|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713 |
Luke to zalezy komu pewnie. Ty zawarles zaklad 11:11, ja jakies 5-10 minut przed meczem. W tym przypadku chodzilo o to, ze Expekt mial ten mecz do 13 a naprawde byl on o 12. Mam nadzieje, ze mi tez skoryguja ten zaklad. Wlasnie pisalem do nich...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242 |
Jeśli mecz był o 12,00 to wszystkie zakłady zawarte do 11,55 powinny być ważne (Expekt standardowo kończy przyjmowanie zakładów na dane zdarzenie na 5 minut przed jego rozpoczęciem ). Zobacz sobie borsuk w historii konta o której zawarłeś zakład , jak do 11,55 to zakład jest ważny .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
To ja nawalam teraz czy Expekt?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
U mnie tez cos jest nie tak.Chyba zwijaja interes.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
Oryginalnie wysłał Yarolaw: [qb]U mnie tez cos jest nie tak.Chyba zwijaja interes.[/qb] co za pesymistyczna wizja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Kurcze czlowiek chce sobie dorobic a tu nic z tego.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
U mnie też nie chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Myslałem ze to przyzwoita firma,ale ostatnio troszke przeginają i tracą na mojej ocenie
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Dajmy im jeszcze jedna szanse.Moze sie wytlumacza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 115
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2002
Posty: 115 |
U mnie też Expekt nie wchodzi . Już myślałem że mam schrzanione łącze . Ale kasa jest zablokowana ... :eek: Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
Expekt znowu przechodzi transformację na + <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
U mnie transformavja ma + i -
+ to nowe orporgamowanie obslugujace kupony (ale Unibet i Unitedbet)
- to chyba jakos mi stronka spowolnila
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
U mnie juz tylko na - W ogole nie dziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 138
member
|
|
member
Dołączył: May 2002
Posty: 138 |
MINUS!!!!!.Mało powiedziane!Z*******y minus!.Nie chodzi i d**a z obstawki. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556 |
na duzy + latwiej ladniej i wygodniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713 |
Ten kosz przy kuponach cos mi przypomina... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Zauwzyliscie jakie kursy na MLB teraz ? hehe
Ogolnie bardzo duzy plus ode mnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
No i w koncu fani rozpisów z pewniakami powinni zostać uradowani. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713 |
Pokopalo im sie z systemem expekt+
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 319
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 319 |
MINUS
Od kiedy założyli nową szatę graficzną niedochodzą do mnie rezultaty spotkań zamówione na komórke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Czy u Was jest ten sam problem? A w necie często nie bywam...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908 |
Gulczas mialem tem problem ale tylko wczoraj. dzis juz wszystko dziala
pozdrawiam
cichy
|
|
|
Link skopiowany do schowka