|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2002
Posty: 155 |
Szakalu daj dzialajacy link do wzoru wplaty do expektu przez poczte lub bank
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2002
Posty: 155 |
Jeszcze jedno pytanko. Jak dlugo idzie kasa z konta inteligo na konto expektu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2001
Posty: 354 |
ok. 5 dni roboczych.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151 |
Cześć wszystkim. Mam mały problem. Może ktoś będzie umiał mi pomóc? Na moją komórkę nie dochodzą SMS-y z wynikami zdarzeń, które gram na Expekcie. Co może być tego przyczyną? W sekcji "konto" i "dane personalne" podałem nr tel. w formacie +48 i mój nr. Może przed 504 należy dodać 0 ? Z góry dziękuję za pomoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 181
member
|
|
member
Dołączył: May 2002
Posty: 181 |
maja problemy z dostarczycielem sms!...mam ten sam problem..napisałem i podobno działaja w tym kierunku....
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151 |
Dostałem od nich maila, że być może wina leży po stronie Idei i dlatego nie otrzymałem SMS-a.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,416
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,416 |
To co piszą nie jest prawdą, bo do mnie do ery też nie dochodzą, więc wina jest raczej po ich stronie. Napisze zaraz pytanie - pewnie odpiszą że to wina ery.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2001
Posty: 354 |
... a jednak najprawdopodobniej jest to wina Idei lub Ery.
Ja mam Ideę i do tej pory z Expektu SMS'y przychodziły, choć ostatnio też nie.
Z kolei z Gamebookers do tej pory nie dostałem żadnego SMS'a, a ludzie mający np. Plusa otrzymują je bez problemu.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770 |
U mnie w PLUSIE od czasu zmian na stronach Expektu smsy nie dochodza
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witajcie !!! Chciałem spróbować sił w Wiliam Hill,ale nie wiem jak tam wpłacić pieniądze .Jeśli ktoś z was wie jak to zrobić to będę wdzięczny za informacje Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2002
Posty: 155 |
Oryginalnie wysłał tomkris: [qb]ok. 5 dni roboczych.
Pozdrawiam[/qb] Hehe wcale ze nie Wplacilem wczoraj - dzisiaj mam na koncie Pozdrawiam :eek: :eek:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witajcie wysłałem voucher na inne konto w expekcie ale na razie nie można go wykorzystać bo po prostu jeszcze nie wpłynął na konto ,jak długo trzeba czekać na przekaz ? Jeśi ktoś z was wie to będę wdzięczny za info Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 222
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2001
Posty: 222 |
Oryginalnie wysłał hary1974: [qb]Witajcie wysłałem voucher na inne konto w expekcie ale na razie nie można go wykorzystać bo po prostu jeszcze nie wpłynął na konto ,jak długo trzeba czekać na przekaz ? Jeśi ktoś z was wie to będę wdzięczny za info Pozdrawiam[/qb] 2 minuty. Osoba do której wysyła się voucher, otrzymuje na swoje konto e-mailowe kod vouchera, który musi wpisać w zakładce, w której zasila się konto.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278 |
...Expekt Soccer Challenge... Nagroda Pierwszą nagrodą jest 400 złotych wypłacone do konta gracza. Inne nagrody to : Miejsce 2-5 : Czapeczka Expekt.com Miejsce 6-10 : T-shirt Expekt.com... [i]Może będzie przynajmniej w czym do STS-u chodzić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Brakuje mi tylko koszulki bo tak w gatkach i czapeczce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770 |
Wie ktos moze jaki jest adres email do supportu Expektu? Chodzi mi o polski helpdesk. Bo znalazlem support@expekt.com, ale nie iwem czy mozna tam po polsku maile wysylac
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Oryginalnie wysłał markii: [qb]Wie ktos moze jaki jest adres email do supportu Expektu? Chodzi mi o polski helpdesk. Bo znalazlem support@expekt.com, ale nie iwem czy mozna tam po polsku maile wysylac[/qb] Mozna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,416
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,416 |
Zaczęły przychodzić wyniki meczów poprzez sms. Ten bukmacher zaczyna mi się podobać. Jeszcze tylko zakłady live bet i będzie super. A nowy konkurs jest fajny szkoda tylko że całość kaski wygra jedna osoba.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam dlaczego w expektchallenge wyskakuje cały czas navigacion cancelled.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Z całym szacunkiem, takie konkursy są dla leszczy. Zwracam uwagę, że aby wygrać trzeba praktycznie grać codziennie po 3 mecze. Naprawdę znacie się na wszystkich ligach i rozgrywkach? 2liga norweska czy szwedzka to betka, tak? Nie mówiąc o brazylijskiej. A konkurs jest bardzo sprytnie pomyślany na zwiększenie obrotów, kosztem trafności. Ale każdy gra jak chce. Ja w każdym razie myślę, że taniej wyjdzie kupić sobie czapeczkę w sklepie i grać pojedyńcze meczyki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 181
member
|
|
member
Dołączył: May 2002
Posty: 181 |
w 100 % podpisuje sie pod tym co powiedział kolega powyżej...takie konkursiki,,
1. służą tak naprawde tylko bukowi 2. rozbijąją naszą dotychxczasową strategie gry 3. niejednoczą graczy a stwarzają niezdrową rywalizacje, znam kolege co specjalnie daje złe typy!!! ..żeby innym noga sie powineła...
a czapeczki i koszulki to powinni nam free oferowac..jak ktos chce ich za darmo reklamowac...
|
|
|
Link skopiowany do schowka