|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
Oryginalnie wysłał chuligan: [qb]To co pokazał Live Score wczorajw w meczu : Lille-Gloria Bistrita
bylo po prostu żałosne...
Pisze cały czas 1:0 i tu nagle pojawia się 1:1 aż tak do 90 minuty (90 minuta trwała 10 mniut) aż tu nagle pisze że jest koniec i jest 1:0
Chyba w pilce nożnej wprowadzono nowe zasady i się odejmuje bramki :-)[/qb] Mie tylko on . Na TBW i jeszcze jednej to samo .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
Zagadka :
Livescore 80 min.
Torpedo Zil - Alania 1-0 Shirko 21 Torpedo Moscow - Krylya 0-0
TBW 80 min.
Torpedo Zil - Alania 80 min. 0-0 Torpedo Moscow - Krylya 1-0 Shirko 21
Jaki jest wynik ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
xeo takie sa wyniki 18:00 Торпедо-ЗИЛ Алания 88' 0:0(0:0) 19:00 Торпедо М Крылья Советов 43' 1:1 Голы: Ширко 21 - Овие 38
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
Dzięki .
Niestety liczyłem , że to TBW się pomyliło .
To już 3 mecz zrzędu w lidze rosyjskiej gdzie stawiając na gospodarza poda remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 312
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 312 |
po pierwszej połowie w livescore było ze bramkę strzelił w 5 min. Murawski
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677 |
a w 44 min. Bosnia & Herzegovina v Yugoslavia było 0 - 0, ale już w 45 0 - 2. Brawo Yugoslavia - bracia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Mówiąc o amatorach, sprawdźcie ten link: http://www.reprezentacjapolski.pl/reprezentacja-bin/index.pl?id=terminarz . Ale mamy napięty terminarz, 6.09 gramy z Łotwą a 7.09 z San Marino. 11.10 z Węgrami a już 12.10 u siebie z Łotwą. Może prezydent pożyczy samolot? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Manutd- zale 1:0 6 minuta a na livescore do 11 minuty 0:0 na goals live .com było szybciej. Ale amatorka czy ktoś zna jeszcze jakąś dobrą stronę z wynikami live.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Sewek, najlepsza strona jeśli chodzi o wyniki 'na żywo' z europejskich pucharów to www.uefa.com [ uefa.com] .
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342 |
Popieram "betonet". Są chyba wszystkie ważniejsze ligi (z pierwszych europejskich nie znalazłem tylko islandzkiej, nie ma naszej drugiej), są tabele, archiwalne wyniki, zestawy przyszłych meczy itp. Czasem tylko bywa przeciążony i nie daje się wczytać, niestety.
Już dawno przestałem patrzeć na wyniki live. Szkoda czasu i nerwów. Wolę późnym wieczorem otworzyć np. betonet-a i mam wszystko FT.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178 |
Nie ma co narzekać jeśli kogoś nie zbawia 5 min +/- to są ok. A pomyłki przy takiej ilości meczy to normalka. Jakoś w ten wekeend chciałem wejść do betonetu i co lipa a do livescore stronka śmigneła odrazu z wynikami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342 |
Sory za moje polecanie betonet.com. Już nie będę :rolleyes: Było fajnie, a nagle dzisiaj okazało się, że zrobili się stroną płatną :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 413
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 413 |
Witam, Wchodzę na stronkę: http://www.livescores.dk/a tam antywir mi zgłasza... Help.HTML infected Worm: Happy time! Miłej zabawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Po przeczytaniu całego tematu i po wejsciu w linki z Waszymi propozycjami pozostaje jedynie stwierzdic że ..... <<livegoal.net >> - z zadnego innego serwisu nie zamierzam korzystać :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 474 |
A znacie moze strone z rezultatami tenisa na żywo ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Oryginalnie wysłał Aclî: [qb]Witam, Wchodzę na stronkę: http://www.livescores.dk/a tam antywir mi zgłasza... Help.HTML infected Worm: Happy time! Miłej zabawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Miałem to samo! Jakieś trzy miesiące temu przy sprawdzaniu Anti Viralem dysków nagle w Temporary Internet Files znalazłem Worma Happy Time. Teraz Acli wiem skąd pochodził...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521 |
Witam, Ostatnio poczytalem sobie ten temacik i nie wierzylem, ze kiedys i ja bede zdenerwowany... W progresji prowadze Le Mans (Francja 2) i nie zremisowali jeszcze zadnego meczu. Stawka na remis jest wiec juz wysoka... Dzis grali na wyjezdzie w Istres. Mecz zaczal sie o 20.30. Oprocz livescore wlaczylem jeszcze tbwsport i czekam... Do przerwy 0-0... 90 min i dalej na obu stronkach 0-0... Nerwy bo czekam juz tylko na koniec... 10 min po tym jak powinien byc koniec i 0-0, ale mecz trwa... I nagle 1-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ... Cholerny pech, w samej koncowce... Ale nie... Bramka padla w ... 6 min!!!!! Szlag by to trafil... Po co oni maja w nazwie live <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772 |
Oryginalnie wysłał kp: [qb]Witam, Ostatnio poczytalem sobie ten temacik i nie wierzylem, ze kiedys i ja bede zdenerwowany... W progresji prowadze Le Mans (Francja 2) i nie zremisowali jeszcze zadnego meczu. Stawka na remis jest wiec juz wysoka... Dzis grali na wyjezdzie w Istres. Mecz zaczal sie o 20.30. Oprocz livescore wlaczylem jeszcze tbwsport i czekam... Do przerwy 0-0... 90 min i dalej na obu stronkach 0-0... Nerwy bo czekam juz tylko na koniec... 10 min po tym jak powinien byc koniec i 0-0, ale mecz trwa... I nagle 1-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ... Cholerny pech, w samej koncowce... Ale nie... Bramka padla w ... 6 min!!!!! Szlag by to trafil... Po co oni maja w nazwie live <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] Zgadzam sie z przedmowcami.. Ja uzywam RoyalScore -> http://208.185.55.60/wframes/ Na razie nie zauwazylem zadnych niepokojacych objaw czy/i zlej informacji publicznej. Check it!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|