|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Zapisy do pierwszej edycji Tobet Polish Club już ruszyły, nie zwlekaj dołącz do wspólnej rywalizacji z innymi i zostań najlepszym typerem Ekstraklasy . Pełny regulamin jest tutaj Zapisywać można się tutaj Dla najlepszych przewidziane nagrody ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
Big Ben Jestes?? masz co godnego uwagi z zawodnikow?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Big Ben Jestes?? masz co godnego uwagi z zawodnikow? zaczyna się  na razie to nawet nie patrzyłem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
wiesz Ty Jestes ekspertem w tym dziale wiec kazda pomocna dlon wskazana  jesli cos podasz bede wdzieczny bo wczorajszy bet super 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
dobr, dobra już mi tak nie słodź  zaraz rzucę okiem co tam jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Ben, a ja mam pytanko warto przygrać grubiej tego dubla z zimówek ? Będzie izi jak biathlon ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Ben, a ja mam pytanko warto przygrać grubiej tego dubla z zimówek ? Będzie izi jak biathlon ?  Norweżki najmocniejsze, z fenomenalną na tych IO Bjoergen na ostatniej zmianie nawet jeśli jej koleżanki nie będą prowadziły po 2 zmianach (w co wątpię) to Marit jest w stanie odrobić ewentualne straty z nawiązką Norge winz pozostałych ekip groźne Finki, Niemki, Szwedki, Rosjanki, Włoszki ale to własnie Suomi najrówniejszy (obok Norweżek) skład brak Haag to spora strata dla Szwedek martwi mnie jedynie nieco Saarinen na ostatniej zmianie, nie jest tu w najwyższej formie, ale swoim doswiadzceniem powinna dowieźć medal dla Finalndii Finland /1-3/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
a co do zawodników z Euroligi.. myślę, że przynajmniej jeden z 'Partyzantów' ( McCaleeb / Roberts) zrobi dziś overa linie niezbyt wygórowane (odpowiednio 11,5 i 10,5 pkt) a gospodarze potrzebują zwycięstwa, i to najlepiej ponad 8punktami, co nie będzie łatwe, ale w tamtej hali już nie takie cuda się działy  ostatni mecz z Maroussi to byała parodia koszykówki  (106pkt w meczu) dziś punktów będzie więcej, także overki tych zawodników stają się realne
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
jak jzu piszemy tutaj ... to qq do Bena ... kto ma szanse prowadzic po pierwszej zmianie? mozna posatwi na norge? kursy na to $2 wiec calkiem fajne
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
jak jzu piszemy tutaj ... to qq do Bena ... kto ma szanse prowadzic po pierwszej zmianie? mozna posatwi na norge? kursy na to $2 wiec calkiem fajne nie grałbym tego Skofterud u Norweżek na pierwszy ogień idzie będzie miała ciężko z Follis (ITA) czy Olsson (SWE)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
ale niech wypowie się ktoś lepiej obeznany, bo w biegach narciarskich nie czuję się mocny jak w baskecie czy lekkiej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 1,472
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2007
Posty: 1,472 |
hmm w betsafe na porwadzenie po 1 zmianei kursy przedstawiają się tak :
Norway (W) 4,00 Italy (W) 4,25 Sweden (W) 4,50 Finland (W) 6,00
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
stawiasz na wszystko i jest w miare szansa ze cos zarobisz:)
albo wyelimnowac 1 i postawic na 3 (wtedy oczywsicie ten czwarty wejdzie:))
no chyba ze czarny kon - Polska- wpadnie na pierwszym miejscu na zmianie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
dla mnie Szwedka. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627 |
Malaga da rade ?? musza wygrywac
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
a co do zawodników z Euroligi.. myślę, że przynajmniej jeden z 'Partyzantów' ( McCaleeb / Roberts) zrobi dziś overa linie niezbyt wygórowane (odpowiednio 11,5 i 10,5 pkt) a gospodarze potrzebują zwycięstwa, i to najlepiej ponad 8punktami, co nie będzie łatwe, ale w tamtej hali już nie takie cuda się działy  ostatni mecz z Maroussi to byała parodia koszykówki  (106pkt w meczu) dziś punktów będzie więcej, także overki tych zawodników stają się realne bliżej mi do McCaleeb'aMarić wraca i Roberts mniej piłek pod kosz dostanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401 |
J. Welsh over 6.5 pkt 1.83 Ostatnio z CSKA rzucił 12,liczę na jego trójki. Jedną,może 2 powinien ukłuć...Linia dla mnie śmieszna... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
ostatnio to Unicaja grała z Prokomem i Żalgirisem, a Jiri rzucał odpowiednio 2 i 5 pkt zawodnik do zadań defensywnych, ale taka linie każdy może przekroczyć  powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627 |
Khimki - Caja Laboral (+3.5) 2 czy Żalgiris (+4.5 ) - Malaga 2
??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Malaga pewniejsza 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|