Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#369740 04/07/2005 08:40
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Witam
Ludziska macie jakieś programy do typowania tej gry ,chodzi mi o to że zakładam sobie że bedzie np 1-5 jedynek max,2-4 remisy i 1-3 dwójki
Ps.od kiedy płaca za 9-tke??, I czy tylko wtedy jak nie ma 13??
Pozdr. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#369741 11/08/2005 12:57
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
bajabonga

za 9 nie placa nigdy!

#369742 11/08/2005 13:20
Dołączył: Mar 2005
Posty: 856
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 856
Witam.
---
Rysio tak posiadam taki program do Toto Ligi na 13 spotkań.
Jak chcesz to mogę zapodać rozpis czegoś takiego wg. Twoich typów i założeń. Może założysz taki temat o Toto Lidze Polskiej czy innych. Mogę sie przydać pomyśl i daj znać. lottogracz. pozdr. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, latajaca_holenderka, rafal08, alfa), 2,666 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,520
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1