|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910 |
Zasady...
1.gra 32 zawodnikow gramy drabinkami przegrywajacy odpada !!! 2.podajemy 6 typow dziennie wszystkie od razu w 1 poscie!!! typy pochodzic musza od bukow naziemnych moga to byc obojetnie jakie zdarzenia ale zeby konczyly sie przez 10 nastepnego dnia !!! 3.jest to mecz tenisa do 3 wygranych setów kazdego dnia jest jeden set !!! 4.typy nie moga sie powtorzyc z typami przeciwnika oczywiscie jesli rywal da 1 ja moge dac 1x albo over czy cos ale nie moze byc taki sam nie mozna dawac typow wykluczajacych sie czyli... wlochy strzeli i wlochy niestrzeli albo under i over !!! nie mozna tez typowac pod przeciwnika czyli jesli ja gram 1 na gospodarzy rywal nie moze dac wyniku 3-1 na gospodarzy albo jesli daje remis on dac 2-2 !!! 7.zawodnik musi podac typy od pon-niedzieli do godziny [color:"red"] 13 [/color] a czas ma od 21 poprzedniego dnia !!! 8.typy moga byc od 1.01 do 100000 9.typy ustawiamy w kolejnosci od 1 do 6 najwazniejsze sa typy na poczatku czyli od 1 !!!
[color:"red"] 10. punktacja !!!
kurs od 1.01-1.50 ---> 1 pkt kurs od 1.51-2.00 ---> 2 pkt kurs od 2.01-3.00 ---> 3 pkt kurs od 3.01-5.00 ---> 4 pkt kurs od 5.01-over ---> 6 pkt [/color]
jesli wynik meczu bedzie brzmial ...
1-0 2-0 3-0 4-0 5-0 ---> wynik koncowy jest 6-0 2-1 3-1 4-1 5-1 ---> wynik koncowy to 6-1 3-2 4-2 5-2 ---> wynik koncowy to 6-2 4-3 5-3 ---> wynik koncowy to 6-3 5-4 wynik koncowy to ---> 6-4 jesli wynik bedzie
6-5 ---> wynik koncowy 7-5
jesli wynik bedzie...
remisowy czyli 1-1 2-2 3-3 4-4 5-5 6-6 wtedy liczone jest wspolne ako trafionych typow kto ma wiecej wygrywa 7-6
typy liczymy wedlug ponumerowania czyli...
jesli w typie 1 ktos da kurs = 6 pkt i trafi a rywal trafi 1 typ za 2 pkt a wszystkie inne tez to i tak przegral 6-2 bo liczymy kto pierwszy zdobedzie 6 pkt !!!
jesli zaden z zawodnikow nie trafi zadnego typu to liczymy wspolne ako wszystkich nietrafionych i ten kto mial wyzsze wygrywa 7-6
jesli bedzie wynik 0-0 i nikt nie poda typow to przechodzi na nastepny dzien
11.typer ktory nie poda 3 razy typow kreczuje danego dnia !!! 14.typy musza byc na min 30 min przed 1 meczem !!! 15.forma podawanego typu...
Set 1 /Federer
#1. nazwa typu/typ/kurs #2. nazwa typu/typ/kurs #3. nazwa typu/typ/kurs #4. nazwa typu/typ/kurs #5. nazwa typu/typ/kurs #6. nazwa typu/typ/kurs
16.podsumowanie robi Pan Kasa i Ronni my sie wszystkim zajmujemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> 17.chyba wszystko wszelkie spory rozstrzyga organizator i do niego nalezy ostatnie slowo to probna wersja regulaminu wszystko mozna zmienic wiec spokojnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
symulacja...
Set 1:
panKa$a vs Ronni
panKa$a #1 Hafnarfjordur - Akranes 1 (1.45 za 1 pkt) #2 Gnistan - Hameenlinna 1 (2.4 za 3 pkt) #3 Throthur (strz./nie strz.) 1 (1.6 za 2 pkt) #4 pudlo #5 pudlo #6 pudlo
czyli łącznie moge zdobyć 6 pkt
Ronni
#1 Perugia - Torino (1m.) 1 (2.1 za 3 pkt) #2 Keflavik - Fylkir 1 (2.25 za 3 pkt) #3 pudlo #4 pudlo #5 pudlo #6 pudlo
No i patrz Ty trafiłeś te dwa mecze czyli masz -->6 pkt, ja nie trafiłem Gnistan za 3 pkt czyli mam ---> 3 pkt
I wygrałeś 1 seta 6-3
[b] [color:"red"] [color:"red"] 17.Ancic, Mario (CRO) ---> maverick/ 32.Myskina , Anastasia (RUS) ---> Latajaca_Holenderka
9.Gaudio, Gaston (ARG) ---> panKa$a [/color]
======================================
[color:"blue"] 5.Roddick, Andy (USA) ---> Marcel
4.Safin, Marat (RUS) ---> DRAGO [/color]
[/quote]
[color:"red"] 19.Ivo , Karlovic ---> Ivo Karlovic/14.Gasquet, Richard (FRA) ---> Aslan
Ljubicic, Ivan (CRO) ---> adrianoo [/color]
======================================
[color:"blue"] 23.Hrbaty, Dominik (SVK) ---> veride/26.Johansson, Joachim (SWE) ---> turecki dres
31.Williams Serena ---> nina000
[/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910 |
[b]Gramy oczywiscie juz od jutra ( juz dzis mozecie dawac tyoy te osoby ktore wiedza ze przeszly dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910 |
[color:"blue"]w cwiercfinale najciekawszy pojedynek to
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />DERBY WROCŁAWIA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />Marcel vs. DRAGO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
to tez pojedynek dwóch najwyzej rozstawionych zawodników !!!
Witam nine000 w kolejnej rundzie jest prawdziwa rewelacja Wimbledonu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
zycze wszystkim powodzenia i zapraszam do gry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 103 |
Miłe przywitanie Ronni, dziekuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />, ale to już chyba moj otatni etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Set 1 - Williams Serena
1, Elfsborg Boras IF - Kalmar FF (il.goli) -/2/ 1,90 (sts) 2, Orgryte - Helsingborg (il. goli) -/2/ 1,80 (sts) 3, Halmstad BK - Malmö FF (il. goli) -/2/ 1,85 (sts) 4, 5, Halmstad BK (strz.) -/1/ 6, Helsingborg (strz.)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 103 |
Miłe przywitanie Ronni, dziekuje ,:D ale to już chyba moj otatni etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Set 1 - Williams Serena
1, Elfsborg Boras IF - Kalmar FF (il.goli) -/2/ 1,90 (sts) 2, Orgryte - Helsingborg (il. goli) -/2/ 1,80 (sts) 3, Halmstad BK - Malmö FF (il. goli) -/2/ 1,85 (sts) 4, Real Salt Lake - NY/NJ MetroStars -/2/ 2,35 (sts) 5, Halmstad BK (strz.) -/1/ 1,25 (sts) 6, Helsingborg (strz.) -/1/ 1,32 (sts)
Latajaca wielkie buziaki i trzymam kciuki za ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,406 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,406 Likes: 19 |
14.typy musza byc na min 30 min przed 1 meczem !!!
A po kiego grzyba zes to wprowadzil co bedziesz kontrole antydopingowom przeprowadzał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910 |
[b]
[b] [color:"red"] [color:"red"] 32.Myskina , Anastasia (RUS) ---> Latajaca_Holenderka
9.Gaudio, Gaston (ARG) ---> panKa$a [/color]
======================================
[color:"blue"] 5.Roddick, Andy (USA) ---> Marcel
4.Safin, Marat (RUS) ---> DRAGO [/color]
[/quote]
[color:"red"] 14.Gasquet, Richard (FRA) ---> Aslan
Ljubicic, Ivan (CRO) ---> adrianoo [/color]
======================================
[color:"blue"] 23.Hrbaty, Dominik (SVK) ---> veride 31.Williams Serena ---> nina000
[/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957 |
Witam przeciwnika/przeciwniczke powodzenia !
Set 1 /Gaudio
#1 Halmstad - Malmoe FF 1 2.45 /Sts #2 Halmstad (strz./nie strz.) 1/ 1.25 /Sts #3 Elfsborg (strz./nie strz.) 1/ 1.18 /Sts #4 Orgryte - Helsinborg (il.g) 2/ 1.8 /Sts #5 Odd Grenland (strz./nie strz.) 1/ 1.8 /Sts #6 Orgryte - Helsinborg (1p.) x/ 1.9 /Sts
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165 |
Set 1 > MARAT SAFIN
1 Ryderst.-Vincigue. (1) kurs 1.80 prof 2 Waske-Elseneer (1) kurs 1.72 prof 3 Val.Oslo-OddGrenl (1x) lurs 1.06 prof 4 Gaudio-Bastl (1) kurs 1.09 prof 5 Burgsmul.-G.Lapen. (2) kurs 2.26 prof 6 Mertinak-Reynolds (2) kurs 2.15 prof
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
set 1 / [color:"blue"] Dominik Hrbaty [/color]
#1 HALMSTAD-MALMO (DW) / typ-2:2 / kurs-12,00 / toto-mix #2 OREBRO-LJUNGSKILLE (1/2) / typ-1 / kurs-2,50 / toto-mix #3 Orgryte-Helsingborg (1 połowa) / typ-X / kurs-2.10 / milenium #4 Orgryte-Helsingborg (HT/FT) / typ-1/1 / kurs-5.00 / milenium #5 Elfsborg-Kalmar (1 połowa) / typ-X / kurs-2.10 / milenium #6 Halmstad-Malmo (HT/FT) / typ-1/1 / kurs-5.00 / milenium
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
set 1 / [color:"blue"] Dominik Hrbaty [/color]
#1 HALMSTAD-MALMO (DW) / typ-2:2 / kurs-12,00 / toto-mix #2 OREBRO-LJUNGSKILLE (1/2) / typ-1 / kurs-2,50 / toto-mix #3 Orgryte-Helsingborg (1 połowa) / typ-X / kurs-2.10 / milenium #4 Orgryte-Helsingborg (HT/FT) / typ-X/X / kurs-5.00 / milenium #5 Elfsborg-Kalmar (1 połowa) / typ-X / kurs-2.10 / milenium #6 Halmstad-Malmo (HT/FT) / typ-X/X / kurs-5.00 / milenium
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Set 1 / Andy Roddick
1 KOHLSCHREIBER-CERMAK (2)/2.55/ toto-mix 2 Sabau-Lammer (1)/1.80/sts 3 Kohlmann/Schuet.-Seppi/Volandri(1)/1.40/sts 4 Golmard J. - van Gemerden M.(2)/2.00/sts 5 FYRST./MATKOW.-BERDYCH/LEVINSKY (1)/1.70/toto-mix 6 Ryderstedt M. - Vinciguera A.(2)/2.30/sts
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,406 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,406 Likes: 19 |
SET 1 MYSZKINA
1VASTERAS- NORRKOPING LB 2,5 2/1.65/toto 2Orebro - Ljungskile X2/1.64/sts 3Elfsborg - Kalmar X2/1.66/sts 4KOHLSCHREIBER-CERMAK 2/2.55/toto 5Valerenga - Odd Grenl.(il.g) 2/1.65/sts 6Halmstad - Malmoe FF (il.g) 2/1.85/sts
Ja równeiz witam mojom przeciwnika/przeciwniczke zycze powodzenia w 1 secie mam nadzieje ze to bedzie dobry mecz jak na derby przystalo Ninus cmokalllll <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165 |
Set 1 > MARAT SAFIN
1 Ryderst.-Vincigue. (1) kurs 1.80 prof 2 Waske-Elseneer (1) kurs 1.72 prof 3 Val.Oslo-OddGrenl (1x) lurs 1.06 prof 4 Gaudio-Bastl (1) kurs 1.09 prof 5 Burgsmul.-G.Lapen. (2) kurs 2.26 prof 6 Mertinak-Reynolds (2) kurs 2.15 prof zmieniam WASKe na Hood/Robredo... Set 1 > MARAT SAFIN 1 Ryderst.-Vincigue. (1) kurs 1.80 prof 2 Hood/Robredo - J.Nieminen/Soderling(1) kurs 1.55 prof 3 Val.Oslo-OddGrenl (1x) lurs 1.06 prof 4 Gaudio-Bastl (1) kurs 1.09 prof 5 Burgsmul.-G.Lapen. (2) kurs 2.26 prof 6 Mertinak-Reynolds (2) kurs 2.15 prof
[/quote]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 271
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 271 |
Set1 / Ljubicic #1 UC DUBLIN-WATERFORD UTD. 2 / (3.3) /[toto] #2 GAUDIO-BASTL 1 / (1.05) /[toto] #3 HOUSTON-SAN DIEGO SP 7,5 2 / (1.8) / [toto] #4 VALERENGA SN1 1 / (1.05) / [toto] #5 ORGRYTE-HELSINGBORG LB 2,5 1 / (1.9) / [toto] #6 KALMAR SN1 2 / (2.6) / [toto]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 271
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 271 |
Set2 / Ljubicic #1 LA Angels - Minnesota (04) 1 / (1.65) /[sts] #2 DERRY CITY-DROGHEDA UTD. 1 / (2.1) /[toto] #3 VOLANDRI-WAWRINKA 2 / (2.1) / [toto] #4 NADAL-MONACO 1 / (1.05) / [toto] #5 MURRAY-CARRAZ 1 / (1.4) / [toto] #6 FROLUNDA-AIK 1/2 X / (2.1) / [toto]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,406 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,406 Likes: 19 |
SET 2 MYSZKINA
1FROLUNDA-AIK 2/1.71/toto 2FROLUNDA-AIK LB 2,5 2/1.65/toto 3Rakuunat - VG 62 1/1.80/sts 4Labadze-Van der Duim 2/5.00/milenium 5Czechy - Belgia 1/1.15.sts 6MOYA-CALATRAVA 2/4.70/toto
POWODZENIA W 2 SECIE MIKI DZIEKI NINUS CMOKALLLLLLL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 103 |
set 2 - Williams Serena
1, FROLUNDA-AIK /2/ 1,71 toto 2, FROLUNDA-AIK LB 2,5 /2/ 1,65 toto 3, CORCK CITY-LONGFORD TOWN /1/ 1,70 toto 4, RAKUUNAT-VG 62 /x/ 3,25 toto 5, DERRY CITY-DROGHEDA UTD. /2/ 3,25 toto 6, Labadze-Van der Duim /2/ 5.00 milenium
Latająca pozdrowionka wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />, buziaki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
2 set Andy Roddick <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />
1 BERDYCH-K.KIM (1)/1.30/ toto-mix 2 VOLANDRI-WAWRINKA (2)/2.10/toto-mix 3 Schuttler-Sanguin (1)/1.71/prof 4 DANCEVIC-VIK (2)/2.10/toto-mix 5 ANDREJEW-F.LOPEZ(2)/1.95/toto-mix 6 J.Johansson-Vanek (2)/2.26/prof
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910 |
[b]
[b] [color:"red"] [color:"red"] 32.Myskina , Anastasia (RUS) ---> Latajaca_Holenderka
1.- 2.- 3.- 4.przelozony 5.2 pkt 6.-
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> VS. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />
9.Gaudio, Gaston (ARG) ---> panKa$a
#1 - #2 - #3 1 pkt #4 2 pkt #5 - #6 -
[color:"orange"] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> WYNIK --> 0-1 ( 2-6 ) [/color] [/color]
======================================
[color:"blue"] 5.Roddick, Andy (USA) ---> Marcel
1 przelozony 2 przelozony 3 przelozony 4 przelozony 5 - 6 3 pkt
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> VS. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />
4.Safin, Marat (RUS) ---> DRAGO
1 - 2 - 3 1 pkt 4 przelozony 5 3 pkt 6 przelozony
[/color]
[color:"orange"] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> WYNIK --> 0-1 ( 3-6 )[/color] [color:"red"] 14.Gasquet, Richard (FRA) ---> Aslan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> VS. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Ljubicic, Ivan (CRO) ---> adrianoo [/color] [color:"orange"] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> WYNIK --> 0-1 ( 0-6 )[/color] ====================================== [color:"blue"] 23.Hrbaty, Dominik (SVK) ---> veride #1 - #2 - #3 - #4 - #5 - #6 4 pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> VS. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> 31.Williams Serena ---> nina000 1, - 2, 2 pkt 3, - 4, - 5, - 6, 1 pkt [/color] [color:"orange"] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> WYNIK --> 1-0 ( 6-3 ) [/quote] [/color]
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|