Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11
#37073 10/08/2002 13:26
Dołączył: Feb 2002
Posty: 155
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 155
Szakalu daj dzialajacy link do wzoru wplaty do expektu przez poczte lub bank

Bonus: Unibet
#37074 11/08/2002 01:10
Dołączył: Feb 2002
Posty: 155
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 155
Jeszcze jedno pytanko. Jak dlugo idzie kasa z konta inteligo na konto expektu?

#37075 11/08/2002 04:18
Dołączył: Sep 2001
Posty: 354
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 354
ok. 5 dni roboczych.

Pozdrawiam

#37076 12/08/2002 19:36
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151
D
member
member
D Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151
Cześć wszystkim.
Mam mały problem. Może ktoś będzie umiał mi pomóc? Na moją komórkę nie dochodzą SMS-y z wynikami zdarzeń, które gram na Expekcie. Co może być tego przyczyną? W sekcji "konto" i "dane personalne" podałem nr tel. w formacie +48 i mój nr. Może przed 504 należy dodać 0 ? Z góry dziękuję za pomoc.

#37077 12/08/2002 19:55
Dołączył: May 2002
Posty: 181
R
member
member
R Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 181
maja problemy z dostarczycielem sms!...mam ten sam problem..napisałem i podobno działaja w tym kierunku....

#37078 12/08/2002 22:16
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151
D
member
member
D Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151
Dostałem od nich maila, że być może wina leży po stronie Idei i dlatego nie otrzymałem SMS-a.

#37079 12/08/2002 23:05
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,416
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,416
To co piszą nie jest prawdą, bo do mnie do ery też nie dochodzą, więc wina jest raczej po ich stronie. Napisze zaraz pytanie - pewnie odpiszą że to wina ery.

#37080 12/08/2002 23:16
Dołączył: Sep 2001
Posty: 354
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 354
... a jednak najprawdopodobniej jest to wina Idei lub Ery.

Ja mam Ideę i do tej pory z Expektu SMS'y przychodziły, choć ostatnio też nie.

Z kolei z Gamebookers do tej pory nie dostałem żadnego SMS'a, a ludzie mający np. Plusa otrzymują je bez problemu.

Pozdrawiam

#37081 12/08/2002 23:54
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
U mnie w PLUSIE od czasu zmian na stronach Expektu smsy nie dochodza

#37082 13/08/2002 20:16
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witajcie !!!
Chciałem spróbować sił w Wiliam Hill,ale nie wiem jak tam wpłacić pieniądze .Jeśli ktoś z was wie jak to zrobić to będę wdzięczny za informacje
Pozdrawiam

#37083 14/08/2002 01:54
Dołączył: Feb 2002
Posty: 155
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 155
Quote
Oryginalnie wysłał tomkris:
[qb]ok. 5 dni roboczych.

Pozdrawiam[/qb]
Hehe wcale ze nie
Wplacilem wczoraj - dzisiaj mam na koncie

Pozdrawiam :eek: :eek:

#37084 14/08/2002 17:30
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witajcie
wysłałem voucher na inne konto w expekcie ale na razie nie można go wykorzystać bo po prostu jeszcze nie wpłynął na konto ,jak długo trzeba czekać na przekaz ? Jeśi ktoś z was wie to będę wdzięczny za info
Pozdrawiam

#37085 14/08/2002 18:26
Dołączył: Feb 2001
Posty: 222
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Feb 2001
Posty: 222
Quote
Oryginalnie wysłał hary1974:
[qb]Witajcie
wysłałem voucher na inne konto w expekcie ale na razie nie można go wykorzystać bo po prostu jeszcze nie wpłynął na konto ,jak długo trzeba czekać na przekaz ? Jeśi ktoś z was wie to będę wdzięczny za info
Pozdrawiam[/qb]
2 minuty. Osoba do której wysyła się voucher, otrzymuje na swoje konto e-mailowe kod vouchera, który musi wpisać w zakładce, w której zasila się konto.

#37086 15/08/2002 00:50
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
...Expekt Soccer Challenge...
Nagroda
Pierwszą nagrodą jest 400 złotych wypłacone do konta gracza. Inne nagrody to :
Miejsce 2-5 : Czapeczka Expekt.com
Miejsce 6-10 : T-shirt Expekt.com...

[i]Może będzie przynajmniej w czym do STS-u chodzić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Brakuje mi tylko koszulki bo tak w gatkach i czapeczce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#37087 15/08/2002 01:23
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
Wie ktos moze jaki jest adres email do supportu Expektu? Chodzi mi o polski helpdesk.
Bo znalazlem support@expekt.com, ale nie iwem czy mozna tam po polsku maile wysylac

#37088 15/08/2002 03:37
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał markii:
[qb]Wie ktos moze jaki jest adres email do supportu Expektu? Chodzi mi o polski helpdesk.
Bo znalazlem support@expekt.com, ale nie iwem czy mozna tam po polsku maile wysylac[/qb]
Mozna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#37089 15/08/2002 04:31
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,416
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,416
Zaczęły przychodzić wyniki meczów poprzez sms. Ten bukmacher zaczyna mi się podobać. Jeszcze tylko zakłady live bet i będzie super. A nowy konkurs jest fajny szkoda tylko że całość kaski wygra jedna osoba.

#37090 15/08/2002 13:55
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam
dlaczego w expektchallenge wyskakuje cały czas navigacion cancelled.

#37091 15/08/2002 14:43
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Z całym szacunkiem, takie konkursy są dla leszczy.
Zwracam uwagę, że aby wygrać trzeba praktycznie grać codziennie po 3 mecze.
Naprawdę znacie się na wszystkich ligach i rozgrywkach?
2liga norweska czy szwedzka to betka, tak?
Nie mówiąc o brazylijskiej.
A konkurs jest bardzo sprytnie pomyślany na zwiększenie obrotów, kosztem trafności.
Ale każdy gra jak chce.
Ja w każdym razie myślę, że taniej wyjdzie kupić sobie czapeczkę w sklepie i grać pojedyńcze meczyki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#37092 16/08/2002 13:17
Dołączył: May 2002
Posty: 181
R
member
member
R Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 181
w 100 % podpisuje sie pod tym co powiedział kolega powyżej...takie konkursiki,,

1. służą tak naprawde tylko bukowi
2. rozbijąją naszą dotychxczasową strategie gry
3. niejednoczą graczy a stwarzają niezdrową rywalizacje, znam kolege co specjalnie daje złe typy!!! ..żeby innym noga sie powineła...

a czapeczki i koszulki to powinni nam free oferowac..jak ktos chce ich za darmo reklamowac...

Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, rafal08, Akhu, $-man, rymoholik, Sensei, betowiec), 2,526 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,286
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1