|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 199
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 199 |
6051 NY YANKEES-BALTIMORE 1,60 --- 2,00 6052 WASHINGTON-NY METS 1,65 --- 1,95 6053 CLEVELAND-DETROIT 1,75 --- 1,85 6054 HOUSTON-SAN DIEGO 1,65 --- 1,95 6055 PITTSBURGH-PHILADELPHIA 1,85 --- 1,75 6056 SAN FRANCISCO-CINCINNATI 1,70 --- 1,90 6057 FLORYDA-MILWAUKEE 1,85 --- 1,75 6058 ARIZONA-ST LOUIS 1,90 --- 1,70 6059 CHICAGO WS-TAMPA BAY 1,50 --- 2,20 6060 ATLANTA-CHICAGO C 1,85 --- 1,75 6061 CLEVELAND-DETROIT 1,80 --- 1,80 6063 COLORADO-LA DODGERS 1,80 --- 1,80 6064 KANSAS C-SEATTLE 1,80 --- 1,80 6065 LA ANGELS-MINNESOTA 1,65 --- 1,95
Kursy z Toto-mixu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Last edited by Feher; 04/07/2005 13:23.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 199
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 199 |
Ranne Przymiarki to ładnie widze tu : I Chicago WS La Angels II San Francisco LA Dodgrs reszte dam pozneij to tylko przymiarki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
TB i BAL. To najśmieszniejszy kupon jaki w życiu grałem
Last edited by Feher; 04/07/2005 13:24.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Swoje typy podalem w PP - teraz zechcę przeanalizować pierwszy z nich (jedyny z grupy A): BAL-NYY Tu mam problem - bo od paru godzin chodzi za mną zdecydowne zagranie tego typu za big stake (do 20/10 - w bej do tej pory grałem tylko 3 razy podobne stawki nawet 25/10), ale wczoraj troszke uszczupliło mi sie konto, a niechcialbym się jeszcze bardziej pogrążyć (po ew. wpadce). Dlaczego?: 1/ Bezpośredni pojedynek o dziką kartę (ew. jeszcze o PO bez karty! Bardzo ważny z psychologicznego pkt. widzenia! 2/ Przy okazji chęć zniwelowania przewagi. 3/ Przewaga własnego boiska (i kibiców) 4/ Ostatnio bardzo słaba forma Wilg, a Jankesi po małym kryzysie odzyskali średnią (ale w miarę stabilną) formę - sądzę że wystarczającą na mały pogrom Bal (ale przy takich stawkach spready wykluczone) 5/ Doświadczenie zawodników i większe ogranie - następny plus dla NYY. 6/ Presja prasy (i pewnie sponsorów) - od gwiazd troszkę więcej się wymaga. 7/ Pitcherzy - tu nie widze niczejej przewagi - obaj doświadczeni (wg mnie raczej średni) i kiepsko zarabiający (o ile kwoty 550 000 i 850 000 USD - w przeciągu 7/9 lat - mozna nazwać kiepskimi). Dawno nie występowali jako starterzy.
Podsumowując - Jankesi myśląc poważnie o PO (w tym sezonie) po prostu takie mecze muszą wygrywać - łaski nie robią!!!
Pozdrawiam KRAJAN
Decyzja co do dorzutki napewno przed 18.30 na PP???
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Ja sobie od czasu do czasu cos zaproponuje i nienajgorzej mi to wychodzi w przeciwienstwie do rankingu (ale rozpoczalem marsz w gore <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Na dzisiaj Metsi... Washington najlepsza ekipa u siebie ze streakiem 6W... Pitcherem Metsow dzis Ishii ze slabym bilansem tegorocznym.. streak Metsow 2L czyli... wszystko przemawia przeciwko.. A jednak Ishii gra dobrze przeciwko Nationals Niecale 20 inningow i niezla ERA.. Licze na przerwanie passy obu zespolow.. Kurs 2,49 zacecajacy do zagrania..
Drugim meczem jest San Francisco.. ktory zagram za troszke wieksza stawke niz Metsow..
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Chcialbym przestrzec przed graniem dzisiaj za wieksze stawki. Dzis jest w USA swieto narodowe - Dzien Niepodleglosci i znajdujemy sie na tydzien przed przerwa na mecz All-Star. To zawsze sprzyjalo niespodziewanym rozstrzygnieciom w najbardziej pewnych wydawaloby sie meczach. Chociaz na amerykanskich forach jeszcze spia, to juz widac pierwsze posty w stylu: Nationals nie moga przegrac w domu 4 lipca! Podejrzewam, ze to bedzie najbardziej masowy typ dzisiaj. A wiadomo jak to z masowkami bywa... Ale najgorze jest to, ze wzgledy sportowe tez przemawiaja za nimi i sam chcialem to grac. No i pewnie zagram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Chcialbym przestrzec przed graniem dzisiaj za wieksze stawki. Dzis jest w USA swieto narodowe - Dzien Niepodleglosci i znajdujemy sie na tydzien przed przerwa na mecz All-Star. To zawsze sprzyjalo niespodziewanym rozstrzygnieciom w najbardziej pewnych wydawaloby sie meczach. Chociaz na amerykanskich forach jeszcze spia, to juz widac pierwsze posty w stylu: Nationals nie moga przegrac w domu 4 lipca! Podejrzewam, ze to bedzie najbardziej masowy typ dzisiaj. A wiadomo jak to z masowkami bywa... Ale najgorze jest to, ze wzgledy sportowe tez przemawiaja za nimi i sam chcialem to grac. No i pewnie zagram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> THX Ghost za przypomnienie (przez ostatnie dwa dni troszkę szwankuje moje myślenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />) Faktycznie ten dzień jest swoistym wydarzeniem (z tego co pamietam w tamtym roku ładnie siadły undery - ale jeżeli się mylę proszę o sprostowanie) a i paru niespodzianek też się doczekaliśmy. Dlatego definitywnie rezygnuję z grania Jankesów za big stake, ale pozwolę sobie zagrać za mid stake - dubelka - i tu właśnie dołączę Nationals - oni w takie dni z rzadka przegrywają - coś w tym jest, a obecnie przy ich formie - tym bardziej - a ako z dubelka niczego sobie - chyba powyżej 2.70 - ale w pinie jeszcze brak mozliwości łączenia typów - lada moment powinno się ukazać! Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Ghost masz racje!! Dzisiaj Independence Day i wilkie pokazy sztucznych ognii... Ostatnie trzy lata bylem w tym czasie w USA i wspominam to bardzo milo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Piekne parady i pokazy...Ja gram Metsow bo Nationals to bedzie dzis masowka, a Metsi moga im sprawic psikusa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
No i poszedł dubelek (w między czassie wystawili kursy, ale juz sie obniżyły) - Parlay 2-Team Parlay New York Mets vs Washington Nationals for Game (-157) Baltimore Orioles vs New York Yankees for Game (-155) stake 4/10 ako 2,69 - czyli ociupinkę mniej niż myślałem Czas pomyśleć nad rozpisami???
Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
Dzisiaj trochę późno, ale dopiero co wróciłem z pracy Detroit-Cleveland game1Johnson (5-6, 3.39)- Elarton (4-3, 4.99) game2Verlander (0-0, 0.00)- Davis (3-2, 5.50) Maroth (5-9, 4.25)- Westbrook (6-9, 4.47) Bonderman (10-5, 4.12)- Sabathia (6-4, 4.33)
W tej serii zagram na zwycięstwo CLE, dzisiaj aż dwa spotkania więc powinni wygrać choć jeden mecz. Zagrałem na game 1 CLE 1.75/1j.
N.Y. Mets-Washington Ishii (2-7, 5.68)- Patterson (3-2, 3.17) Martinez (9-2, 2.74)- Loaiza (4-5, 3.81) Glavine (5-7, 4.95)- Hernandez (12-2, 3.32) Benson (6-3, 3.75)- Armas (4-4, 5.27)
Prograsja na zwycięstwo gospodarzy, WAS 1.65/1j
gram jeszcze CIN-SFG over 10 1.83/1j --- Bilans typów MLB 81W-53L-1Z +27,67j
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140 |
Stan konta: +93,90 -5j. --> + 88,90 j.
>> 19:05 NEW YORK YANKEES -1.5 @ 2.310 >> 19:05 WASHINGTON NATIONALS -1.5 @ 2.490 AKO: 5.752 x 10j.
Dzisiejsze mecze wyjatkowo ciezkie do typowania no ale dos weekendowego leniuchowania i do roboty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
Z rozpoczynających się dzisiaj serii gram jeszcze: San Diego-Houston Lawrence (5-6, 4.28)- Oswalt (10-7, 2.54) May (1-3, 5.61)- Backe (6-6, 5.29) Peavy (7-2, 2.89)- Pettitte (5-7, 3.15) Williams (4-5, 4.14)- Rodriguez (4-3, 6.55)
HOU 1.63/1j
Tampa Bay-Chi. White Sox Nomo (5-6, 6.29)- McCarthy (0-1, 7.17) Hendrickson (3-5, 6.06)- Garcia (8-3, 3.29) Fossum (3-6, 4.04)- Contreras (3-5, 4.34)
CHW 1.48/1j
St. Louis-Arizona Morris (9-1, 3.31)- Webb (8-4, 3.24) Suppan (7-7, 4.34)- Estes (6-6, 4.30) Carpenter (12-4, 2.60)- Vazquez (7-7, 4.75) Marquis (8-6, 4.11)- Vargas (3-4, 7.78)
STL 1.69/1j
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
L.A. Dodgers-Colorado Weaver (7-7, 4.51)- Kim (2-7, 6.04) 1.80-2.05 Perez (4-4, 4.50)- Francis (7-5, 5.01) Penny (4-5, 3.49)- Kennedy (4-8, 6.93) Lowe (5-9, 3.96)- Wright (5-8, 5.14)
LAD na wyjazdach 16W-23L, COL w domu 21W-19L, gospodarze dobrze grali w ostatnich meczach z STL i dlatego stawiam na COL 2.05/1j
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 467
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2003
Posty: 467 |
L.A. Dodgers-Colorado Weaver (7-7, 4.51)- Kim (2-7, 6.04) 1.80-2.05 Perez (4-4, 4.50)- Francis (7-5, 5.01) Penny (4-5, 3.49)- Kennedy (4-8, 6.93) Lowe (5-9, 3.96)- Wright (5-8, 5.14)
LAD na wyjazdach 16W-23L, COL w domu 21W-19L, gospodarze dobrze grali w ostatnich meczach z STL i dlatego stawiam na COL 2.05/1j Wydaje mi się, że nie wziąłeś poprawki na 3 rzeczy: 1- To są drużyny z jednej dywizji a tu są trochę innaczej poukładane priorytety. Takie spotkania to takie "prawie" derby. To spotkania o prestiż. Wygrana cieszy podwójnie. Coś jak mecze: Boston - NYY. Tu nawet atut własnego boiska nie ma aż takiego znaczenia. 2- Mecze z LAD to naprawdę ciężki kawałek chleba. Są naprawdę dobrzy w obronie i ciężko im nawsadzać dużo punktów. A COL nie ma specjalnie mocnej obrony. 3- Pitcher COL jest tragiczny (moja subiektywna ocena <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ), Za to pitcher LAD pod koniec kwietnia przeciwko COL: 13H, 8R w 4 inningach. Dzisiaj czuję, że odkupi tamtą stratę. Poza tym LAD 2L. Czas wygrać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 467
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2003
Posty: 467 |
Hmm... Popatrzyłem na tą analizę przez chwilę i sam się do niej przekonałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Zaraz zapodam typ do konkursu na LAD. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
sorki za tego wczesniejszego posta
dzis proponuje nastepujace single
2 etap Chicago WS <dom> WWW WWW WLL --> dziś W (1.44 *5j =7,20j)
1 etap San Francisco <dom> LLW LLL WLWL --> dziś W (1.78 *1,25j =2.23j) Kansas <dom> WWW LLW LLL --> dziś W (2.00 *1,25 =2,50j) Florida <dom> WWL LLWW --> dziś W (1.94 *1,30 =2,52j)
mimo że SF, KAN i FLO ostatnio u siebie niespisuja sie najlepiej licze na jeden WIN w sesji <dom>....CWS dziś niema najlepszego pitcza sadze ze powinni dac rade...w koncu graja z TB
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
@ Grzemp - ja raczej patrzę pod kątem całej serii i jak nawet dzisiaj COL przegra, to jakoś niechce mi się wierzyć, że przegrają wszystkie cztery spotkania w domu. Dodam tylko, że gra LAD mnie nieprzekonuje, zwłaszcza niedawna seria 8L (dwa tygodnie temu). Właśnie po tej długiej serii grają "w kratkę" wygrali tylko 5 spotkań, a przegrali 6 - to nie jest dla mnie żadna zwyżka formy, ot normalny trend "pół na pół". COL też gra ostatnio "w kratkę" ale ich wyniki bardziej mnie przekonują. Zostanę przy swoim typie<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 276
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 276 |
Witam.
Od jakiegoś czasu obserwuję zmagania konkursowe i tematy dzienne MLB. Jestem pod wrażaniem wyników niektórych z Was. Do konkursu pewnie już się nie mogę dołaczyć ale w temacie ogólnym coś potypuję.
Pozdr, ziz99
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
ARI-STL 3 1,8 za 1jedn
SOX-TB 1 1,454 za 1jedn
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
ARI-STL 3 1,8 za 1jedn
SOX-TB 1 1,454 za 1jedn jaki lol <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ma byc na 2 a nie trojke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|