"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11
#37033 18/07/2002 20:03
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
U mnie też nie chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#37034 19/07/2002 03:13
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał PROFIT:
[qb]Kejsper

Dlaczego piszesz na przelewach do buków:

"Swiadczenie Uslug Bukmacherskich"

Być może tym się nikt nie interesuje, ale teoretycznie sam robisz na siebie mały donos.

Banki małych kwot nie kontrolują, ale przy wiekszych kwotach z takiego "informowania mogą być" kłopoty.[/qb]
Na przelewach potrzebny jest taki zapis gdyż firma EXPEKT.COM LTD jest spółką zagraniczną i przelewy do nich podlegają kontroli dewizowej (mimo iż wpłaty są w PLN) jest to wymóg prawny i nie do przeskoczenia. Nie wpisując tytułu płatności po prostu nasze pieniądze nie zasilą konta tylko wrócą po paru dniach na nasze konto... chyba, że tę formalność, banki, w porozumieniu z nami załatwią telefonicznie

#37035 19/07/2002 03:20
Dołączył: Jul 2002
Posty: 147
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 147
ale tu chodzi jaki tytuł wpisać

czy nie ma już innego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#37036 19/07/2002 18:05
Dołączył: Jul 2002
Posty: 378
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 378
Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak się wypłaca pieniadze z Expekt i ile to trwa??
Z góry dziękuje.

#37037 19/07/2002 21:52
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Quote
Oryginalnie wysłał Calatrava:
[qb]Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak się wypłaca pieniadze z Expekt i ile to trwa??
Z góry dziękuje.[/qb]
Logujesz sie, wchodzisz w konto i tam masz opcje wyplaty, wpisujesz nazwe banku, jego adres i numer swojego knto. Ile to twa?....roznie, ostatnio pobili mały rekordzik i przysłali mi po 2 dniach

#37038 19/07/2002 21:53
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Quote
Oryginalnie wysłał Black Pepper:
[qb]ale tu chodzi jaki tytuł wpisać

czy nie ma już innego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
"Internetowy system sportowy" i niech sobie myślą co to jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#37039 24/07/2002 19:42
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Chodzi u was Expekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> bo u mnie nie chodzi od godziny a chciałem na Rumuna Pawela postawić jak znam życie to dziś wygra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#37040 24/07/2002 20:01
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
While trying to retrieve the URL: http://www.expekt.com/pol

The following error was encountered:

Connection Failed
The system returned:

(111) Connection refused
The remote host or network may be down. Please try the request again

Oto co mi wywalil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Houston we got problem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

McKracken

#37041 24/07/2002 20:27
Dołączył: May 2002
Posty: 138
J
member
member
J Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 138
Co się dzieje ze stroną Expekt?.U mnie nie chodzi! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#37042 24/07/2002 20:28
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Już jest dobrze.
Pewnie wszyscy rzucili się aby w ostatniej chwili obstawić Qualifikacje LM i się nieco "zapchało".

POZDRAWIAM
DJ SOSNA

#37043 24/07/2002 21:21
Dołączył: Sep 2001
Posty: 354
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 354
Expekt na pierwszej stronie dał taką informację:

Akces strony.

Przepraszamy wszystkich Państwa za kłopoty z dostepnością naszej witryny w ostatniej godzinie - Nastapiła awaria trakcji elektrycznej na Malcie, która została już usunięta.

... ale już wszystko w porządku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

#37044 25/07/2002 21:24
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Zaczyna mi sie podbac - Expekt wprowadzil Lige regionalna w Niemczech. Oj bedzie sie dzialo! Kto wie i w koncu doczekamy sie zuzla polskiego!

#37045 26/07/2002 04:44
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
Znowu to samo niedostępny expekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> pewnie coś kombinują z softem albo liczą ręcznie kupony ;(

#37046 26/07/2002 05:04
Dołączył: Sep 2001
Posty: 354
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 354
Mnie nie chodzi ani Expekt, ani Unibet od kilku godzin tak więc moim zdaniem coś jest na łączach z Maltą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> (o ile się nie mylę, gdzie mają swoje siedziby).

#37047 26/07/2002 06:32
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
U mnie chodzi

#37048 26/07/2002 16:22
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Znowu nie chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#37049 27/07/2002 03:52
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Dość często czytam wiadomości na forum i jak widzę że coś nie chodzi to zaraz loguję się żeby sprawdzić czy tak jest i w 90% przypadków chodzi bez zastrzeżeń węc uważam że jest to wina łącz. Buuuuuuuu ten kochany internet

#37050 28/07/2002 21:09
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Wielki minus

Czemu dziś był zwrot z meczu Acasuso - Squilari skoro postawiłem na Acasuso o godz. 9.51 !!!

Zabierają pieniądze, złodzieje !!!

#37051 28/07/2002 21:14
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242
Expekt chyba przegiął troche , o 11,11 postawiłem sobie kuponik między innymi na Acasusso (kurs 1,85). Sprawdzam sobie przed chwilą skrzynke , a tu mail z expektu - wygrana jest ale na tenisie zwrot :eek: .
Czy ktoś wie co jest przyczyną takego stanu rzeczy ?

#37052 28/07/2002 21:36
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242
Na szczęście Expekt poszedł po rozum do głowy i skorygował wynik finału w Sopocie (Acasuso kurs 1,85 , a nie 1,00 ).

Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1