|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234 |
Witam!
Jak najlepiej, najszybciej i bezpiecznie przesyłać kasę do i od buków? Karta kredytowa, mb, czy może jeszcze inaczej? Jakie są wady i zalety poszczególnych sposobów? Proszę o wypowiadanie się!
Pozdrawiam Ozzy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
moja opinia i ocena -mb najlepsze ,wplata na polskie konto, wyplata 7zł -przelew na konto, malo bukow z p. kontami baw, sporting, unibet,expekt moze ktos jeszcze, inacze prowizje masakra -ekatra/karta wplata natychmiastowa, czasem jedyne wyjscie dla graczy z polski, ale czasem nie akkc. i sa klop. z wypl. po za tym koszt min. 25 zl/rok -netteler, wlasnie zakladam, klopoty w wpl i wypl z polskiego konta, czasem jedyny sposob na tanie dobranie sie do buka ogolenie w skali szkolnej: mb 5 przelew 4- karta 3+ net. bo. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka