|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046 |
jak w temacie, w piątek rusza kolejna edycja wygraj ligę, kto grał to doskonale wie, że zabawa przednia mimo marnego poziomu naszej "skopanej"extraklasy, zakładamy prywatna ligę mecz.pl z symbolicznym wpisowym za udział 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
Ta zabawa od momemntu wpowadzenia oplat za transfery, zmiany itd przestala miec jakikolwiek sens
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046 |
co do transferów/ zmian dokonywanych w drużynie- wszystko można "zrealizowac" za pomocą 1 sms-a, w poprzedniej edycji to był koszt 1pln, 1pln na tydzień to chyba nie jest jakiś wielki wydatek....
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
osobiscie 1zl moglbym zaplacic gdyby dzialo sie tam cos wiecej niz tylko klikniecie myszka kilka razy na tydzien  jakas to moze zabawa i jest, ale nie warta nawet 1zl moim zdaniem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138 |
ja jakis team napewno zglosze (pierwszy darmowy). moge przystapic do jakiejs prywatnej ligi "mecz.pl". mam pytania troche o ta zabawe, a skoro jest temat... ?- musze kupic 18 zawodnikow czy moge od 11 do 18 ?- co jest dokladnie platne, tylko wystawianie zawodnikow na liste transferowa i zmiana wyjsciowej 11 przed jakas kolejka??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046 |
Dokładnie 18 zawodników, budżet na transfery:26 milionów złotych, czyli kupujesz kilka"gwiazdek" a reszta szrot:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
I co z ta liga mecz.pl ? bo do jutro juz trzeba wystawic sklad na 1 kolejke ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138 |
mam 2 druzyny na jednym "login'ie". zglaszajac druzyne do pucharu "wygraj lige" i do ligi "sport.pl" musze wyslac dla kazdej oddzielnie sms'a czy jeden kod dolacza mi 2 druzyny??
i czy ceny zawodnikow beda stale przez caly sezon??
|
|
|
Link skopiowany do schowka