|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
proszę o poprawę wyniku Koszykówka U18 Men Francja -6.5 Izrael+6.5 wynik brzmi 77 66 czyli Francja +6.5 i poprawe stanu na moim koncie:) .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4 |
ile może trwać poprawienie wyniku,betandwin źle rozliczył zdarzenie:1?2 A. Beck / S. Rieschick - J. Acasuso / S. Prieto podali że wygała para numer 1,a wszędzie na livescorach i na oficjalnej stronie jest,że wygrali Acasuso z Prieto,kiedy te kutasy to zmienią.chcę moją wygraną!!!:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 38
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2005
Posty: 38 |
Witam. Musze pochwalić BAW dzisiaj. Trochę sie kopnęli , bo na livebetting przy stanie 1-1 dali over 1,5 (fakt ze za 1,12), postawiłem co miałem i rozliczyli pozytywnie. Podobną sytuację miałem niedawno w Expekcie, przy okazji finału LM. Postawiłem że milan strzeli 1 bramkę (kurs cos kolo 2,5-3 , za sloną kase), kiedy bylo juz 1-0. Expekt nie zaliczył, stwierdzając ze bramka padła jeszcze o 20:46 , a mój zakład został zaakceptowany o 20:47. Na razie gram u tych dwóch buków, bo mają banki w Polsce i jestem ostatnim zdarzeniem mile zaskoczony, że BAW uznał swój błąd. Jednak do kursów z Expekta to BAW-owi jeszcze daleko...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,165 |
Witam. Musze pochwalić BAW dzisiaj. Trochę sie kopnęli , bo na livebetting przy stanie 1-1 dali over 1,5 (fakt ze za 1,12), postawiłem co miałem i rozliczyli pozytywnie. Podobną sytuację miałem niedawno w Expekcie, przy okazji finału LM. Postawiłem że milan strzeli 1 bramkę (kurs cos kolo 2,5-3 , za sloną kase), kiedy bylo juz 1-0. Expekt nie zaliczył, stwierdzając ze bramka padła jeszcze o 20:46 , a mój zakład został zaakceptowany o 20:47. Na razie gram u tych dwóch buków, bo mają banki w Polsce i jestem ostatnim zdarzeniem mile zaskoczony, że BAW uznał swój błąd. Jednak do kursów z Expekta to BAW-owi jeszcze daleko... I potem pretensje ze konta zmykaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> bez komentarza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 38
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2005
Posty: 38 |
Witam. Musze pochwalić BAW dzisiaj. Trochę sie kopnęli , bo na livebetting przy stanie 1-1 dali over 1,5 (fakt ze za 1,12), postawiłem co miałem i rozliczyli pozytywnie. Podobną sytuację miałem niedawno w Expekcie, przy okazji finału LM. Postawiłem że milan strzeli 1 bramkę (kurs cos kolo 2,5-3 , za sloną kase), kiedy bylo juz 1-0. Expekt nie zaliczył, stwierdzając ze bramka padła jeszcze o 20:46 , a mój zakład został zaakceptowany o 20:47. Na razie gram u tych dwóch buków, bo mają banki w Polsce i jestem ostatnim zdarzeniem mile zaskoczony, że BAW uznał swój błąd. Jednak do kursów z Expekta to BAW-owi jeszcze daleko... I potem pretensje ze konta zmykaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> bez komentarza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Źle mnie zrozumiałeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, nie siedze i nie czycham na pomyłki buków. Zakład ten był jeszcze przez 3-4 minuty dostepny po tym jak go zobaczyłem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> - chyba taki prezent od buka
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
w expekcie mnostwo razy obstawialem cos bo za pozno blokowali zdarzenia i zawsze uznawali zaklad:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
tak a pojakims czasie zamykaja konto i powstaja posty oszukali mnie ja nic zlego nie zrobilem nie bralem bonusa ani nic .....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 38
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2005
Posty: 38 |
tak a pojakims czasie zamykaja konto i powstaja posty oszukali mnie ja nic zlego nie zrobilem nie bralem bonusa ani nic ..... Witam. Nie chce aby z tego tematu zrobiło się forum o etyce, ale wtrące jeszcze jedno zdanie.D_M - to jest życie, jak na budowie zostawisz kostkę brukową i nikt jej nie bedzie pilnowal to ci ja ukradna, jak sprzedajesz cos po cenie ze strata, a ktos to kupi to masz pretensje wtedy do siebie. Ja np ostatnio obstawilem na livebettingu druzyne A ze wygra 2 kwarte, i wygrala, dopiero potem zobaczylem ze wcisnalem w zakladach "wygrany do przerwy" a w tym wypadku akurat byl remis. Buk w miejsce zakladu 2kwarta dal wygrany do przerwy, i czlowiek mial prawo sie pomylic. Do kogo moge miec pretensje? do samego siebie i tak tez jest, niech buki wystawiajac zaklad LIVE sie pilnuja. I prosba, zeby nie zasmiecac tematu konczymy ten watek, wniosek to "+" dla BAW
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10 |
Sorki ze Wam zaśmiecam temacik ale mam małe pytanko a skoro jest to związane z BAW to mam nadzieje ze mi pomożecie. Problem dotyczy kwestii wypłaty pieniędzy na moje konto bankowe i w regulaminie jest napisane że: "Ze względów bezpieczeństwa oraz z uwagi na naszą licencję przed dokonaniem pierwszej wypłaty żądamy przesłania kopii dowodu tożsamości ze zdjęciem." Jak to zrobić czy e-mailem czy w jakiś inny sposób Czekam na Odpowiedz pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2005
Posty: 34 |
Tak ,musisz przesłać screnna dowodu osobistego na adres support.pl@betandwin.com
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10 |
Acha oki THX za pomoc 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|