|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 146
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2004
Posty: 146 |
R.J. Miller napisał kiedyś, że po systemie stawkowania można odróżnić zawodowego gracza od (pseudo)Eksperta. Muszę przyznać że miał rację chłopina <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> A kto to ten R.J. Miller ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 202
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 202 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
mecz55 - Dlaczego zaraz popisówkę, jest to forum bukmcherskie i jeśli komuś sie przydaja moje wypowiedzi to staram się pomagać. Nie neguje tego co pisza inni, wyrażam jedynie własne zdanie, (fakt, że często mam je odmienne) jeśli z czymś sie nie zgadzam piszę wprost podając przykłady. Nikomu absolutnie jak mówisz nie odbieram jak to napisałeś.
"odmawiasz prawa do skutecznego typowania osobom ktore nie koniecznie maja taki styl jak ty?? "
Bo sa i osoby które z niskich kursów potrafią robić duży uzytek jak np. Rossman. W dodatku mówimy tu tylko o dobieraniu jak najwłaściwszym stawek.
Kontynuując dyskusję, przykład:
100 typów (40 won - 60 lost) +800j (4.50 kurs, 40% szans) 100 (73-27) +2.2j (1.40, 73% szans)
Dobierając stawke do "pewności" meczu zamieńmy kolejność, czyli tak jak to się robi w wiekszości wypadków w sieci:
1.40 10/10 4.50 1/10
100 (73-27) +22j [1.40] 100 (40-60) +80j [4.50]
wszystko oczywiscie przy zachowaniu tych samych proporcji procentowych. Jedna uwaga, oczywiście zdarzeń z kursem 4.50 przy 40% szans jest niewiele, tak jak i niewiele jest zdarzeń na 10/10 jednak wystarczy obniżyć szanse w (by był bardziej realny) do 30% większego to znaczenia dla przykładu nie ma a takich zdarzeń juz jest wiele wiecej. poprawka błedu (aż dziwne, że nikt nie zauwazył)... nie dziwi Cie dlaczego "nikt" nie zauwazyl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 49
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2005
Posty: 49 |
Chcialbym sie dowiedziec jak rozpisujecie granie singli. Jak np. mam kapital poczatkowy 1000PLN i gram zdarzenie o kursie srednio 1,5. No gram za 1% budzetu czyli 10zl. Czy sie gra tak jak pan Miller ta sama stawka az sie nie osiagnie 25% zysku czy robicie juz przy pierwszych wtopach powiekszenie stawki?
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 281
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 281 |
Chcialbym sie dowiedziec jak rozpisujecie granie singli. Jak np. mam kapital poczatkowy 1000PLN i gram zdarzenie o kursie srednio 1,5. No gram za 1% budzetu czyli 10zl. Czy sie gra tak jak pan Miller ta sama stawka az sie nie osiagnie 25% zysku czy robicie juz przy pierwszych wtopach powiekszenie stawki?
Pozdrawiam Teoretycznie, stawka powinna byc plaska az do osiagniecia 25% zysku od poczatkowego kapitalu. Ale chyba malo kto nie ulegnie pokusie szybszego odbicia sie przez podniesienie stawki po kilku wtopach z rzedu. I w ten sposob cala misterna strategie Millera diabli biora. Zeby tak grac trzeba cholernej dyscypliny..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 281
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 281 |
A tak przy okazji: Czy wie ktos czy w Polsce jest dospepna jakas fachowa literatura o bukmacherce? Nie mowie tu o tej ksiazeczce, ktora wyszla jakis czas temu, gdzie jeden rozdzial byl poswiecony zagadnieniu "jak zalogowac sie w expekcie"?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 937
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 937 |
Z tego co wiem, jeszcze nie ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049 |
ja mam taką książeczke - "Skrócone systemy totalizatora piłkarskiego" książka ma 64 strony
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222 |
ja mam taką książeczke - "Skrócone systemy totalizatora piłkarskiego" książka ma 64 strony No to zacznij działać w temacie lottogracza ,bedzie czuł respekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049 |
ja mam taką książeczke - "Skrócone systemy totalizatora piłkarskiego" książka ma 64 strony No to zacznij działać w temacie lottogracza ,bedzie czuł respekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
A tak przy okazji: Czy wie ktos czy w Polsce jest dospepna jakas fachowa literatura o bukmacherce? Nie mowie tu o tej ksiazeczce, ktora wyszla jakis czas temu, gdzie jeden rozdzial byl poswiecony zagadnieniu "jak zalogowac sie w expekcie"? W PL nie ma takiej literatury, trzeba ja dopiero napisac.
|
|
|
Link skopiowany do schowka