Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 14 1 2 12 13 14
#371648 24/07/2005 02:00
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Quote
proszę o poprawę wyniku
Koszykówka U18 Men
Francja -6.5 Izrael+6.5
wynik brzmi 77 66
czyli Francja +6.5
i poprawe stanu na moim koncie:)
.

Bonus: Unibet
#371649 24/07/2005 08:07
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4
ile może trwać poprawienie wyniku,betandwin źle rozliczył zdarzenie:1?2 A. Beck / S. Rieschick - J. Acasuso / S. Prieto podali że wygała para numer 1,a wszędzie na livescorach i na oficjalnej stronie jest,że wygrali Acasuso z Prieto,kiedy te kutasy to zmienią.chcę moją wygraną!!!:)

#371650 24/07/2005 20:35
Dołączył: Jul 2005
Posty: 38
Y
newbie
newbie
Y Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 38
Witam. Musze pochwalić BAW dzisiaj. Trochę sie kopnęli , bo na livebetting przy stanie 1-1 dali over 1,5 (fakt ze za 1,12), postawiłem co miałem i rozliczyli pozytywnie. Podobną sytuację miałem niedawno w Expekcie, przy okazji finału LM. Postawiłem że milan strzeli 1 bramkę (kurs cos kolo 2,5-3 , za sloną kase), kiedy bylo juz 1-0. Expekt nie zaliczył, stwierdzając ze bramka padła jeszcze o 20:46 , a mój zakład został zaakceptowany o 20:47.
Na razie gram u tych dwóch buków, bo mają banki w Polsce i jestem ostatnim zdarzeniem mile zaskoczony, że BAW uznał swój błąd. Jednak do kursów z Expekta to BAW-owi jeszcze daleko...

#371651 24/07/2005 20:39
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,165
Quote
Witam. Musze pochwalić BAW dzisiaj. Trochę sie kopnęli , bo na livebetting przy stanie 1-1 dali over 1,5 (fakt ze za 1,12), postawiłem co miałem i rozliczyli pozytywnie. Podobną sytuację miałem niedawno w Expekcie, przy okazji finału LM. Postawiłem że milan strzeli 1 bramkę (kurs cos kolo 2,5-3 , za sloną kase), kiedy bylo juz 1-0. Expekt nie zaliczył, stwierdzając ze bramka padła jeszcze o 20:46 , a mój zakład został zaakceptowany o 20:47.
Na razie gram u tych dwóch buków, bo mają banki w Polsce i jestem ostatnim zdarzeniem mile zaskoczony, że BAW uznał swój błąd. Jednak do kursów z Expekta to BAW-owi jeszcze daleko...
I potem pretensje ze konta zmykaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
bez komentarza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

#371652 24/07/2005 20:52
Dołączył: Jul 2005
Posty: 38
Y
newbie
newbie
Y Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 38
Quote
Quote
Witam. Musze pochwalić BAW dzisiaj. Trochę sie kopnęli , bo na livebetting przy stanie 1-1 dali over 1,5 (fakt ze za 1,12), postawiłem co miałem i rozliczyli pozytywnie. Podobną sytuację miałem niedawno w Expekcie, przy okazji finału LM. Postawiłem że milan strzeli 1 bramkę (kurs cos kolo 2,5-3 , za sloną kase), kiedy bylo juz 1-0. Expekt nie zaliczył, stwierdzając ze bramka padła jeszcze o 20:46 , a mój zakład został zaakceptowany o 20:47.
Na razie gram u tych dwóch buków, bo mają banki w Polsce i jestem ostatnim zdarzeniem mile zaskoczony, że BAW uznał swój błąd. Jednak do kursów z Expekta to BAW-owi jeszcze daleko...
I potem pretensje ze konta zmykaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
bez komentarza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Źle mnie zrozumiałeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, nie siedze i nie czycham na pomyłki buków. Zakład ten był jeszcze przez 3-4 minuty dostepny po tym jak go zobaczyłem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> - chyba taki prezent od buka

#371653 24/07/2005 21:32
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
w expekcie mnostwo razy obstawialem cos bo za pozno blokowali zdarzenia i zawsze uznawali zaklad:)

#371654 24/07/2005 21:41
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
D
D_M Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
tak a pojakims czasie zamykaja konto i powstaja posty oszukali mnie ja nic zlego nie zrobilem nie bralem bonusa ani nic .....

#371655 25/07/2005 08:52
Dołączył: Jul 2005
Posty: 38
Y
newbie
newbie
Y Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 38
Quote
tak a pojakims czasie zamykaja konto i powstaja posty oszukali mnie ja nic zlego nie zrobilem nie bralem bonusa ani nic .....

Witam. Nie chce aby z tego tematu zrobiło się forum o etyce, ale wtrące jeszcze jedno zdanie.D_M - to jest życie, jak na budowie zostawisz kostkę brukową i nikt jej nie bedzie pilnowal to ci ja ukradna, jak sprzedajesz cos po cenie ze strata, a ktos to kupi to masz pretensje wtedy do siebie. Ja np ostatnio obstawilem na livebettingu druzyne A ze wygra 2 kwarte, i wygrala, dopiero potem zobaczylem ze wcisnalem w zakladach "wygrany do przerwy" a w tym wypadku akurat byl remis. Buk w miejsce zakladu 2kwarta dal wygrany do przerwy, i czlowiek mial prawo sie pomylic. Do kogo moge miec pretensje? do samego siebie i tak tez jest, niech buki wystawiajac zaklad LIVE sie pilnuja. I prosba, zeby nie zasmiecac tematu konczymy ten watek, wniosek to "+" dla BAW

#371656 25/07/2005 11:55
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10
Sorki ze Wam zaśmiecam temacik ale mam małe pytanko a skoro jest to związane z BAW to mam nadzieje ze mi pomożecie. Problem dotyczy kwestii wypłaty pieniędzy na moje konto bankowe i w regulaminie jest napisane że: "Ze względów bezpieczeństwa oraz z uwagi na naszą licencję przed dokonaniem pierwszej wypłaty żądamy przesłania kopii dowodu tożsamości ze zdjęciem."
Jak to zrobić czy e-mailem czy w jakiś inny sposób Czekam na Odpowiedz pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#371657 25/07/2005 12:03
Dołączył: Jul 2005
Posty: 34
J
newbie
newbie
J Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 34
Tak ,musisz przesłać screnna dowodu osobistego na adres
support.pl@betandwin.com

#371658 25/07/2005 12:15
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10
Acha oki THX za pomoc tongue

Strona 14 z 14 1 2 12 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Lukasz111, rafal08, aker, forty, latajaca_holenderka, kamel, burbon, betowiec), 2,781 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,918
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1