Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#370296 05/07/2005 20:33
Dołączył: Oct 2004
Posty: 146
T
member
member
T Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 146
Quote
R.J. Miller napisał kiedyś, że po systemie stawkowania można odróżnić zawodowego gracza od (pseudo)Eksperta. Muszę przyznać że miał rację chłopina <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

A kto to ten R.J. Miller ?

Bonus: Unibet
#370297 05/07/2005 20:38
Dołączył: Apr 2005
Posty: 202
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 202

#370298 05/07/2005 20:59
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Quote
Quote
mecz55 - Dlaczego zaraz popisówkę, jest to forum bukmcherskie i jeśli komuś sie przydaja moje wypowiedzi to staram się pomagać. Nie neguje tego co pisza inni, wyrażam jedynie własne zdanie, (fakt, że często mam je odmienne) jeśli z czymś sie nie zgadzam piszę wprost podając przykłady. Nikomu absolutnie jak mówisz nie odbieram jak to napisałeś.

"odmawiasz prawa do skutecznego typowania osobom ktore nie koniecznie maja taki styl jak ty?? "

Bo sa i osoby które z niskich kursów potrafią robić duży uzytek jak np. Rossman. W dodatku mówimy tu tylko o dobieraniu jak najwłaściwszym stawek.

Kontynuując dyskusję, przykład:

100 typów (40 won - 60 lost) +800j (4.50 kurs, 40% szans)
100 (73-27) +2.2j (1.40, 73% szans)

Dobierając stawke do "pewności" meczu zamieńmy kolejność, czyli tak jak to się robi w wiekszości wypadków w sieci:

1.40 10/10
4.50 1/10

100 (73-27) +22j [1.40]
100 (40-60) +80j [4.50]

wszystko oczywiscie przy zachowaniu tych samych proporcji procentowych.
Jedna uwaga, oczywiście zdarzeń z kursem 4.50 przy 40% szans jest niewiele, tak jak i niewiele jest zdarzeń na 10/10 jednak wystarczy obniżyć szanse w (by był bardziej realny) do 30% większego to znaczenia dla przykładu nie ma a takich zdarzeń juz jest wiele wiecej.

poprawka błedu (aż dziwne, że nikt nie zauwazył)...
nie dziwi Cie dlaczego "nikt" nie zauwazyl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#370299 06/07/2005 08:23
Dołączył: Jun 2005
Posty: 49
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 49
Chcialbym sie dowiedziec jak rozpisujecie granie singli. Jak np. mam kapital poczatkowy 1000PLN i gram zdarzenie o kursie srednio 1,5. No gram za 1% budzetu czyli 10zl. Czy sie gra tak jak pan Miller ta sama stawka az sie nie osiagnie 25% zysku czy robicie juz przy pierwszych wtopach powiekszenie stawki?

Pozdrawiam

#370300 06/07/2005 10:11
Dołączył: Jun 2005
Posty: 281
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 281
Quote
Chcialbym sie dowiedziec jak rozpisujecie granie singli. Jak np. mam kapital poczatkowy 1000PLN i gram zdarzenie o kursie srednio 1,5. No gram za 1% budzetu czyli 10zl. Czy sie gra tak jak pan Miller ta sama stawka az sie nie osiagnie 25% zysku czy robicie juz przy pierwszych wtopach powiekszenie stawki?

Pozdrawiam



Teoretycznie, stawka powinna byc plaska az do osiagniecia 25% zysku od poczatkowego kapitalu. Ale chyba malo kto nie ulegnie pokusie szybszego odbicia sie przez podniesienie stawki po kilku wtopach z rzedu. I w ten sposob cala misterna strategie Millera diabli biora. Zeby tak grac trzeba cholernej dyscypliny..

#370301 06/07/2005 10:29
Dołączył: Jun 2005
Posty: 281
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 281
A tak przy okazji: Czy wie ktos czy w Polsce jest dospepna jakas fachowa literatura o bukmacherce? Nie mowie tu o tej ksiazeczce, ktora wyszla jakis czas temu, gdzie jeden rozdzial byl poswiecony zagadnieniu "jak zalogowac sie w expekcie"?

#370302 06/07/2005 10:39
Dołączył: Feb 2005
Posty: 937
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 937
Z tego co wiem, jeszcze nie ...

#370303 06/07/2005 11:26
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
ja mam taką książeczke - "Skrócone systemy totalizatora piłkarskiego"
książka ma 64 strony

#370304 06/07/2005 11:30
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222
Quote
ja mam taką książeczke - "Skrócone systemy totalizatora piłkarskiego"
książka ma 64 strony

No to zacznij działać w temacie lottogracza ,bedzie czuł respekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#370305 06/07/2005 11:44
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Quote
Quote
ja mam taką książeczke - "Skrócone systemy totalizatora piłkarskiego"
książka ma 64 strony

No to zacznij działać w temacie lottogracza ,bedzie czuł respekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#370306 06/07/2005 12:00
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
A tak przy okazji: Czy wie ktos czy w Polsce jest dospepna jakas fachowa literatura o bukmacherce? Nie mowie tu o tej ksiazeczce, ktora wyszla jakis czas temu, gdzie jeden rozdzial byl poswiecony zagadnieniu "jak zalogowac sie w expekcie"?
W PL nie ma takiej literatury, trzeba ja dopiero napisac.

Strona 2 z 2 1 2

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, Lukasz111, burbon, aker, alfa, betowiec, 11kera11), 3,146 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,799
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1