|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
szkoda, że dzisiaj taka niemoc go dopadła i przez to nie pokazuje swoich możliwości :/
ale i tak brawo za awans do finału !
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,453
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,453 |
Dziś Łukasz nie ma po prostu sił niestety 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227 |
niewiem co by sie musialo stac by jcf to przegrał, idzie mecz bardzo jak na mnie grubo... zobaczymy... opłaca się po takim kursie?? ile by nie zagrać to po kursie 1,05 wygrana marniutka!! kazda wygrana sie oplaca  trzeba tylko z głowa garac  .....oj Cobra Ty się jeszcze nie przejechales ?...na takich kursch 1,05-1,10.....bo ja już się sparzyłem....
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,389 |
nie mam debla obstawionego ale boje sie o wynik Kubota w deblu po tym co pokazuje tutaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584 |
jedyna szansa Lukasza to nadzieja ze Ferrero sie potknie i sobie cos zrobi i skreczuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,959
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,959 |
szkoda, że dzisiaj taka niemoc go dopadła i przez to nie pokazuje swoich możliwości :/
ale i tak brawo za awans do finału ! to jest normalna trema i stres za chwilę w deblu odżyje i pokaże na co go stać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,389 |
niewiem co by sie musialo stac by jcf to przegrał, idzie mecz bardzo jak na mnie grubo... zobaczymy... opłaca się po takim kursie?? ile by nie zagrać to po kursie 1,05 wygrana marniutka!! kazda wygrana sie oplaca  trzeba tylko z głowa garac  .....oj Cobra Ty się jeszcze nie przejechales ?...na takich kursch 1,05-1,10.....bo ja już się sparzyłem.... tez gram czesto tak jak Cobra i nie narzekam, wpadki sie zdarzaja ale wazne ze bilans ogolny na plus 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 1,052
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2010
Posty: 1,052 |
Byłby wielki wstyd jeżeli ani raz nie wygra swojego podania podczas meczu. Nawet jeśli byłby to Federer.
A co do całego meczu to zdecydowanie game over, no coins
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098 |
szczerze, Panowie tego nie da sie ogladąć:-) Kubot totalna żenada...no cóż ja się cieszę
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
|
|
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103 |
niewiem co by sie musialo stac by jcf to przegrał, idzie mecz bardzo jak na mnie grubo... zobaczymy... opłaca się po takim kursie?? ile by nie zagrać to po kursie 1,05 wygrana marniutka!! kazda wygrana sie oplaca  trzeba tylko z głowa garac  .....oj Cobra Ty się jeszcze nie przejechales ?...na takich kursch 1,05-1,10.....bo ja już się sparzyłem.... nie przejechałem ? no nieraz nie wchodzi cos ale jak sie operuje odpowiednio budzetem, gra rozsadnie i nie podpala to pojedyncze przegrane nie bola  pazernosc w takiej grze by mnie zgubiła 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,937
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,937 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303 |
ja wszystko rozumiem, no ale żeby ani jednego swojego podania nie wygrać?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584 |
ten wynik zle wrozy przed meczem deblowym i chyba cza pograc ze Kuboty w deblu w dupe dostana 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,959
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,959 |
ja wszystko rozumiem, no ale żeby ani jednego swojego podania nie wygrać?! Kubot normalnie zrobił wałka i odpuscił 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098 |
Ferrero już tez widzę się chce. bo po co.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227 |
Kiedys na bwinie chcialem zrobic szybki obrot bonusem....kurs 1,01 800 w plecy.....od tej pory takich kursow nie ruszam.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
szczerze, Panowie tego nie da sie ogladąć:-) Kubot totalna żenada...no cóż ja się cieszę zdrajca!  Kubot to tylko człowiek dla mnie najlepszy sportowy weekend tego roku: Adam srebro Kubot finał 250ATP i awans do top50
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Trzy mecze wczoraj, a w sumie w 2 tygodnie 2 turnieje deblowe, 2 singlowe i nie dziwne, ze nie ma sil, zreszta Ferrero i tak by moim zdaniem wygral ten mecz..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
szczerze, Panowie tego nie da sie ogladąć:-) Kubot totalna żenada...no cóż ja się cieszę Ciesz się ciesz, jakby Twój idol z taką grą trafił wczoraj na Łukasza to pojechałby na rowerku do domu 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|