Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#372669 12/07/2005 16:58
Dołączył: May 2005
Posty: 129
member
member
Dołączył: May 2005
Posty: 129
Gdzie w necie (po polsku)sa jakies lekcje i wykłady o forexie i gpw ,chodzi mi o to by sie nauczyc o inwestowaniu,o analizie technicznej itp.Chodzi mi o cos w stylu http://sgi.gpw.com.pl/index.htm
Dzieki

Bonus: Unibet
#372670 12/07/2005 17:15
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835

#372671 12/07/2005 17:59
Dołączył: May 2005
Posty: 129
member
member
Dołączył: May 2005
Posty: 129
To moze moglby ktos powiedziec czy warto kupowac e-booki z http://zlotemysli.pl/?c=4main&idEbook=6 ,moze ktos niedoswiadczony kupil i jest zadowolony z swoich inwestycji?
Pzdr.

#372672 12/07/2005 20:59
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222
Quote
To moze moglby ktos powiedziec czy warto kupowac e-booki z http://zlotemysli.pl/?c=4main&idEbook=6 ,moze ktos niedoswiadczony kupil i jest zadowolony z swoich inwestycji?
Pzdr.

Daj sobie spokój .Wszystkie złote i platynowe mysli ,koncepcje ,porady znajdziesz w necie za darmo .Wystarczy tylko korzystac z wyszukiwarki i mieć zacięcie do czytania .

Również w tym dziale znajdziesz wiele linków ,tylko przejrzyj i poszukaj .

#372673 13/07/2005 04:45
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
Zgadzam sie z Kapitanem to jest kasa wywalona w błoto. Po przeczytaniu kilku artykułów sam będziesz mógł coś takiego napisać.

#372674 13/07/2005 07:00
Dołączył: May 2005
Posty: 129
member
member
Dołączył: May 2005
Posty: 129
Dzieki Belisariusz i kapitansb

#372675 16/07/2005 10:49
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
a jakie ksiazki "papierowe" mozecie polecic ?? Chodzi mi ogolnie o nauke inwestowania na gieldzie, analizy itd. co czytaliscie, z czego korzystaliscie, ze macie takie wiadomosci, pozwalajace zarabiac monety na akcjach, inwestycjach, kontraktach itp.
Dzieki za odpowiedzi i sory za wcinanie sie w temat splinter, ale nie chcialem zakladac nowego tematu, bo moje pytanie sie pokrywa troche z twoim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam

#372676 16/07/2005 12:22
Dołączył: May 2005
Posty: 129
member
member
Dołączył: May 2005
Posty: 129
Nie ma sprway nitek po to to jest by sie pytac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />pozdro

#372677 16/07/2005 14:56
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
Książek jest do groma i jeszcze trochę. Osobiście polecam czytac wszystko co możesz. Jezeli jesteś poczatkujący, to polecam coś z tego a najlepiej wszystkie:
A. Edler Zawód Inwestor giełdowy
H. Mayo Wstęp do inwestowania
R. Koch Sztuka Wyboru Akcji
K. Van tharp Bezpieczne strategie inwestycyjne
J. Schwager Analiza techniczna rynków terminowych

#372678 17/07/2005 16:14
Dołączył: May 2005
Posty: 129
member
member
Dołączył: May 2005
Posty: 129
Mógłby ktos napisac gdzie mozna kupic te ksiazki wymienione przez Belisariusza ,pytalem w ksiegarniach w mojej okolicy ale nie bylo
pozdro ,dzieki


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, betowiec, rymoholik, $-man, Sensei, Lukasz111, forty), 659 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,008
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1