|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
solus contra omnes
|
|
solus contra omnes
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883 |
W dodatku, całkowicie za darmo, otrzymujesz od nas 5 darmowych spinów w naszym wspaniałym automacie Mega Fortune! Zgarnij potężnego Jackpota już dziś! Darmowe Spiny czekają na Ciebie już od 08:00 w środę 17 lutego!Unibet [adserving.unibet.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 203 |
W jakim kasynie tak powygrywales ? Co do EUcasino [ site.eucasino.com] to dostalem 30 EUR  jakie sa warunki tego bonusa ? I w ogole ta firma jest wyplacalna ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
nie mam tych spinów w Unibet [ adserving.unibet.com] @haz$, to z jakiejs promocji ugrałeś to co na screenach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344 |
dostalem z Betway [ ads.mrgreen.com] list poczta ze mam 15 free spin do wykorzystania do 16 lutego , super
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304 |
Ja szczęśliwie dostałem swoje 100USD z GrandPrive [ betcasinograndbay.com] do wykorzystania do 15 lutego... w poniedziałek 15 lutego Co ciekawe, z innego kasyna tej sieci (tak, wiem - teraz są już połączone, ale w momencie gdy miałem konta zarejestrowane na różne adresy e-mail i adresy zamieszkania połączyli mi je w dwa różne konta i tak już zostało, nikt problemów nie robi  ) gdzie mam konto w EUR podobny bonus dostałem gdzieś początkiem stycznia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
W jakim kasynie tak powygrywales ? Co do EUcasino [ site.eucasino.com] to dostalem 30 EUR  jakie sa warunki tego bonusa ? I w ogole ta firma jest wyplacalna ? \ darmowe bonus Polacy muszą obrócić 100x: Players originating from Poland, Denmark, China, United Kingdom, Sweden, Finland, Hungary, Latvia, Slovak Republic and Russia have to wager sixty (60) times the total of the purchase and bonus and one hundred (100) times the value of a no-deposit bonus.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
dostalem z Betway [ ads.mrgreen.com] list poczta ze mam 15 free spin do wykorzystania do 16 lutego , super u mnie to samo ha ha ha
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211 |
dostalem z Betway [ ads.mrgreen.com] list poczta ze mam 15 free spin do wykorzystania do 16 lutego , super u mnie to samo ha ha ha ja też, ale to raczej chodziło o te spiny co były tu podawane (te same co na Gnuf [ gnuf.com]) na te grę Winter coś tam. Tak więc i tak pewnie już wykorzystaliście/śmy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
te free spiny to zdobyte za gre za swoje w Chilicasino [ ads.mrgreen.com] 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
hot city słaby slot -150$ na kręceniu po 5$ i dało tylko free spiny 20 x3 i dało to 170$, chyba ze ten bonus z butami dużo daje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
horus z polecenia hajzela ładnie dał na freespinach ok można wypłacać [Linked Image] [ img186.imageshack.us]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
no ładna suma ci się uzbierała... ile zainwestowałeś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
3e kasyno BET24 [ ads.mrgreen.com] dla wybranych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
no ładna suma ci się uzbierała... ile zainwestowałeś? 60$ przelałem z Chilipoker [ platincasino.com] +20$ dali bonus 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 158
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2009
Posty: 158 |
Siemka, czy istnieje możliwość wzięcia faktury na osobę fizyczną w jakimś sklepie bądź hipermarkecie? Oczywiście potrzebuję rachunku do weryfikacji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211 |
Siemka, czy istnieje możliwość wzięcia faktury na osobę fizyczną w jakimś sklepie bądź hipermarkecie? Oczywiście potrzebuję rachunku do weryfikacji  Wyciąg z rachunku bankowego z ostatniego miesiąca zeskanuj i wyślij, powinno wystarczyć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
w sklepie u zosi to nie dają faktury chyba  co do sklepów to faktura na bank w makro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 158
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2009
Posty: 158 |
Wyciąg z rachunku bankowego z ostatniego miesiąca zeskanuj i wyślij, powinno wystarczyć. Mam konto inteligo (wyciąg tylko elektroniczny) a chcą coś z podpisem. w sklepie u zosi to nie dają faktury chyba  co do sklepów to faktura na bank w makro  Chodziło mi tylko czy dają na zwykłą osobę fizyczną. W takim razie spróbuję w carrefourze  Dzięki za pomoc Panowie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|