Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 43 1 2 4 5 6 7 8 42 43
Poetik #3714797 22/02/2010 19:41
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Originally Posted by Poetik
zagrasz co uwazasz, ja jednak widze zdecydowanie lepsze spotkania na dziś wink
to zapodaj jakas pefffunie smile ?

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Cendruś jestes legionista ? jak tak to jak u Was z transferami ? forma i kadra mocna na pt ?

Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Jurgen "sokole oko" Melzer laugh

Dołączył: Nov 2009
Posty: 277
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 277
poetik widze ze dobrze znasz sie na tenisie to powiedz kto lepiej sie spisuje na hardzie simon czy bagietka kto jest aktualnie w lepszej formie

Poetik #3714803 22/02/2010 19:46
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Bolek jednak dno laugh
Koubek boks

Dołączył: Feb 2007
Posty: 10,966
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 10,966
Emocje przy 0-40 są bezcenne laugh

[Linked Image] [img32.imageshack.us]

Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
jak Bagieta nie wejdzie na kort podchmielony jak podczas AO w meczu z Hewittem bedzie dobrze laugh

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by kolobeusz
poetik widze ze dobrze znasz sie na tenisie to powiedz kto lepiej sie spisuje na hardzie simon czy bagietka kto jest aktualnie w lepszej formie

chlopie wejdz , ze sobie na byle jaka stronke i sobie sprawdz , szukanie nie boli boks meczysz i dreczysz grin

ELEV #3714810 22/02/2010 19:48
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Originally Posted by ELEV
Emocje przy 0-40 są bezcenne laugh

[Linked Image] [img32.imageshack.us]
to był break do 0 ?

craax #3714811 22/02/2010 19:48
Dołączył: Nov 2009
Posty: 277
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 277
Originally Posted by craax
Originally Posted by kolobeusz
poetik widze ze dobrze znasz sie na tenisie to powiedz kto lepiej sie spisuje na hardzie simon czy bagietka kto jest aktualnie w lepszej formie

chlopie wejdz , ze sobie na byle jaka stronke i sobie sprawdz , szukanie nie boli boks meczysz i dreczysz grin

ciebie nie pytam to czego sie wogole odzywasz

Dołączył: Feb 2007
Posty: 10,966
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 10,966
Originally Posted by wojbest1987
Originally Posted by ELEV
Emocje przy 0-40 są bezcenne laugh

[Linked Image] [img32.imageshack.us]
to był break do 0 ?

Da wink

craax #3714813 22/02/2010 19:49
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Elev możesz skończyć ? smirk

http://img689.imageshack.us/img689/941/superpc.jpg

a ja mam taki i co z tego ?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
wiadomo, że dziś nie można wariować ze stawkami, bo to pierwszy dzień trzeba zobaczyć komu zależy itd.

dziś grałem Bolelliego.
a zagram jeszcze Murray-5.5 1.80 - o Murray nie trzeba tu nic pisać, Kunitsyn jest w fatalnej formie, przełamać go to żadna sztuka i ja tutaj widzę co najmniej 6:3, 6:3.
Korolev - Lapentti 2:0 1.80 - Korolev rok temu w tym turnieju doszedł aż do finału! Na pewno jest bardzo zmobilizowany, to jego nawierzchnia. Lapentti lepiej gra na clayu, na dodatek wykonuje jakies dziwne ruchy - najpierw gral na hardzie, pozniej pojechal do Brazylii na clay, teraz wrocil na hard hehe wink Moim zdaniem Korolev gładko.

a co do Simona - no Bułka w lepszej formie, ale Simon rok temu miał półfinał w Dubaju wink Moim zdaniem z handicapem nie przegra.

ELEV #3714816 22/02/2010 19:50
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
no to ładnie piwo

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by kolobeusz
Originally Posted by craax
Originally Posted by kolobeusz
poetik widze ze dobrze znasz sie na tenisie to powiedz kto lepiej sie spisuje na hardzie simon czy bagietka kto jest aktualnie w lepszej formie

chlopie wejdz , ze sobie na byle jaka stronke i sobie sprawdz , szukanie nie boli boks meczysz i dreczysz grin

ciebie nie pytam to czego sie wogole odzywasz

PRZEPRASZAM duch juz znikam , meczacy po prostu jestes

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Originally Posted by młody gniewny
Elev możesz skończyć ? smirk

http://img689.imageshack.us/img689/941/superpc.jpg

a ja mam taki i co z tego ?
eee tam się czepaisz, ja lubię popatrzyć na kuponiki wygrane

piwo

Dołączył: Feb 2007
Posty: 10,966
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 10,966
Originally Posted by młody gniewny
Elev możesz skończyć ? smirk

http://img689.imageshack.us/img689/941/superpc.jpg

a ja mam taki i co z tego ?

No bardzo ładnie smile
A przeszkadza Ci że trafiłeś kurs 1,11 a ja 23 ? Bo nie wiem o co Ci chodzi ..

ELEV #3714821 22/02/2010 19:53
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,937
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,937
Originally Posted by ELEV
Originally Posted by młody gniewny
Elev możesz skończyć ? smirk

http://img689.imageshack.us/img689/941/superpc.jpg

a ja mam taki i co z tego ?

No bardzo ładnie smile
A przeszkadza Ci że trafiłeś kurs 1,11 a ja 23 ? Bo nie wiem o co Ci chodzi ..

Graty ELEV smile młdy bez spinki, ja też bym wkleił taki kupon, graty się należą

ELEV #3714822 22/02/2010 19:53
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
w Kuala Lumpur deszcz?? smirk

craax #3714823 22/02/2010 19:54
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Originally Posted by craax
Cendruś jestes legionista ? jak tak to jak u Was z transferami ? forma i kadra mocna na pt ?
Walka o mistrza smile. Transferow brak, kontuzje to standardowo Grzelak narzeka, Chinyama nie gra i niestety Astiz moze z Wami nie zagrac, a i...Janek Urban kuleje smile. W sparingach Legia tragicznie, ale moze to wyjdzie na plus, bo ostatnio jak wygrywali sparingi to w lidze grali slabo.


Strona 6 z 43 1 2 4 5 6 7 8 42 43

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (ANZELMO, rafal08, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, Akhu, alfa, aker, forty, kamel), 2,748 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,921
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1