Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 20 1 2 13 14 15 16 17 19 20
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by wiliamm
Standard w tym temacie. Czy ja je kiedyś zrozumiem?
Wie, że mi na niej zależy jak jeszcze tylko na dwóch osobach na świecie. Kidy jesteśmy razem świat staje i to nie tylko dla mnie. Obecny siedzi sobie w szkopach i pamięta o niej tylko kiedy ma taką potrzebę. Na pytanie czy będziemy w końcu razem i czy powiedziała mu nas usłyszałem odpowiedź - tak ale on teraz ma ważniejsze sprawy, chce jak najszybciej skończyć studia etc.
wtf???
ja słysząc taki tekst minuty bym się nie zastanawiał i zapierdalał do Polski starając się być z nią.
Widać jednak w obecnych czasach trzeba być palantem, to chyba na nie najlepiej działa...
Rany boskie chłopie to już jest ostatnie stadium dopaminy (pochodnej koki) ;p Najlepiej w obecnych czasach działa piniondz którego duża ilość wydziela w kazdej kobiecie endorfinę nie trzeba być pięknym, romantycznym ani inteligentnym wystarczy zarabiać 10tys miesięcznie.
W Polsce są trzy rodzaje kobiet o różnych kolorach oczu:
a)złotówki
-mniejsze wymagania finansowej ale i tak tzw. golce nie mają szans bo zwykle mamusia jest z drugiej grupy i albo nie dopusi do ślubu albo zatruje wam życie.
-kompletny brak urody
-inteligencja na poziomie.
-pierze, sprząta i gotuje chyba że wpadnie ukochana mamusia wtedy się stawia.
b)dwuzłotówki
-harowanie na upadłego do końca życia.
-wysokie wymagania finansowe.
-przeciętną urodę.
-przeciętną inteligencję.
-pierze, sprząta i gotuje prawie normalnie między jedną a drugą awanturą o pieniądze.
c)pięciozłotówki
-dojenie cię bez końca aż do następnego frajera.
-b.wysokie wymagania finansowe
-min. 8tys miesięcznie
-niebanalna uroda
-brak wrodzonej inteligencji.
-kompletny brak podstawowych predyspozycji do czynności domowych jak pranie czy gotowanie do kuchni się nie zbliża.
Za trzecią grupę nawet nie warto się brać bo albo cię zrujnuje finansowo albo zostawi dla bogatszego zwykle starego dziada po 50tce. Natomiast druga grupa będzie żyć na twój koszt do końca życia i ciągle będzie niezadowolona z twoich zarobków bo np. sąsiedzi nowe auto kupili a my nie ( tej grupy osobiście nie polecam).
Istnieją jeszcze pozagrupowe istoty kobiece ale to jakieś 5% kobiet w Polsce które ciężko spotkać bo żyją głównie jak żubry w jakiś trudno dostępnych rezerwatach naszego kraju ;p ;p ;p
Oczywiście w moim podsumowaniu pominąłem kobiety same zarabiające na siebie bo stanowią one w naszym kraju tyle co błąd statystyczny no i kobiety o innej orientacji seksualnej ;p




Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
dlatego trza szukać kobit poza granicami RP grin
ultra, a dzieciaki jakieś w drodze już są?

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
a po co mu następne darmozjady laugh

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
ostatnie dwa zdania rzadza grin

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,035
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,035
hehe

ba, żeby tu chodziło o kasę czy też o "sprzęt" laugh to nie byłby taki ciężki problem do rozkminienia smile tylko, że w tym wypadku kompletnie nie wiem o co chodzi...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
ultra1978 - pewniak do Oskara w kategorii najlepsze wypowiedzi, będzie konkurował między własnymi tekstami wink


co mnie wkurza?
bękarty w pociągach, autobusach na ulicy, którzy słuchają na głos (bez zestawu słuchawkowego) muzyki z telefonu puke czy to nowy rodzaj lansu? puke

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Szczerze mówią ja już się do tego przyzwyczaiłem mad

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by Llama
dlatego trza szukać kobit poza granicami RP grin
ultra, a dzieciaki jakieś w drodze już są?
Taa jeszcze mi brakuje żebym dzieci więcej narobił ;p Najlepiej drużynę piłkarską całą ;p A jeden zawodnik kosztuje miesięcznie 800złotych ;p

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Dziś jest dzień mężczyzn jakopłci czy jako faceta-partnera? Ponieważ ilość życzeń nie jest proporcjonalna do tych które ja wysłałem w dzień kobiet , który był nota bene 2 dni temu tongue

Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
nie wiem ja nie dostalem ani jednego laugh dlatego ze 2 dni temu skladalem tylko na zywo laugh laugh więc było to dla mamy kolezanki i obcej kobiecie tongue
poza tym widać ze laski są samolubne tongue

Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
mamy, koleżanki i obcej kobiety.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
coz wiec, mi moja lepsza polowka zlozyla tongue dodala tez, ze podobno jest dzien chodzenia w spodnicy ale chyba tutaj juz jej sie cos pomieszalo wink

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by Self-Confident
Dziś jest dzień mężczyzn jakopłci czy jako faceta-partnera? Ponieważ ilość życzeń nie jest proporcjonalna do tych które ja wysłałem w dzień kobiet , który był nota bene 2 dni temu tongue

jako płci, jako ze jest dzien kobiet jest i dzien mezczyzn

w dzien kobiet jezeli nie złozysz zyczen wszystkim kobietom ktore dobrze znasz zostaniesz powieszony za jaja... oczywiscie nie oczekuj zyczen dwa dni pozniej w druga stronę... one o takich drobnostkach nie pamiętają...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
W poniedziałek kolezanka na gg do mnie z tekstem "gdzie życzenia??" napisałem, że urodzin nie ma w tym dniu to napisała "żałosne" i do tej pory się nie odzywa wink ech im się w głowach przewraca

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Originally Posted by Skorpion BB
W poniedziałek kolezanka na gg do mnie z tekstem "gdzie życzenia??" napisałem, że urodzin nie ma w tym dniu to napisała "żałosne" i do tej pory się nie odzywa wink ech im się w głowach przewraca


laugh

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
@Skorpion DOBRE laugh
wszystko idzie do przodu , wszystkie prezenty sie z czasem zmieniaja , ciekawe kiedy zaczna reagowac na kwiatka " żałosne" laugh

Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
chcialem skonczyć z imprezami po tym jak na kacu 2 dni temu schowalem chleb do lodówki blush
ale sie nie da mad bo kumplowi urodził sie syn hura

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Originally Posted by lucart
chcialem skonczyć z imprezami po tym jak na kacu 2 dni temu schowalem chleb do lodówki blush

To znaczy tylko tyle, że chleb dłużej będzie świeży i na pewno to nie jest powód by przestać smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Originally Posted by Skorpion BB
W poniedziałek kolezanka na gg do mnie z tekstem "gdzie życzenia??" napisałem, że urodzin nie ma w tym dniu to napisała "żałosne" i do tej pory się nie odzywa wink ech im się w głowach przewraca

te same panny, ktore chca byc obdarowywane kwiatami, czekoladkami nie wiedza, ze 12 marca jest Swietem Mezczyzny ( gdzies czytalem, ze ponad 95% dziewczyn nie wie o tym, szkoda, ze nie moge znalezc zrodla tej wspanialej informacji tongue )
Panowie przyznac sie bez bicia, z reka na sercu, ile Waszych kobiet i kolezanek wiedzialo (wie) o tym dniu ? wink

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
wkur.wia mnie że wszystko wali się na łeb jednocześnie puke






Strona 15 z 20 1 2 13 14 15 16 17 19 20

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, latajaca_holenderka, ElNinho[mmdea]), 2,963 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,848
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1