Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Quote
Oryginalnie wysłał chuligan:
[qb]To co pokazał Live Score wczorajw w meczu :
Lille-Gloria Bistrita

bylo po prostu żałosne...

Pisze cały czas 1:0 i tu nagle pojawia się 1:1 aż tak do 90 minuty (90 minuta trwała 10 mniut) aż tu nagle pisze że jest koniec i jest 1:0

Chyba w pilce nożnej wprowadzono nowe zasady i się odejmuje bramki :-)[/qb]
Mie tylko on . Na TBW i jeszcze jednej to samo .

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Zagadka :

Livescore 80 min.

Torpedo Zil - Alania 1-0 Shirko 21
Torpedo Moscow - Krylya 0-0

TBW 80 min.

Torpedo Zil - Alania 80 min. 0-0
Torpedo Moscow - Krylya 1-0 Shirko 21

Jaki jest wynik ?

Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
xeo takie sa wyniki
18:00 Торпедо-ЗИЛ Алания 88' 0:0(0:0)
19:00 Торпедо М Крылья Советов 43' 1:1 Голы: Ширко 21 - Овие 38

Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Dzięki .

Niestety liczyłem , że to TBW się pomyliło .

To już 3 mecz zrzędu w lidze rosyjskiej gdzie stawiając na gospodarza poda remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2001
Posty: 312
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 312
po pierwszej połowie w livescore było ze bramkę strzelił w 5 min. Murawski

Dołączył: Mar 2002
Posty: 677
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677
a w 44 min. Bosnia & Herzegovina v Yugoslavia było 0 - 0, ale już w 45 0 - 2.
Brawo Yugoslavia - bracia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Mówiąc o amatorach, sprawdźcie ten link: http://www.reprezentacjapolski.pl/reprezentacja-bin/index.pl?id=terminarz .

Ale mamy napięty terminarz, 6.09 gramy z Łotwą a 7.09 z San Marino. 11.10 z Węgrami a już 12.10 u siebie z Łotwą. Może prezydent pożyczy samolot? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Manutd- zale 1:0 6 minuta a na livescore do 11 minuty 0:0 na goals live .com było szybciej.
Ale amatorka czy ktoś zna jeszcze jakąś dobrą stronę z wynikami live.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Sewek, najlepsza strona jeśli chodzi o wyniki 'na żywo' z europejskich pucharów to www.uefa.com [uefa.com] .

Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
W
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
Popieram "betonet". Są chyba wszystkie ważniejsze ligi (z pierwszych europejskich nie znalazłem tylko islandzkiej, nie ma naszej drugiej), są tabele, archiwalne wyniki, zestawy przyszłych meczy itp.
Czasem tylko bywa przeciążony i nie daje się wczytać, niestety.

Już dawno przestałem patrzeć na wyniki live. Szkoda czasu i nerwów. Wolę późnym wieczorem otworzyć np. betonet-a i mam wszystko FT.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
Nie ma co narzekać jeśli kogoś nie zbawia 5 min +/- to są ok. A pomyłki przy takiej ilości meczy to normalka. Jakoś w ten wekeend chciałem wejść do betonetu i co lipa a do livescore stronka śmigneła odrazu z wynikami.

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
W
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
Sory za moje polecanie betonet.com. Już nie będę :rolleyes:
Było fajnie, a nagle dzisiaj okazało się, że zrobili się stroną płatną :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Dołączył: Aug 2002
Posty: 413
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 413
Witam,
Wchodzę na stronkę:

http://www.livescores.dk/

a tam antywir mi zgłasza... Help.HTML infected Worm: Happy time!

Miłej zabawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Po przeczytaniu całego tematu i po wejsciu w linki z Waszymi propozycjami pozostaje jedynie stwierzdic że ..... <<livegoal.net >> - z zadnego innego serwisu nie zamierzam korzystać :-)

Dołączył: Aug 2002
Posty: 474
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 474
A znacie moze strone z rezultatami tenisa na żywo ?

Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Quote
Oryginalnie wysłał Aclî:
[qb]Witam,
Wchodzę na stronkę:

http://www.livescores.dk/

a tam antywir mi zgłasza... Help.HTML infected Worm: Happy time!

Miłej zabawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Miałem to samo!
Jakieś trzy miesiące temu przy sprawdzaniu Anti Viralem dysków nagle w Temporary Internet Files znalazłem Worma Happy Time. Teraz Acli wiem skąd pochodził...

Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
K
kp Offline
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
Witam,
Ostatnio poczytalem sobie ten temacik i nie wierzylem, ze kiedys i ja bede zdenerwowany...
W progresji prowadze Le Mans (Francja 2) i nie zremisowali jeszcze zadnego meczu. Stawka na remis jest wiec juz wysoka... Dzis grali na wyjezdzie w Istres. Mecz zaczal sie o 20.30. Oprocz livescore wlaczylem jeszcze tbwsport i czekam... Do przerwy 0-0... 90 min i dalej na obu stronkach 0-0... Nerwy bo czekam juz tylko na koniec... 10 min po tym jak powinien byc koniec i 0-0, ale mecz trwa... I nagle 1-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ... Cholerny pech, w samej koncowce... Ale nie... Bramka padla w ... 6 min!!!!! Szlag by to trafil... Po co oni maja w nazwie live <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Quote
Oryginalnie wysłał kp:
[qb]Witam,
Ostatnio poczytalem sobie ten temacik i nie wierzylem, ze kiedys i ja bede zdenerwowany...
W progresji prowadze Le Mans (Francja 2) i nie zremisowali jeszcze zadnego meczu. Stawka na remis jest wiec juz wysoka... Dzis grali na wyjezdzie w Istres. Mecz zaczal sie o 20.30. Oprocz livescore wlaczylem jeszcze tbwsport i czekam... Do przerwy 0-0... 90 min i dalej na obu stronkach 0-0... Nerwy bo czekam juz tylko na koniec... 10 min po tym jak powinien byc koniec i 0-0, ale mecz trwa... I nagle 1-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ... Cholerny pech, w samej koncowce... Ale nie... Bramka padla w ... 6 min!!!!! Szlag by to trafil... Po co oni maja w nazwie live <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
Zgadzam sie z przedmowcami..
Ja uzywam RoyalScore -> http://208.185.55.60/wframes/

Na razie nie zauwazylem zadnych niepokojacych objaw czy/i zlej informacji publicznej.
Check it!

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników ($-man, burbon, Sensei, betowiec, alfa, latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, rymoholik, aker, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11), 2,778 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,688
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1