|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 129 |
Gdzie w necie (po polsku)sa jakies lekcje i wykłady o forexie i gpw ,chodzi mi o to by sie nauczyc o inwestowaniu,o analizie technicznej itp.Chodzi mi o cos w stylu http://sgi.gpw.com.pl/index.htm Dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 129 |
To moze moglby ktos powiedziec czy warto kupowac e-booki z http://zlotemysli.pl/?c=4main&idEbook=6 ,moze ktos niedoswiadczony kupil i jest zadowolony z swoich inwestycji? Pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222 |
Daj sobie spokój .Wszystkie złote i platynowe mysli ,koncepcje ,porady znajdziesz w necie za darmo .Wystarczy tylko korzystac z wyszukiwarki i mieć zacięcie do czytania . Również w tym dziale znajdziesz wiele linków ,tylko przejrzyj i poszukaj .
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835 |
Zgadzam sie z Kapitanem to jest kasa wywalona w błoto. Po przeczytaniu kilku artykułów sam będziesz mógł coś takiego napisać.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 129 |
Dzieki Belisariusz i kapitansb
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050 |
a jakie ksiazki "papierowe" mozecie polecic ?? Chodzi mi ogolnie o nauke inwestowania na gieldzie, analizy itd. co czytaliscie, z czego korzystaliscie, ze macie takie wiadomosci, pozwalajace zarabiac monety na akcjach, inwestycjach, kontraktach itp. Dzieki za odpowiedzi i sory za wcinanie sie w temat splinter, ale nie chcialem zakladac nowego tematu, bo moje pytanie sie pokrywa troche z twoim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 129 |
Nie ma sprway nitek po to to jest by sie pytac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835 |
Książek jest do groma i jeszcze trochę. Osobiście polecam czytac wszystko co możesz. Jezeli jesteś poczatkujący, to polecam coś z tego a najlepiej wszystkie: A. Edler Zawód Inwestor giełdowy H. Mayo Wstęp do inwestowania R. Koch Sztuka Wyboru Akcji K. Van tharp Bezpieczne strategie inwestycyjne J. Schwager Analiza techniczna rynków terminowych
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 129 |
Mógłby ktos napisac gdzie mozna kupic te ksiazki wymienione przez Belisariusza ,pytalem w ksiegarniach w mojej okolicy ale nie bylo pozdro ,dzieki
|
|
|
Link skopiowany do schowka