1 poscie!!! typy pochodzic musza od bukow naziemnych moga to byc obojetnie jakie zdarzenia ale zeby konczyly sie przez 10 nastepnego dnia !!!
3.jest to mecz tenisa do 3 wygranych setów kazdego dnia jest jeden set !!!
4.typy nie moga sie powtorzyc z typami przeciwnika oczywiscie jesli rywal da 1 ja moge dac 1x albo over czy cos ale nie moze byc taki sam nie mozna dawac typow wykluczajacych sie czyli...
wlochy strzeli i wlochy niestrzeli
albo under i over !!!
nie mozna tez typowac pod przeciwnika czyli jesli ja gram 1 na gospodarzy rywal nie moze dac wyniku 3-1 na gospodarzy albo jesli daje remis on dac 2-2 !!!
7.zawodnik musi podac typy od pon-niedzieli do godziny [color:"red"] 13 [/color] a czas ma od 21 poprzedniego dnia !!!
8.typy moga byc od 1.01 do 100000
9.typy ustawiamy w kolejnosci od 1 do 6 najwazniejsze sa typy na poczatku czyli od 1 !!!

[color:"red"] 10. punktacja !!!

kurs od 1.01-1.50 ---> 1 pkt
kurs od 1.51-2.00 ---> 2 pkt
kurs od 2.01-3.00 ---> 3 pkt
kurs od 3.01-5.00 ---> 4 pkt
kurs od 5.01-over ---> 6 pkt [/color]

jesli wynik meczu bedzie brzmial ...

1-0 2-0 3-0 4-0 5-0 ---> wynik koncowy jest 6-0
2-1 3-1 4-1 5-1 ---> wynik koncowy to 6-1
3-2 4-2 5-2 ---> wynik koncowy to 6-2
4-3 5-3 ---> wynik koncowy to 6-3
5-4 wynik koncowy to ---> 6-4
jesli wynik bedzie

6-5 ---> wynik koncowy 7-5

jesli wynik bedzie...

remisowy czyli 1-1 2-2 3-3 4-4 5-5 6-6 wtedy liczone jest wspolne ako trafionych typow kto ma wiecej wygrywa 7-6

typy liczymy wedlug ponumerowania czyli...

jesli w typie 1 ktos da kurs = 6 pkt i trafi a rywal trafi 1 typ za 2 pkt a wszystkie inne tez to i tak przegral 6-2 bo liczymy kto pierwszy zdobedzie 6 pkt !!!

jesli zaden z zawodnikow nie trafi zadnego typu to liczymy wspolne ako wszystkich nietrafionych i ten kto mial wyzsze wygrywa 7-6

jesli bedzie wynik 0-0 i nikt nie poda typow to przechodzi na nastepny dzien

11.typer ktory nie poda 3 razy typow kreczuje danego dnia !!!
14.typy musza byc na min 30 min przed 1 meczem !!!
15.forma podawanego typu...

Set 1 /Federer

#1. nazwa typu/typ/kurs
#2. nazwa typu/typ/kurs
#3. nazwa typu/typ/kurs
#4. nazwa typu/typ/kurs
#5. nazwa typu/typ/kurs
#6. nazwa typu/typ/kurs

16.podsumowanie robi Pan Kasa i Ronni my sie wszystkim zajmujemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
17.chyba wszystko wszelkie spory rozstrzyga organizator i do niego nalezy ostatnie slowo to probna wersja regulaminu wszystko mozna zmienic wiec spokojnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />


symulacja...

Set 1:

panKa$a vs Ronni

panKa$a
#1 Hafnarfjordur - Akranes 1 (1.45 za 1 pkt)
#2 Gnistan - Hameenlinna 1 (2.4 za 3 pkt)
#3 Throthur (strz./nie strz.) 1 (1.6 za 2 pkt)
#4 pudlo
#5 pudlo
#6 pudlo

czyli łącznie moge zdobyć 6 pkt

Ronni

#1 Perugia - Torino (1m.) 1 (2.1 za 3 pkt)
#2 Keflavik - Fylkir 1 (2.25 za 3 pkt)
#3 pudlo
#4 pudlo
#5 pudlo
#6 pudlo


No i patrz Ty trafiłeś te dwa mecze czyli masz -->6 pkt, ja nie trafiłem Gnistan za 3 pkt czyli mam ---> 3 pkt

I wygrałeś 1 seta 6-3




[b] [color:"red"]
[color:"red"]
17.Ancic, Mario (CRO) ---> maverick/ 32.Myskina , Anastasia (RUS) ---> Latajaca_Holenderka

9.Gaudio, Gaston (ARG) ---> panKa$a
[/color]

======================================

[color:"blue"] 5.Roddick, Andy (USA) ---> Marcel

4.Safin, Marat (RUS) ---> DRAGO
[/color]

[/quote]

[color:"red"]
19.Ivo , Karlovic ---> Ivo Karlovic/14.Gasquet, Richard (FRA) ---> Aslan

Ljubicic, Ivan (CRO) ---> adrianoo [/color]

======================================

[color:"blue"]
23.Hrbaty, Dominik (SVK) ---> veride/26.Johansson, Joachim (SWE) ---> turecki dres

31.Williams Serena ---> nina000

[/color]

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
[b]Gramy oczywiscie juz od jutra ( juz dzis mozecie dawac tyoy te osoby ktore wiedza ze przeszly dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
[color:"blue"]w cwiercfinale najciekawszy pojedynek to

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />DERBY WROCŁAWIA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />Marcel vs. DRAGO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

to tez pojedynek dwóch najwyzej rozstawionych zawodników !!!

Witam nine000 w kolejnej rundzie jest prawdziwa rewelacja Wimbledonu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

zycze wszystkim powodzenia i zapraszam do gry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2005
Posty: 103
N
member
member
N Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 103
Miłe przywitanie Ronni, dziekuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />,
ale to już chyba moj otatni etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Set 1 - Williams Serena

1, Elfsborg Boras IF - Kalmar FF (il.goli) -/2/ 1,90 (sts)
2, Orgryte - Helsingborg (il. goli) -/2/ 1,80 (sts)
3, Halmstad BK - Malmö FF (il. goli) -/2/ 1,85 (sts)
4,
5, Halmstad BK (strz.) -/1/
6, Helsingborg (strz.)

Dołączył: Jun 2005
Posty: 103
N
member
member
N Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 103
Miłe przywitanie Ronni, dziekuje ,:D
ale to już chyba moj otatni etap
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Set 1 - Williams Serena

1, Elfsborg Boras IF - Kalmar FF (il.goli) -/2/ 1,90 (sts)
2, Orgryte - Helsingborg (il. goli) -/2/ 1,80 (sts)
3, Halmstad BK - Malmö FF (il. goli) -/2/ 1,85 (sts)
4, Real Salt Lake - NY/NJ MetroStars -/2/ 2,35 (sts)
5, Halmstad BK (strz.) -/1/ 1,25 (sts)
6, Helsingborg (strz.) -/1/ 1,32 (sts)

Latajaca wielkie buziaki i trzymam kciuki za ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,380
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,380
Likes: 19
14.typy musza byc na min 30 min przed 1 meczem !!!

A po kiego grzyba zes to wprowadzil co bedziesz kontrole antydopingowom przeprowadzał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
[b]


[b] [color:"red"]
[color:"red"]
32.Myskina , Anastasia (RUS) ---> Latajaca_Holenderka

9.Gaudio, Gaston (ARG) ---> panKa$a
[/color]

======================================

[color:"blue"] 5.Roddick, Andy (USA) ---> Marcel

4.Safin, Marat (RUS) ---> DRAGO
[/color]

[/quote]

[color:"red"]
14.Gasquet, Richard (FRA) ---> Aslan

Ljubicic, Ivan (CRO) ---> adrianoo [/color]

======================================

[color:"blue"]
23.Hrbaty, Dominik (SVK) ---> veride
31.Williams Serena ---> nina000

[/color]

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Witam przeciwnika/przeciwniczke powodzenia !

Set 1 /Gaudio

#1 Halmstad - Malmoe FF 1 2.45 /Sts
#2 Halmstad (strz./nie strz.) 1/ 1.25 /Sts
#3 Elfsborg (strz./nie strz.) 1/ 1.18 /Sts
#4 Orgryte - Helsinborg (il.g) 2/ 1.8 /Sts
#5 Odd Grenland (strz./nie strz.) 1/ 1.8 /Sts
#6 Orgryte - Helsinborg (1p.) x/ 1.9 /Sts

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
Set 1 > MARAT SAFIN


1 Ryderst.-Vincigue. (1) kurs 1.80 prof
2 Waske-Elseneer (1) kurs 1.72 prof
3 Val.Oslo-OddGrenl (1x) lurs 1.06 prof
4 Gaudio-Bastl (1) kurs 1.09 prof
5 Burgsmul.-G.Lapen. (2) kurs 2.26 prof
6 Mertinak-Reynolds (2) kurs 2.15 prof

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
set 1 / [color:"blue"] Dominik Hrbaty [/color]

#1 HALMSTAD-MALMO (DW) / typ-2:2 / kurs-12,00 / toto-mix
#2 OREBRO-LJUNGSKILLE (1/2) / typ-1 / kurs-2,50 / toto-mix
#3 Orgryte-Helsingborg (1 połowa) / typ-X / kurs-2.10 / milenium
#4 Orgryte-Helsingborg (HT/FT) / typ-1/1 / kurs-5.00 / milenium
#5 Elfsborg-Kalmar (1 połowa) / typ-X / kurs-2.10 / milenium
#6 Halmstad-Malmo (HT/FT) / typ-1/1 / kurs-5.00 / milenium

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
set 1 / [color:"blue"] Dominik Hrbaty [/color]

#1 HALMSTAD-MALMO (DW) / typ-2:2 / kurs-12,00 / toto-mix
#2 OREBRO-LJUNGSKILLE (1/2) / typ-1 / kurs-2,50 / toto-mix
#3 Orgryte-Helsingborg (1 połowa) / typ-X / kurs-2.10 / milenium
#4 Orgryte-Helsingborg (HT/FT) / typ-X/X / kurs-5.00 / milenium
#5 Elfsborg-Kalmar (1 połowa) / typ-X / kurs-2.10 / milenium
#6 Halmstad-Malmo (HT/FT) / typ-X/X / kurs-5.00 / milenium

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895

Set 1 / Andy Roddick


1 KOHLSCHREIBER-CERMAK (2)/2.55/ toto-mix
2 Sabau-Lammer (1)/1.80/sts
3 Kohlmann/Schuet.-Seppi/Volandri(1)/1.40/sts
4 Golmard J. - van Gemerden M.(2)/2.00/sts
5 FYRST./MATKOW.-BERDYCH/LEVINSKY (1)/1.70/toto-mix
6 Ryderstedt M. - Vinciguera A.(2)/2.30/sts

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,380
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,380
Likes: 19
SET 1 MYSZKINA

1VASTERAS- NORRKOPING LB 2,5 2/1.65/toto
2Orebro - Ljungskile X2/1.64/sts
3Elfsborg - Kalmar X2/1.66/sts
4KOHLSCHREIBER-CERMAK 2/2.55/toto
5Valerenga - Odd Grenl.(il.g) 2/1.65/sts
6Halmstad - Malmoe FF (il.g) 2/1.85/sts




Ja równeiz witam mojom przeciwnika/przeciwniczke zycze powodzenia w 1 secie mam nadzieje ze to bedzie dobry mecz jak na derby przystalo Ninus cmokalllll <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
Quote
Set 1 > MARAT SAFIN


1 Ryderst.-Vincigue. (1) kurs 1.80 prof
2 Waske-Elseneer (1) kurs 1.72 prof
3 Val.Oslo-OddGrenl (1x) lurs 1.06 prof
4 Gaudio-Bastl (1) kurs 1.09 prof
5 Burgsmul.-G.Lapen. (2) kurs 2.26 prof
6 Mertinak-Reynolds (2) kurs 2.15 prof

zmieniam WASKe na Hood/Robredo...


Set 1 > MARAT SAFIN


1 Ryderst.-Vincigue. (1) kurs 1.80 prof
2 Hood/Robredo - J.Nieminen/Soderling(1) kurs 1.55 prof
3 Val.Oslo-OddGrenl (1x) lurs 1.06 prof
4 Gaudio-Bastl (1) kurs 1.09 prof
5 Burgsmul.-G.Lapen. (2) kurs 2.26 prof
6 Mertinak-Reynolds (2) kurs 2.15 prof
[/quote]

Dołączył: Dec 2004
Posty: 271
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 271
Set1 / Ljubicic
#1 UC DUBLIN-WATERFORD UTD. 2 / (3.3) /[toto]
#2 GAUDIO-BASTL 1 / (1.05) /[toto]
#3 HOUSTON-SAN DIEGO SP 7,5 2 / (1.8) / [toto]
#4 VALERENGA SN1 1 / (1.05) / [toto]
#5 ORGRYTE-HELSINGBORG LB 2,5 1 / (1.9) / [toto]
#6 KALMAR SN1 2 / (2.6) / [toto]

Dołączył: Dec 2004
Posty: 271
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 271
Set2 / Ljubicic
#1 LA Angels - Minnesota (04) 1 / (1.65) /[sts]
#2 DERRY CITY-DROGHEDA UTD. 1 / (2.1) /[toto]
#3 VOLANDRI-WAWRINKA 2 / (2.1) / [toto]
#4 NADAL-MONACO 1 / (1.05) / [toto]
#5 MURRAY-CARRAZ 1 / (1.4) / [toto]
#6 FROLUNDA-AIK 1/2 X / (2.1) / [toto]

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,380
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,380
Likes: 19
SET 2 MYSZKINA

1FROLUNDA-AIK 2/1.71/toto
2FROLUNDA-AIK LB 2,5 2/1.65/toto
3Rakuunat - VG 62 1/1.80/sts
4Labadze-Van der Duim 2/5.00/milenium
5Czechy - Belgia 1/1.15.sts
6MOYA-CALATRAVA 2/4.70/toto

POWODZENIA W 2 SECIE MIKI DZIEKI NINUS CMOKALLLLLLL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2005
Posty: 103
N
member
member
N Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 103
set 2 - Williams Serena

1, FROLUNDA-AIK /2/ 1,71 toto
2, FROLUNDA-AIK LB 2,5 /2/ 1,65 toto
3, CORCK CITY-LONGFORD TOWN /1/ 1,70 toto
4, RAKUUNAT-VG 62 /x/ 3,25 toto
5, DERRY CITY-DROGHEDA UTD. /2/ 3,25 toto
6, Labadze-Van der Duim /2/ 5.00 milenium


Latająca pozdrowionka wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />, buziaki

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
2 set Andy Roddick <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />

1 BERDYCH-K.KIM (1)/1.30/ toto-mix
2 VOLANDRI-WAWRINKA (2)/2.10/toto-mix
3 Schuttler-Sanguin (1)/1.71/prof
4 DANCEVIC-VIK (2)/2.10/toto-mix
5 ANDREJEW-F.LOPEZ(2)/1.95/toto-mix
6 J.Johansson-Vanek (2)/2.26/prof

Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Quote
[b]


[b] [color:"red"]
[color:"red"]
32.Myskina , Anastasia (RUS) ---> Latajaca_Holenderka

1.-
2.-
3.-
4.przelozony
5.2 pkt
6.-

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> VS. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />

9.Gaudio, Gaston (ARG) ---> panKa$a

#1 -
#2 -
#3 1 pkt
#4 2 pkt
#5 -
#6 -


[color:"orange"] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> WYNIK --> 0-1 ( 2-6 ) [/color]
[/color]

======================================

[color:"blue"] 5.Roddick, Andy (USA) ---> Marcel

1 przelozony
2 przelozony
3 przelozony
4 przelozony
5 -
6 3 pkt

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> VS. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />


4.Safin, Marat (RUS) ---> DRAGO

1 -
2 -
3 1 pkt
4 przelozony
5 3 pkt
6 przelozony

[/color]

[color:"orange"] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> WYNIK --> 0-1 ( 3-6 )[/color]

[color:"red"]
14.Gasquet, Richard (FRA) ---> Aslan

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> VS. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />

Ljubicic, Ivan (CRO) ---> adrianoo

[/color]

[color:"orange"] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> WYNIK --> 0-1 ( 0-6 )[/color]

======================================

[color:"blue"]
23.Hrbaty, Dominik (SVK) ---> veride

#1 -
#2 -
#3 -
#4 -
#5 -
#6 4 pkt

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> VS. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />

31.Williams Serena ---> nina000

1, -
2, 2 pkt
3, -
4, -
5, -
6, 1 pkt

[/color]

[color:"orange"] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> WYNIK --> 1-0 ( 6-3 ) [/quote] [/color]

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, $-man, rafal08, rymoholik, aker, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, alfa), 759 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,037
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1