Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 41 1 2 3 4 5 6 40 41
wuuja #3721997 25/02/2010 19:40
Dołączył: Oct 2009
Posty: 892
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2009
Posty: 892
Originally Posted by wuuja
Thx Haku. smile

Djdarioo - przeciwko Ferrero chyba warto, ale tylko ze względu na zmęczenie. Ile można wygrywać. tongue W przeciwnym wypadku nigdy bym nie ruszył Łamugro. wink

Verdasco - Monaco to dla mnie jeden wielki no bet.


to może lepiej koroleva z Nieminenem i Chardiego,ewentualnie beckera:P

Bonus: Unibet
gembol #3721998 25/02/2010 19:40
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Oglądał ktoś wczoraj spotkanie Berrer - Denko?
Jak wyglądała gra niemca ?
Denko jakaś kontuzja ?

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
moze warto teraz zagrac na nią co myslicie??

gembol #3722000 25/02/2010 19:41
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
łam melzer , łam!!!

Kieras #3722002 25/02/2010 19:41
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,453
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,453
Originally Posted by QLUZOr20
moze warto teraz zagrac na nią co myslicie??
Ja zagrałem dość grubo i mam nadzieję że zacznie grać boks

Tiago #3722003 25/02/2010 19:41
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Melzer łam! boks Zheng ogranij blush

Tiago #3722004 25/02/2010 19:42
Dołączył: Nov 2004
Posty: 856
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 856
zheng kreczuj

gembol #3722005 25/02/2010 19:42
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
pięknie!!! złamał hura

bajbus #3722006 25/02/2010 19:42
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Originally Posted by bajbus
Oglądał ktoś wczoraj spotkanie Berrer - Denko?
Jak wyglądała gra niemca ?
Denko jakaś kontuzja ?
ok już widzę że na poprzedniej stronie ktoś opisał smile

Tiago #3722008 25/02/2010 19:43
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Melzer rebreak! brawo

a juz myslalem ze sam jestem z typem na Zheng blush oby zaczela cos grac boks

gembol #3722009 25/02/2010 19:43
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
handi dalej w grze wink

gembol #3722010 25/02/2010 19:43
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773
Originally Posted by Goget
Originally Posted by wuuja
Quote
a widzial ktos gre Berrera ?
W tym turnieju widziałem większość tego seta z Denką i zrobił na mnie spore wrażenie. Kolia nie miał szans, a wcale tak tragicznie nie grał, w kazdym razie skreczował dość niespodziewanie.

Eee skreczował po rozegraniu I seta, czyli tak jak rozlicza Betfair. Żadnej niespodzianki tu nie było.
Yy? tongue
Chodziło mi o to, że widząc pierwszego seta nie przypuszczałem, że Denko może skreczować. Grał normalnie, tak jak z Serrą - out of form. No chyba, że przegapiłem jakigoś trainera, bo często minimalizowałem. tongue

Bajbus - Mi sie jego gra podobała, ale Denko już z Serrą zagrał.. denko. tongue Niemniej Berrer wyglądał na pewnego siebie.

Melzer ładny kambek. smile

gembol #3722013 25/02/2010 19:44
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Originally Posted by gembol
handi dalej w grze wink

oby pociagnal dalej wink

gembol #3722014 25/02/2010 19:44
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
można normalnie grać, nie wiem po co więc wyskakują co 30 sekund te wkurzające alerty.Dziwna firma. Jak nic nie działa to żadnej infirmacji, jak działa bez zarzutu to męczą co 30 sekund wyskakującym okienkiem laugh

wuuja #3722015 25/02/2010 19:45
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
ehh chcialem grac a poblokowali :[

Tiago #3722016 25/02/2010 19:45
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Orientuje się ktoś czy betfair ponosi konsekwencje awarii technicznej tzn.zwraca pieniądze na rynki użytkowników?
Zakładam, że nie...ale warto zapytać wink

gembol #3722017 25/02/2010 19:45
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
cilic wymięka grin

Tiago #3722018 25/02/2010 19:45
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Jurgen nawet niezle w wymianach tongue

Jie 2 bp boks

wuuja #3722019 25/02/2010 19:45
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773
Quote
to może lepiej koroleva z Nieminenem i Chardiego,ewentualnie beckera:P
Chardy chyba odzyskał część formy, a Giraldo nie gra nic specjalnego.

Na fixiarza Koroleva szkoda by mi było złamanego grosza, a mecz Beckera z Odesnikiem ciężko ocenić.

Jak już to Chardy. smile

MagiK #3722020 25/02/2010 19:46
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Haku za smsy piwo
Noppa za zrobienie swojego piwo

Jurek +1,5 seta po seta 3.00 boks

Strona 4 z 41 1 2 3 4 5 6 40 41

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, Akhu, ANZELMO, rymoholik, $-man, aker, forty, betowiec, alfa, ElNinho[mmdea], 11kera11), 2,767 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1