|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
U mnie też nie chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał PROFIT: [qb]Kejsper
Dlaczego piszesz na przelewach do buków:
"Swiadczenie Uslug Bukmacherskich"
Być może tym się nikt nie interesuje, ale teoretycznie sam robisz na siebie mały donos.
Banki małych kwot nie kontrolują, ale przy wiekszych kwotach z takiego "informowania mogą być" kłopoty.[/qb] Na przelewach potrzebny jest taki zapis gdyż firma EXPEKT.COM LTD jest spółką zagraniczną i przelewy do nich podlegają kontroli dewizowej (mimo iż wpłaty są w PLN) jest to wymóg prawny i nie do przeskoczenia. Nie wpisując tytułu płatności po prostu nasze pieniądze nie zasilą konta tylko wrócą po paru dniach na nasze konto... chyba, że tę formalność, banki, w porozumieniu z nami załatwią telefonicznie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2002
Posty: 147 |
ale tu chodzi jaki tytuł wpisać
czy nie ma już innego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 378
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2002
Posty: 378 |
Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak się wypłaca pieniadze z Expekt i ile to trwa?? Z góry dziękuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
Oryginalnie wysłał Calatrava: [qb]Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak się wypłaca pieniadze z Expekt i ile to trwa?? Z góry dziękuje.[/qb] Logujesz sie, wchodzisz w konto i tam masz opcje wyplaty, wpisujesz nazwe banku, jego adres i numer swojego knto. Ile to twa?....roznie, ostatnio pobili mały rekordzik i przysłali mi po 2 dniach
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
Oryginalnie wysłał Black Pepper: [qb]ale tu chodzi jaki tytuł wpisać
czy nie ma już innego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] "Internetowy system sportowy" i niech sobie myślą co to jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Chodzi u was Expekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> bo u mnie nie chodzi od godziny a chciałem na Rumuna Pawela postawić jak znam życie to dziś wygra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
While trying to retrieve the URL: http://www.expekt.com/pol The following error was encountered: Connection Failed The system returned: (111) Connection refused The remote host or network may be down. Please try the request again Oto co mi wywalil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Houston we got problem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> McKracken
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 138
member
|
|
member
Dołączył: May 2002
Posty: 138 |
Co się dzieje ze stroną Expekt?.U mnie nie chodzi! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Już jest dobrze. Pewnie wszyscy rzucili się aby w ostatniej chwili obstawić Qualifikacje LM i się nieco "zapchało".
POZDRAWIAM DJ SOSNA
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2001
Posty: 354 |
Expekt na pierwszej stronie dał taką informację:
Akces strony.
Przepraszamy wszystkich Państwa za kłopoty z dostepnością naszej witryny w ostatniej godzinie - Nastapiła awaria trakcji elektrycznej na Malcie, która została już usunięta.
... ale już wszystko w porządku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Zaczyna mi sie podbac - Expekt wprowadzil Lige regionalna w Niemczech. Oj bedzie sie dzialo! Kto wie i w koncu doczekamy sie zuzla polskiego!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278 |
Znowu to samo niedostępny expekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> pewnie coś kombinują z softem albo liczą ręcznie kupony ;(
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2001
Posty: 354 |
Mnie nie chodzi ani Expekt, ani Unibet od kilku godzin tak więc moim zdaniem coś jest na łączach z Maltą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> (o ile się nie mylę, gdzie mają swoje siedziby).
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Znowu nie chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Dość często czytam wiadomości na forum i jak widzę że coś nie chodzi to zaraz loguję się żeby sprawdzić czy tak jest i w 90% przypadków chodzi bez zastrzeżeń węc uważam że jest to wina łącz. Buuuuuuuu ten kochany internet
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
Wielki minus
Czemu dziś był zwrot z meczu Acasuso - Squilari skoro postawiłem na Acasuso o godz. 9.51 !!!
Zabierają pieniądze, złodzieje !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242 |
Expekt chyba przegiął troche , o 11,11 postawiłem sobie kuponik między innymi na Acasusso (kurs 1,85). Sprawdzam sobie przed chwilą skrzynke , a tu mail z expektu - wygrana jest ale na tenisie zwrot :eek: . Czy ktoś wie co jest przyczyną takego stanu rzeczy ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242 |
Na szczęście Expekt poszedł po rozum do głowy i skorygował wynik finału w Sopocie (Acasuso kurs 1,85 , a nie 1,00 ).
|
|
|
Link skopiowany do schowka