|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
oni sami tego nie wiedzą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
oni sami tego nie wiedzą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> chyba tak!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
SZAFA,LUKASZ, I GAJEK!!!!spiepszajcie z takimi pytaniami na czat!!!!a post gajka prosze wykasowac bo wydaje mi sie ze to reklama!!! gremlin - czy widzisz w mojej odpowiedzi jakies pytanie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
SZAFA,LUKASZ, I GAJEK!!!!spiepszajcie z takimi pytaniami na czat!!!!a post gajka prosze wykasowac bo wydaje mi sie ze to reklama!!! gremlin - czy widzisz w mojej odpowiedzi jakies pytanie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> OK sorry Ciebie to nie dotyczy-przepraszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022 |
Do ktorej dzis czynny STS ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
cholera chyba 23 ma ruszać ?? Wiecie coś o tej grze ,(jest moze regulamin w sts do kupienia??) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Pozdr. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
na plakatach pisze ze informacje w ulotkach kursowych i w necie
21 ma ruszyc
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
dzis jest juz 21 uaktualnienie strony juz jest a zadnych infromacje jeszcze nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
Ludzie graliście juz w to???
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
ja jeszcze nie gralem dopiero jutro cos puszcze dla zabawy. na dole wypisalem mecze nominowane (trzeba z nich wybrac od min. 8 spodkan do 11 a reszte spotkan dobrac ze spodkan nienominowanych) czekam na wasze typy co do tych meczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
1. 26-7 17:30 Korona - Cracovia
2. 26-7 19:00 Odra W. - Lubin
3. 26-7 20:00 Belchatow - Gornik Z
4. 26-7 20:00 Leczna - Wisla K.
5. 26-7 20:00 Groclin - Amica
6. 27-7 20:45 Debreceni - Hajduk Split
7. 26-7 19:00 Dynamo Kijów - FC Thun
8. ??-? ??:?? Santos - Ponte Preta
9. 28-7 17:00 Ventspils - Linfield
10. 28-7 17:30 Dacia Chisinau - Vaduz
11. 28-8 20:00 Halmstads - IFK Göteborg
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
gdzie ty te mecze doczaiłeś, bo ja nie moge ich znaleść
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
poszedłem do STSu i spisałem je na kartce z tablicy z typami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
co to jest ten system WJKP, jak się wygrana oblicza?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
czy ktos wie jak placa wygrane??? jezeli nie to ide do sts-u i wieczorkiem cos napisze na ten temat
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
wiec na pierwszy raz mam taka sytuacje trzy kupony po 1 zl wyslane
na jednym -6 pkt drugi +5 i TRZECI +14
ciekawe czy za te +14 cos beda placic widomo bedzie jutro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
hoho ja to sie za pierwszym razem popisalem -16 pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
widzieliście wygrane kurna uzbierałem 20 punktów jutro ide po 100 zeta, puszcze za 5 dych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
czyli placa od 17 punktow. 4,4 PLN
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
4,4 razy stawka chyba, jutro się wyjaśni
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
tak jest 4,4zl razy stawka
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|