Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#37192 23/06/2002 02:31
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Pewnie początkujacy ale jak i zaawansowany graczpotrzebune wyników. Najwazniejsze jest szybkosc dzialania strony i rzetlenosc informacji i adekwatnosc do dzialań na boisku!

Ale dzis moje nerwy zostaly wystawione na wielka probe. Gralem mecz St gallen z jakimś Jasiami w Intertoto nie pamietam jaki mialem handicap ale chyba -2 albo -3 ale raczej -2 i co? I patrze 90 min i jeb 0-0 Ale sie zagotowalem No ladnie mysle 30$ w plecy! I to na jakim Jasiu!!! Ale co to kuwa wchodze na stronke w Szajcarii patrze a tu 4-0 I sie wqrwilem... Bo juz sie na maxa zdezorietnowalem...

I patrze na livescore.com a tu 90 min badal (od pieciu minut sic!) i dalej 0-0 ale nagle Ft i 7-0!!!

Jak to bylo w reklamie Pepsi tych dwoch grubasów powiedzialo:

Amotors!!! YEAHhhhhhhh!

Zeby nie byc goloslownym to jescze jeden bug tego serwisu mowiacy o amatorszcyznie:

[Linked Image]

Ale to chyba sa bledy poczatkowe bo widac serwis sie rozbudowuje - maja F1 zamiera wrzucic itd...

Amatorzy czy niedoszli profesjonalisci?

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2001
Posty: 312
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 312
zwróciłem kiedyś uwagę na podobne błędy
słabo jest wtedy jak ktoś przez nich porwie kupon

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Kolejny dzień kolejny przejawy braku zlego doinformowania co do przebiegu na boisku.

Na widelcu mecz Lubin - Dyneburg w Puch. Intertoto.

Bramki padaly w pierwszej polowie ale livescore byl innego zdania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Popatrzmy jest juz u nich grubo po meczu na co wskazuje zielone swiatelko i brak minut co oznacza doliczony czas gry :

[Linked Image]

No ale nagle - no nic ze 16 min po skonczonym meczu pojawia sie info:

[Linked Image]

Zatem kolejne bugi wylapane!

Najlepsze sa jednak lokalne stronki obdarzone livescore. Nawet niektore Telegazety maja szybciej niz livescore.com!

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Dzis znowu szaleli:

Brotnjo (Bos) 0 - 0 Zurich (Swi) FT

ale w 68' bylo 2-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Niestety nie uchwycilem tego na gifkach bo nie spodziewalem sie kolejnych bledow. Ale jak widac trzeba na nie polowac i pozniej im sysko wyslac i udowodnic ze sa amatorami.

Dołączył: May 2002
Posty: 294
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 294
http://www.livegoal.net/cgi-bin/forwardsql/display.cgi?template=livegoal/index.html

Z jakich innych stron korzystacie w pierwszej kolejności.

Dołączył: Dec 2001
Posty: 688
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 688

Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
Ja w zeszlym roku mialem bardzo niemila niespodzianke korzystajac z livescore.com- grala sparta praga z kims z czeskiej ligi, oczywiscie postawilem na sparte, do wyjecia bylo kilka pare ladnych groszy, i weszlo 1-0 dla sparty. A ze to byla chyba sobota, wiec postanowilem hucznie uczcic wygrana. Jakiez bylo moje zdziwienie kiedy sie dowiedzialem (juz na trzezwo) ze to nie bylo 1-0 tylko 0-1, pozatym gralem jeszcze kumplowi to samo i razem z nim swietowalismy sukces, a potem musialem galami swiecic przed nim i sie tlumaczyc- w sumie to byla moja wina bo moglem potwierdzic wynik na jakiejs renomowanej stronie, ale ze szczescia glowe stracilem.
W kazdym badz razie na nadchodzacy sezon przydalby sie jakis porzadny serwis z szybko odswiezanymi wynikami. jak narazie korzystam glownie ze starego dobrego sportinglife.com.

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
A ja korzystam głownie z lokalnych stron panstwa reprezetnujacego dana lige. Tam mam najszybciej.

Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Szakal looknij do preogresji i jak możesz odpowiedz na mojego questiona.

Z góry dzięki

SLAV

Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Witam

Ja polecam http://www.goalslive.com

PoZdRaWiAm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: May 2002
Posty: 294
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 294
Szakal

- W jaki sposób i z jakiego programu korzystając zapisałeś te screeny z livescore w formie .jpg

- Podajesz że korzystasz ze stron lokalnych

Mozesz podac linki do tych stron

Za info <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Najpierw w atkywnym oknie Ie alt albo ctrl (heh nie pamietam) + Pritnscreen. Poznie CTRL + v w Adobe Photoshop i wycinam to co mnie interesuje + New File i auto size i mam.

Podaj o jakie ligii ci chozi bo tego jest od.. po prostu za duzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
Polecam Easy Screen Capture do robienia zrzutów
www.longfine.com [longfine.com]

Dołączył: May 2002
Posty: 294
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 294
dilbert

czy moglbyś w 2 słowach przybliżyć zasady działania programu

szakal

jak mógł trochę jasniej mi to wytłumaczyć, to bym skorzystał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
[QB]dilbert

czy moglbyś w 2 słowach przybliżyć zasady działania programu

nie sądziłem że trzeba wyjaśniać zasadę działania tego programu :eek:

"How does it work?
There are three capture types: capture window object, capute full screen and capture a rectangular area of the screen. Simply select the capture type and capture the image.Easy Screen Capture save image file as bmp,gif,jpg format."

wszystko jasne? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Od programu graficznego ma mniejsze możliwości bo można tylko zmniejszać rozmiar obrazka kosztem jakości grafiki

Dołączył: May 2002
Posty: 294
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 294
ok, thx, jasne jak na razie, po prostu nie korzystałem z tych dobrodziejstw do tej pory,

czy korzystasz z tego programu lub podobnego przy gromadzeniu danych w excelu, żeby uniknąć ręcznego wpisywania (czytałem parę słów o tym na forum,sam jednak obywam się bez tego, wykorzystując proste ctrl c - skuteczne)

oraz może jesteś dobry z grafiki:

jest kilka formatów zapisów w postaci graficznej najczęściej jest to .jpg

ale czy wiesz kiedy który format jest najlepiej stosować:

- do umieszczania na www - the best jest chyba .jgp,
- do ...

Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
Profit, to zalezy jaki efekt chcesz osiagnac. Jesli grafika ma byc elementem uzytkowym strony a strona ma byc "lekka", to mozesz zastosowac np gify (animowane rowniez), jedyna ich wada jest paleta kolorow-256-bodajze co ma wplyw na jakosc, jesli to maja byc jakies fotki itp. to dobrze byloby wrzucic to w jpeg tylko musisz wybrac pomiedzy jakoscia a rozmiarem.
Jesli chodzi o wycinanie jakichs fragmentow screenshotow to mozesz to zrobic w zwyklym paincie windowsowskim- print screen, potem wycinasz odpowiedni fragment, wklejasz do nowego obrazka, dostosowujesz wielkosc i po robocie.

Dołączył: May 2002
Posty: 294
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 294
www.eurogoal.de [eurogoal.de]

Szakal

Ktoś obrazki skradł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2002
Posty: 294
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 294

Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
To co pokazał Live Score wczorajw w meczu :
Lille-Gloria Bistrita

bylo po prostu żałosne...

Pisze cały czas 1:0 i tu nagle pojawia się 1:1 aż tak do 90 minuty (90 minuta trwała 10 mniut) aż tu nagle pisze że jest koniec i jest 1:0

Chyba w pilce nożnej wprowadzono nowe zasady i się odejmuje bramki :-)

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, burbon, betowiec, Lukasz111, rafal08, alfa, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma, rymoholik, 11kera11, aker), 2,816 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,706
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1