|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Julien Benneteau , Mikhail Youzhny , Jo-Wilfried Tsonga , Marco Chiudinelli , Steve Darcis , Benjamin Becker kogo wywalic ? Tsonge na pewno, kurs 1.30 zdecydowanie za niski Tsonga da radę , bym uważał na Bennetau
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Jakby ktoś mógł podsyłać na komę Schwank-Gonzalez ok 1:00 Bellucci-Hernendez już trwa Hercog-Rios trwa Co kilka gemów choć nawet końcowy . 663209411 Dziękuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Julien Benneteau , Mikhail Youzhny , Jo-Wilfried Tsonga , Marco Chiudinelli , Steve Darcis , Benjamin Becker kogo wywalic ? Tsonge na pewno, kurs 1.30 zdecydowanie za niski Tsonga da radę , bym uważał na Bennetau no to teraz mam dylemat  tez mysle ze tsonga da rade...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
Robredo to pussiak natomiast u Juliena wazna jest dyspozycja dnia raz pokona Federera a kolejnego dnia przegra z jakims leszczem, Youzhny to sprzedawczyk ale na slabego Lacko ktory nie pokonal nikogo dobrego w tym sezonie powinno starczyc, Llodra gra bdb turnieje zazwyczaj tylko we Francji i Holandii jesli utrzyma forme i pokaze forme z finalu w Dubaju to sadze ze ma szanse wygrac/powalczyc z Tsonga. O reszcie sie nie wypowiem bo rzadko ich ogladam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
chodzi mi oczywiscie o final z Marsylii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
szavay widze czaruje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 413
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 413 |
nie ma żadnych streamów aktualnie do meczy teraźniejszych ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Robredo to pussiak natomiast u Juliena wazna jest dyspozycja dnia raz pokona Federera a kolejnego dnia przegra z jakims leszczem, Youzhny to sprzedawczyk ale na slabego Lacko ktory nie pokonal nikogo dobrego w tym sezonie powinno starczyc, Llodra gra bdb turnieje zazwyczaj tylko we Francji i Holandii jesli utrzyma forme i pokaze forme z finalu w Dubaju to sadze ze ma szanse wygrac/powalczyc z Tsonga. O reszcie sie nie wypowiem bo rzadko ich ogladam czy to ze Youzhny jest sprzedawczykiem swiadczy o tym ze to wystarczy zeby z kims wygral? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Czy ktoś kojarzy jaki był najwyższy kurs na Koroleva na betfair?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584 |
Strycova *5-4 koncz seta 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
nie. Wiadomo jak gra Rusek.Jesli Youzhny zagra na swoim poziomie to dla mnie osobiscie powinien wygrac spokojnie w 2-0 setach z Lacko, dla jednak mecze ruska trzeba traktowac z duzym przymrozeniem oka bo to co niekiedy dzieje sie podczas meczow z jego udzialem mozna by napisac ladny scenariusz filmowy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
szavay normalnie niszczy dzisiaj tym swoim podaniem 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
nie. Wiadomo jak gra Rusek.Jesli Youzhny zagra na swoim poziomie to dla mnie osobiscie powinien ten mecz wygrac spokojnie w 2-0 setach, dla mnie jednak mecze ruska trzeba traktowac z duzym przymrozeniem oka bo to co niekiedy dzieje sie podczas meczow z jego udzialem moglo by posluzyc do napisania dobrego scenariusza filmowego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584 |
jesli nie ma meczy rozpisanych na oficjalnej stronie to ich nie bedzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 413
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 413 |
jesli nie ma meczy rozpisanych na oficjalnej stronie to ich nie bedzie  wolałem się upewnić, dzięki :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
Fleming/Skupski przed tiebreakiem 18/20 z pierwszego serwisu a w tiebreaku 1/4 ... i to się kocha w deblach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584 |
3bp Strycova lam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Ej miski, ktos tu pisal, ze Tsonga powinien dac rade ... ja bym nie byl taki pewny, bo Tsonga wrecz fatalnie sie prezentuje z serwisowcami, najlepiej jak juz to +1,5 na Llodre albo over gemow 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|