Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
#37113 27/08/2002 18:51
Dołączył: Aug 2002
Posty: 52
W
journeyman
journeyman
W Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 52
Prosze o pomoc.
Nie wiem co to za oznaczenie w expekcie: +2, +6 (na pomarańczowo)przy kursach.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#37114 27/08/2002 19:01
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Quote
Oryginalnie wysłał Woytek76:
[qb]Prosze o pomoc.
Nie wiem co to za oznaczenie w expekcie: +2, +6 (na pomarańczowo)przy kursach.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
tyle jest wszystkich roznych mozliwosc zawarcia zakladu na to zdarzenie, kliknij to zobaczysz

#37115 27/08/2002 19:37
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Jestem od niedawna klientem Expekt.com ale nie wiem na czym polegaja systemy 2/3, Trixxie, Yankess czy ktos moglby mi w tym pomoc? o co w tym chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Z góry dzieki!

#37116 27/08/2002 19:41
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
na stronie startowej expektu jest link do podstrony gdzie masz opisane wszystkie systemy jakie expekt oferuje

#37117 27/08/2002 19:44
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
cze
Tak to jest jak sie niema doswiadczenia w grze systemami:) Jedz do Profa i kup sobie taka gazetke "przyspieszacz" jeszcze ponad dwalata jak ju kupowalem to mieli teraz niewiem .... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Narazie

#37118 28/08/2002 19:28
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
OGROMNY MINUS DLA EXPEKTU

Dzis próbuję wplacić kasę kartą z Inteligo. Na koncie 87zł i chcę wpłacic 60zł. Ciagle pisze mi że nieprawidłowy numer karty podaje. Wpisywałem 10 razy potem kupel przyszedł i on wpisywał i cały czas ten sam bład:

BLAD:
Depozyt nieudany. Prosze sprawdz numer karty kredytowej i sprobuj ponownie.

PRZECIEZ CAŁY CZAS PODAJĘ DOBRY NUMER.
CO SIĘ DZIEJE ?

#37119 28/08/2002 20:04
Dołączył: Sep 2001
Posty: 354
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 354
Ja nie potrafię wpłacić ani Visą Classic ani Mastercard'em.

Pozdrawiam

#37120 28/08/2002 20:31
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam
wpłacał ktos pieniadze do expekt przez internetowy oddział NordeaBank . Chce tam zalozyc konto i chetnie poczytalbym opinie osob ktore przesylaly z tamtad kase do Expekt.com

#37121 29/08/2002 17:26
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Zalozylem sobie konto w expekcie i chce wplacic kase. Czy musze miec konto w Kredyt Banku zeby wplacac i wyplacac pieniadze? Bo mam tylko konto stundenta w Banku Slaskim, mam karte bankomatowa Vise Electron. Czy to wystarczy abym mogl wplacac i wyplacac pieniadze? I jesli tak to czy wezma ode mnie jakies prowizje? I ile dni bede czekal na to az pieniadze dojda?

Przepraszam za tak wiele pytan. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam

#37122 29/08/2002 19:05
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
Quote
Oryginalnie wysłał chuligan:
[qb]OGROMNY MINUS DLA EXPEKTU

Dzis próbuję wplacić kasę kartą z Inteligo. Na koncie 87zł i chcę wpłacic 60zł. Ciagle pisze mi że nieprawidłowy numer karty podaje. Wpisywałem 10 razy potem kupel przyszedł i on wpisywał i cały czas ten sam bład:

BLAD:
Depozyt nieudany. Prosze sprawdz numer karty kredytowej i sprobuj ponownie.

PRZECIEZ CAŁY CZAS PODAJĘ DOBRY NUMER.
CO SIĘ DZIEJE ?[/qb]
Miałem to samo , ale dziś wszystko jest już
w pożądku.

Pozdrawiam
tw30

#37123 02/09/2002 16:48
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam !!!
Bardzo niemiło zaskoczył mnie ostatnio Expekt wycofująć ze swojej oferty pozycje under/over z meczów ligi MLB.Czy ktoś z was ma może informacje czy to już na stałe czy tylko na na jakiś czas ?.
Czy są jeszcze jakieś buki którzy w swojej ofercie mają under/over na tę właśnie ligę?
Pozdrawiam

#37124 02/09/2002 17:09
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290

#37125 02/09/2002 18:15
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Dzięki Tysio za szybką odpowiedź ,mam jeszcze jedno pytanko jak wpłacić tam kase ?.
Mam kartę Visa z Citibanku ale w złotówkach,czy to wystarczy?
Pozdrawiam

#37126 02/09/2002 19:01
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Quote
Oryginalnie wysłał hary1974:
[qb]Dzięki Tysio za szybką odpowiedź ,mam jeszcze jedno pytanko jak wpłacić tam kase ?.
Mam kartę Visa z Citibanku ale w złotówkach,czy to wystarczy?
Pozdrawiam[/qb]
nie rejestruj sie tylko wejdz do tematu Gamebookers w Swiat Bukmacherstwa i skontaktuj sie z Mario lub Sokol to dostaniesz 10 EURO gratis. Nie wiem czy karta Citibanku bedzie dzialac....

#37127 02/09/2002 19:10
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
wlasnie ;-)
Jesli zarejestrujesz sie przez ten link :
GB [gamebookers.com]
Przy wplacie 50 euro dostajesz 10 euro za darmo odemnie przy wplacie 20 euro 5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam

#37128 02/09/2002 20:50
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
hary1974, wejdź na stronę główną 'mecz.pl' a zobaczysz tam linki m.in. do Canbet, Olympic, Pinnacle czy Sportingbet. Każdy z nich oferuje totals na MLB.

#37129 03/09/2002 19:22
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307
Dzisiaj probowalem zrobic depozyt karta VE Inteligo w Expekcie, niestety pieniadze zostaly pobrane z konta bankowego, natomiast w Expekcie otrzymalem nastepujaca informacje: BLAD:
Depozyt nieudany. Prosze sprawdz numer karty kredytowej i sprobuj ponownie.
Wczesniej ta sama karta bez problemow dokonywalem depozytow, a takze doszly do mnie sluchy, ze inne osoby tez maja podobne problemy ostatnio. Czy u Was takze takie komplikacje sie pojawily?
W tej chwili mam przez to zablokowane pieniadze i nie moge grac.

#37130 03/09/2002 23:13
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Kiedyś z tego co pamiętam do autoryzacji wplaty karta trzeba bylo podawac trzy cyfry (te dodatkowe) z karty, teraz kaza podac 4 ostatnie cyfry (liczac bez tych dodatkowych). Moze z tym sa zwiazane klopoty?

#37131 03/09/2002 23:40
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
chce ktos 25 euro w gamebookers w zamian za 100zl
w expekcie ? jak cos to probojcie na Gadu-gadu mego kolegi on jest chetny
Jego gadu-gadu100817

#37132 03/09/2002 23:47
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał SoKoL:
[qb]chce ktos 25 euro w gamebookers w zamian za 100zl
w expekcie ? jak cos to probojcie na Gadu-gadu mego kolegi on jest chetny
Jego gadu-gadu100817[/qb]
Wiem co to za kolega nawet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Sokol a ty chciales kiedys odwrotnie chyba co nie? Bo ostatnio mam jakas nadplynnosc w Gb to moglbym sie zamienic za złotowki w Expekcie. Licze po kursie 4.3 euro.

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, Lukasz111, aker, alfa, burbon, rymoholik), 2,426 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,106
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1