|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
Witam Ludziska macie jakieś programy do typowania tej gry ,chodzi mi o to że zakładam sobie że bedzie np 1-5 jedynek max,2-4 remisy i 1-3 dwójki Ps.od kiedy płaca za 9-tke??, I czy tylko wtedy jak nie ma 13?? Pozdr. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
bajabonga
za 9 nie placa nigdy!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 856
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 856 |
Witam. --- Rysio tak posiadam taki program do Toto Ligi na 13 spotkań. Jak chcesz to mogę zapodać rozpis czegoś takiego wg. Twoich typów i założeń. Może założysz taki temat o Toto Lidze Polskiej czy innych. Mogę sie przydać pomyśl i daj znać. lottogracz. pozdr. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka