Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#369791 04/07/2005 09:43
Dołączył: Jun 2005
Posty: 199
-
member
member
- Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 199
6051 NY YANKEES-BALTIMORE 1,60 --- 2,00
6052 WASHINGTON-NY METS 1,65 --- 1,95
6053 CLEVELAND-DETROIT 1,75 --- 1,85
6054 HOUSTON-SAN DIEGO 1,65 --- 1,95
6055 PITTSBURGH-PHILADELPHIA 1,85 --- 1,75
6056 SAN FRANCISCO-CINCINNATI 1,70 --- 1,90
6057 FLORYDA-MILWAUKEE 1,85 --- 1,75
6058 ARIZONA-ST LOUIS 1,90 --- 1,70
6059 CHICAGO WS-TAMPA BAY 1,50 --- 2,20
6060 ATLANTA-CHICAGO C 1,85 --- 1,75
6061 CLEVELAND-DETROIT 1,80 --- 1,80
6063 COLORADO-LA DODGERS 1,80 --- 1,80
6064 KANSAS C-SEATTLE 1,80 --- 1,80
6065 LA ANGELS-MINNESOTA 1,65 --- 1,95

Kursy z Toto-mixu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Last edited by Feher; 04/07/2005 13:23.
Bonus: Unibet
#369792 04/07/2005 10:46
Dołączył: Jun 2005
Posty: 199
-
member
member
- Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 199
Ranne Przymiarki to ładnie widze tu :
I Chicago WS La Angels
II San Francisco LA Dodgrs
reszte dam pozneij to tylko przymiarki

#369793 04/07/2005 11:29
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
TB i BAL.
To najśmieszniejszy kupon jaki w życiu grałem

Last edited by Feher; 04/07/2005 13:24.
#369794 04/07/2005 14:39
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Swoje typy podalem w PP - teraz zechcę przeanalizować pierwszy z nich (jedyny z grupy A):
BAL-NYY
Tu mam problem - bo od paru godzin chodzi za mną zdecydowne zagranie tego typu za big stake (do 20/10 - w bej do tej pory grałem tylko 3 razy podobne stawki nawet 25/10), ale wczoraj troszke uszczupliło mi sie konto, a niechcialbym się jeszcze bardziej pogrążyć (po ew. wpadce). Dlaczego?:
1/ Bezpośredni pojedynek o dziką kartę (ew. jeszcze o PO bez karty! Bardzo ważny z psychologicznego pkt. widzenia!
2/ Przy okazji chęć zniwelowania przewagi.
3/ Przewaga własnego boiska (i kibiców)
4/ Ostatnio bardzo słaba forma Wilg, a Jankesi po małym kryzysie odzyskali średnią (ale w miarę stabilną) formę - sądzę że wystarczającą na mały pogrom Bal (ale przy takich stawkach spready wykluczone)
5/ Doświadczenie zawodników i większe ogranie - następny plus dla NYY.
6/ Presja prasy (i pewnie sponsorów) - od gwiazd troszkę więcej się wymaga.
7/ Pitcherzy - tu nie widze niczejej przewagi - obaj doświadczeni (wg mnie raczej średni) i kiepsko zarabiający (o ile kwoty 550 000 i 850 000 USD - w przeciągu 7/9 lat - mozna nazwać kiepskimi). Dawno nie występowali jako starterzy.

Podsumowując - Jankesi myśląc poważnie o PO (w tym sezonie) po prostu takie mecze muszą wygrywać - łaski nie robią!!!

Pozdrawiam
KRAJAN

Decyzja co do dorzutki napewno przed 18.30 na PP???

#369795 04/07/2005 14:57
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Ja sobie od czasu do czasu cos zaproponuje i nienajgorzej mi to wychodzi w przeciwienstwie do rankingu (ale rozpoczalem marsz w gore <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Na dzisiaj Metsi... Washington najlepsza ekipa u siebie ze streakiem 6W... Pitcherem Metsow dzis Ishii ze slabym bilansem tegorocznym.. streak Metsow 2L czyli... wszystko przemawia przeciwko.. A jednak Ishii gra dobrze przeciwko Nationals Niecale 20 inningow i niezla ERA.. Licze na przerwanie passy obu zespolow.. Kurs 2,49 zacecajacy do zagrania..

Drugim meczem jest San Francisco.. ktory zagram za troszke wieksza stawke niz Metsow..

Pozdrawiam
Dominik

#369796 04/07/2005 14:59
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Chcialbym przestrzec przed graniem dzisiaj za wieksze stawki. Dzis jest w USA swieto narodowe - Dzien Niepodleglosci i znajdujemy sie na tydzien przed przerwa na mecz All-Star. To zawsze sprzyjalo niespodziewanym rozstrzygnieciom w najbardziej pewnych wydawaloby sie meczach.
Chociaz na amerykanskich forach jeszcze spia, to juz widac pierwsze posty w stylu: Nationals nie moga przegrac w domu 4 lipca! Podejrzewam, ze to bedzie najbardziej masowy typ dzisiaj. A wiadomo jak to z masowkami bywa... Ale najgorze jest to, ze wzgledy sportowe tez przemawiaja za nimi i sam chcialem to grac. No i pewnie zagram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#369797 04/07/2005 15:14
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Chcialbym przestrzec przed graniem dzisiaj za wieksze stawki. Dzis jest w USA swieto narodowe - Dzien Niepodleglosci i znajdujemy sie na tydzien przed przerwa na mecz All-Star. To zawsze sprzyjalo niespodziewanym rozstrzygnieciom w najbardziej pewnych wydawaloby sie meczach.
Chociaz na amerykanskich forach jeszcze spia, to juz widac pierwsze posty w stylu: Nationals nie moga przegrac w domu 4 lipca! Podejrzewam, ze to bedzie najbardziej masowy typ dzisiaj. A wiadomo jak to z masowkami bywa... Ale najgorze jest to, ze wzgledy sportowe tez przemawiaja za nimi i sam chcialem to grac. No i pewnie zagram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
THX Ghost za przypomnienie (przez ostatnie dwa dni troszkę szwankuje moje myślenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />)
Faktycznie ten dzień jest swoistym wydarzeniem (z tego co pamietam w tamtym roku ładnie siadły undery - ale jeżeli się mylę proszę o sprostowanie) a i paru niespodzianek też się doczekaliśmy. Dlatego definitywnie rezygnuję z grania Jankesów za big stake, ale pozwolę sobie zagrać za mid stake - dubelka - i tu właśnie dołączę Nationals - oni w takie dni z rzadka przegrywają - coś w tym jest, a obecnie przy ich formie - tym bardziej - a ako z dubelka niczego sobie - chyba powyżej 2.70 - ale w pinie jeszcze brak mozliwości łączenia typów - lada moment powinno się ukazać!

Pozdrawiam
KRAJAN

#369798 04/07/2005 15:14
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Ghost masz racje!! Dzisiaj Independence Day i wilkie pokazy sztucznych ognii... Ostatnie trzy lata bylem w tym czasie w USA i wspominam to bardzo milo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Piekne parady i pokazy...Ja gram Metsow bo Nationals to bedzie dzis masowka, a Metsi moga im sprawic psikusa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#369799 04/07/2005 15:20
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
No i poszedł dubelek (w między czassie wystawili kursy, ale juz sie obniżyły) - Parlay 2-Team Parlay
New York Mets vs Washington Nationals for Game (-157)
Baltimore Orioles vs New York Yankees for Game (-155)
stake 4/10 ako 2,69 - czyli ociupinkę mniej niż myślałem
Czas pomyśleć nad rozpisami???

Pozdrawiam
KRAJAN

#369800 04/07/2005 16:38
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Dzisiaj trochę późno, ale dopiero co wróciłem z pracy
Detroit-Cleveland
game1Johnson (5-6, 3.39)- Elarton (4-3, 4.99)
game2Verlander (0-0, 0.00)- Davis (3-2, 5.50)
Maroth (5-9, 4.25)- Westbrook (6-9, 4.47)
Bonderman (10-5, 4.12)- Sabathia (6-4, 4.33)

W tej serii zagram na zwycięstwo CLE, dzisiaj aż dwa spotkania więc powinni wygrać choć jeden mecz. Zagrałem na game 1 CLE 1.75/1j.

N.Y. Mets-Washington
Ishii (2-7, 5.68)- Patterson (3-2, 3.17)
Martinez (9-2, 2.74)- Loaiza (4-5, 3.81)
Glavine (5-7, 4.95)- Hernandez (12-2, 3.32)
Benson (6-3, 3.75)- Armas (4-4, 5.27)

Prograsja na zwycięstwo gospodarzy, WAS 1.65/1j

gram jeszcze
CIN-SFG over 10 1.83/1j
---
Bilans typów MLB 81W-53L-1Z +27,67j

#369801 04/07/2005 16:48
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Stan konta: +93,90 -5j. --> + 88,90 j.

>> 19:05 NEW YORK YANKEES -1.5 @ 2.310
>> 19:05 WASHINGTON NATIONALS -1.5 @ 2.490
AKO: 5.752 x 10j.

Dzisiejsze mecze wyjatkowo ciezkie do typowania no ale dos weekendowego leniuchowania i do roboty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#369802 04/07/2005 17:45
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Z rozpoczynających się dzisiaj serii gram jeszcze:
San Diego-Houston
Lawrence (5-6, 4.28)- Oswalt (10-7, 2.54)
May (1-3, 5.61)- Backe (6-6, 5.29)
Peavy (7-2, 2.89)- Pettitte (5-7, 3.15)
Williams (4-5, 4.14)- Rodriguez (4-3, 6.55)

HOU 1.63/1j

Tampa Bay-Chi. White Sox
Nomo (5-6, 6.29)- McCarthy (0-1, 7.17)
Hendrickson (3-5, 6.06)- Garcia (8-3, 3.29)
Fossum (3-6, 4.04)- Contreras (3-5, 4.34)

CHW 1.48/1j

St. Louis-Arizona
Morris (9-1, 3.31)- Webb (8-4, 3.24)
Suppan (7-7, 4.34)- Estes (6-6, 4.30)
Carpenter (12-4, 2.60)- Vazquez (7-7, 4.75)
Marquis (8-6, 4.11)- Vargas (3-4, 7.78)

STL 1.69/1j

#369803 04/07/2005 18:36
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
L.A. Dodgers-Colorado
Weaver (7-7, 4.51)- Kim (2-7, 6.04) 1.80-2.05
Perez (4-4, 4.50)- Francis (7-5, 5.01)
Penny (4-5, 3.49)- Kennedy (4-8, 6.93)
Lowe (5-9, 3.96)- Wright (5-8, 5.14)

LAD na wyjazdach 16W-23L, COL w domu 21W-19L, gospodarze dobrze grali w ostatnich meczach z STL i dlatego stawiam na COL 2.05/1j

#369804 04/07/2005 19:05
Dołączył: Jul 2003
Posty: 467
addict
addict
Dołączył: Jul 2003
Posty: 467
Quote
L.A. Dodgers-Colorado
Weaver (7-7, 4.51)- Kim (2-7, 6.04) 1.80-2.05
Perez (4-4, 4.50)- Francis (7-5, 5.01)
Penny (4-5, 3.49)- Kennedy (4-8, 6.93)
Lowe (5-9, 3.96)- Wright (5-8, 5.14)

LAD na wyjazdach 16W-23L, COL w domu 21W-19L, gospodarze dobrze grali w ostatnich meczach z STL i dlatego stawiam na COL 2.05/1j

Wydaje mi się, że nie wziąłeś poprawki na 3 rzeczy:

1- To są drużyny z jednej dywizji a tu są trochę innaczej poukładane priorytety. Takie spotkania to takie "prawie" derby. To spotkania o prestiż. Wygrana cieszy podwójnie. Coś jak mecze: Boston - NYY. Tu nawet atut własnego boiska nie ma aż takiego znaczenia.

2- Mecze z LAD to naprawdę ciężki kawałek chleba. Są naprawdę dobrzy w obronie i ciężko im nawsadzać dużo punktów. A COL nie ma specjalnie mocnej obrony.

3- Pitcher COL jest tragiczny (moja subiektywna ocena <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ), Za to pitcher LAD pod koniec kwietnia przeciwko COL: 13H, 8R w 4 inningach. Dzisiaj czuję, że odkupi tamtą stratę. Poza tym LAD 2L. Czas wygrać.

#369805 04/07/2005 19:06
Dołączył: Jul 2003
Posty: 467
addict
addict
Dołączył: Jul 2003
Posty: 467
Hmm... Popatrzyłem na tą analizę przez chwilę i sam się do niej przekonałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Zaraz zapodam typ do konkursu na LAD. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#369806 04/07/2005 20:12
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
sorki za tego wczesniejszego posta

dzis proponuje nastepujace single

2 etap
Chicago WS <dom> WWW WWW WLL --> dziś W (1.44 *5j =7,20j)

1 etap
San Francisco <dom> LLW LLL WLWL --> dziś W (1.78 *1,25j =2.23j)
Kansas <dom> WWW LLW LLL --> dziś W (2.00 *1,25 =2,50j)
Florida <dom> WWL LLWW --> dziś W (1.94 *1,30 =2,52j)

mimo że SF, KAN i FLO ostatnio u siebie niespisuja sie najlepiej licze na jeden WIN w sesji <dom>....CWS dziś niema najlepszego pitcza sadze ze powinni dac rade...w koncu graja z TB

#369807 04/07/2005 20:47
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
@ Grzemp - ja raczej patrzę pod kątem całej serii i jak nawet dzisiaj COL przegra, to jakoś niechce mi się wierzyć, że przegrają wszystkie cztery spotkania w domu. Dodam tylko, że gra LAD mnie nieprzekonuje, zwłaszcza niedawna seria 8L (dwa tygodnie temu). Właśnie po tej długiej serii grają "w kratkę" wygrali tylko 5 spotkań, a przegrali 6 - to nie jest dla mnie żadna zwyżka formy, ot normalny trend "pół na pół". COL też gra ostatnio "w kratkę" ale ich wyniki bardziej mnie przekonują. Zostanę przy swoim typie<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#369808 04/07/2005 21:33
Dołączył: Jun 2003
Posty: 276
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 276
Witam.

Od jakiegoś czasu obserwuję zmagania konkursowe i tematy dzienne MLB. Jestem pod wrażaniem wyników niektórych z Was. Do konkursu pewnie już się nie mogę dołaczyć ale w temacie ogólnym coś potypuję.

Pozdr,
ziz99

#369809 04/07/2005 21:34
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
ARI-STL 3 1,8
za 1jedn

SOX-TB 1 1,454
za 1jedn

#369810 04/07/2005 21:35
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
ARI-STL 3 1,8
za 1jedn

SOX-TB 1 1,454
za 1jedn

jaki lol <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
ma byc na 2 a nie trojke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, Lukasz111, betowiec, bukma, latajaca_holenderka, alfa, forty, rymoholik, burbon, $-man), 3,322 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,583
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1