|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 52
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2002
Posty: 52 |
Prosze o pomoc. Nie wiem co to za oznaczenie w expekcie: +2, +6 (na pomarańczowo)przy kursach. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
Oryginalnie wysłał Woytek76: [qb]Prosze o pomoc. Nie wiem co to za oznaczenie w expekcie: +2, +6 (na pomarańczowo)przy kursach. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] tyle jest wszystkich roznych mozliwosc zawarcia zakladu na to zdarzenie, kliknij to zobaczysz
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
Jestem od niedawna klientem Expekt.com ale nie wiem na czym polegaja systemy 2/3, Trixxie, Yankess czy ktos moglby mi w tym pomoc? o co w tym chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Z góry dzieki!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
na stronie startowej expektu jest link do podstrony gdzie masz opisane wszystkie systemy jakie expekt oferuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
cze Tak to jest jak sie niema doswiadczenia w grze systemami:) Jedz do Profa i kup sobie taka gazetke "przyspieszacz" jeszcze ponad dwalata jak ju kupowalem to mieli teraz niewiem .... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Narazie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
OGROMNY MINUS DLA EXPEKTU
Dzis próbuję wplacić kasę kartą z Inteligo. Na koncie 87zł i chcę wpłacic 60zł. Ciagle pisze mi że nieprawidłowy numer karty podaje. Wpisywałem 10 razy potem kupel przyszedł i on wpisywał i cały czas ten sam bład:
BLAD: Depozyt nieudany. Prosze sprawdz numer karty kredytowej i sprobuj ponownie.
PRZECIEZ CAŁY CZAS PODAJĘ DOBRY NUMER. CO SIĘ DZIEJE ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2001
Posty: 354 |
Ja nie potrafię wpłacić ani Visą Classic ani Mastercard'em.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam wpłacał ktos pieniadze do expekt przez internetowy oddział NordeaBank . Chce tam zalozyc konto i chetnie poczytalbym opinie osob ktore przesylaly z tamtad kase do Expekt.com
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Zalozylem sobie konto w expekcie i chce wplacic kase. Czy musze miec konto w Kredyt Banku zeby wplacac i wyplacac pieniadze? Bo mam tylko konto stundenta w Banku Slaskim, mam karte bankomatowa Vise Electron. Czy to wystarczy abym mogl wplacac i wyplacac pieniadze? I jesli tak to czy wezma ode mnie jakies prowizje? I ile dni bede czekal na to az pieniadze dojda?
Przepraszam za tak wiele pytan. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273 |
Oryginalnie wysłał chuligan: [qb]OGROMNY MINUS DLA EXPEKTU
Dzis próbuję wplacić kasę kartą z Inteligo. Na koncie 87zł i chcę wpłacic 60zł. Ciagle pisze mi że nieprawidłowy numer karty podaje. Wpisywałem 10 razy potem kupel przyszedł i on wpisywał i cały czas ten sam bład:
BLAD: Depozyt nieudany. Prosze sprawdz numer karty kredytowej i sprobuj ponownie.
PRZECIEZ CAŁY CZAS PODAJĘ DOBRY NUMER. CO SIĘ DZIEJE ?[/qb] Miałem to samo , ale dziś wszystko jest już w pożądku. Pozdrawiam tw30
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam !!! Bardzo niemiło zaskoczył mnie ostatnio Expekt wycofująć ze swojej oferty pozycje under/over z meczów ligi MLB.Czy ktoś z was ma może informacje czy to już na stałe czy tylko na na jakiś czas ?. Czy są jeszcze jakieś buki którzy w swojej ofercie mają under/over na tę właśnie ligę? Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Dzięki Tysio za szybką odpowiedź ,mam jeszcze jedno pytanko jak wpłacić tam kase ?. Mam kartę Visa z Citibanku ale w złotówkach,czy to wystarczy? Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
Oryginalnie wysłał hary1974: [qb]Dzięki Tysio za szybką odpowiedź ,mam jeszcze jedno pytanko jak wpłacić tam kase ?. Mam kartę Visa z Citibanku ale w złotówkach,czy to wystarczy? Pozdrawiam[/qb] nie rejestruj sie tylko wejdz do tematu Gamebookers w Swiat Bukmacherstwa i skontaktuj sie z Mario lub Sokol to dostaniesz 10 EURO gratis. Nie wiem czy karta Citibanku bedzie dzialac....
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881 |
wlasnie ;-) Jesli zarejestrujesz sie przez ten link : GB [ gamebookers.com] Przy wplacie 50 euro dostajesz 10 euro za darmo odemnie przy wplacie 20 euro 5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
hary1974, wejdź na stronę główną 'mecz.pl' a zobaczysz tam linki m.in. do Canbet, Olympic, Pinnacle czy Sportingbet. Każdy z nich oferuje totals na MLB.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307 |
Dzisiaj probowalem zrobic depozyt karta VE Inteligo w Expekcie, niestety pieniadze zostaly pobrane z konta bankowego, natomiast w Expekcie otrzymalem nastepujaca informacje: BLAD: Depozyt nieudany. Prosze sprawdz numer karty kredytowej i sprobuj ponownie. Wczesniej ta sama karta bez problemow dokonywalem depozytow, a takze doszly do mnie sluchy, ze inne osoby tez maja podobne problemy ostatnio. Czy u Was takze takie komplikacje sie pojawily? W tej chwili mam przez to zablokowane pieniadze i nie moge grac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
Kiedyś z tego co pamiętam do autoryzacji wplaty karta trzeba bylo podawac trzy cyfry (te dodatkowe) z karty, teraz kaza podac 4 ostatnie cyfry (liczac bez tych dodatkowych). Moze z tym sa zwiazane klopoty?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881 |
chce ktos 25 euro w gamebookers w zamian za 100zl w expekcie ? jak cos to probojcie na Gadu-gadu mego kolegi on jest chetny Jego gadu-gadu100817
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Oryginalnie wysłał SoKoL: [qb]chce ktos 25 euro w gamebookers w zamian za 100zl w expekcie ? jak cos to probojcie na Gadu-gadu mego kolegi on jest chetny Jego gadu-gadu100817[/qb] Wiem co to za kolega nawet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Sokol a ty chciales kiedys odwrotnie chyba co nie? Bo ostatnio mam jakas nadplynnosc w Gb to moglbym sie zamienic za złotowki w Expekcie. Licze po kursie 4.3 euro.
|
|
|
Link skopiowany do schowka