Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#37278 25/07/2002 20:43
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
BETDAQ [betdaq.com] działa na podobnej zasadzie co Betfair (zakłady między graczami) i zapowiada polską wersją strony, tak więc zaczyna poważnie traktować nasz rynek. Jestem ciekaw czy ktoś już zdążył z nimi zagrać...

Bonus: Unibet
#37279 25/07/2002 22:05
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Zobaczymy,może dojdzie konkurencja dla "polskich" Expekt i Unibet...

Oferta,przynajmniej jeśli chodzi o handicap'y dość interesująca.Ciekawe jak rozwiążą problemy wpłaty/wypłaty od polskich klientów.Życzę im serdecznie powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam
DJ SOSNA

#37280 25/07/2002 22:20
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
niema tam teraz zadnej promocji ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
buk jako bóg calkiem wporzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#37281 25/07/2002 22:43
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Właśnie, też mi wpadły w oko handicapy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Problem wpłat/wypłat powinni (optymalnie) rozwiązać tak jak Expekt/Unibet i użyć do tego firmy Firstclear (z kontem w Polsce). Jeśli to się nie uda to przynajmniej powinni umożliwić transakcje kartami VE.

Promocji tam raczej nie znajdziemy bo podobnie jak Betfair (czy zakłady p2p w Gamebookers) oni tylko łączą zakłady między dwoma graczami. Będzie można obstawiać dostępne tam zakłady/kursy lub oferować swoje własne.

#37282 25/07/2002 23:02
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Conrad, z ciekawości zapytam - czy wiesz może co wspólnego ma BETDAQ z BESTDAQ (http://www.bestdaq.com) ?!

#37283 26/07/2002 05:30
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
uQ$, dobre pytanie! Będę w kontakcie z Betdaq w tym tygodniu i zapytam ich dokładnie o co chodzi...

#37284 30/07/2002 01:47
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Quote
Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb]BETDAQ [betdaq.com] zapowiada polską wersją strony[/qb]
Zapowiada?
Jesli zapowiada czyli kiedy bedzie ta strona? Za miesiac? Rok? Dzisiec lat?
Fajna sprawa by byla z p2p po polsku tylko, ze zapowiadanie to sprawa wzgledna...

#37285 30/07/2002 01:49
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Jesli Conrad wiesz cos wiecej o tej sprawie daj znac!

#37286 02/08/2002 10:26
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Wyciągne temat

#37287 02/08/2002 16:22
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Jestem w kontakcie z nimi i jak będę wiedział coś konkretnego to dam znać.

Największym plusem firmy jest lokalizacja w Irlandii, a wiemy z doświadczenia, że bank obsługujący irlandzkiego bukmachera Paddy Power obsługuje karty Visa Electron.

#37288 18/08/2002 02:21
Dołączył: May 2002
Posty: 294
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 294
Tutaj przeczytałem infomację, że Betdaq ma prowizję 0%
bookie [bookiesindex.com]

Są też tam dodatkowe informacje o P2P

Warto zainteresować się ofertą Betdaq, ale czas by wreszcie zebrać doświadczenia z BetFair, największego serwisu P2P, bo jak na razie nikt się tym nie pochwalił.

#37289 16/07/2003 22:47
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Czy ktoś ma konto w tym buku? Proszę o kontakt na priva.

#37290 16/07/2003 23:27
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
A ja mam takie pytanie, ktory wedlug was z serwisow p2p jest najlepszy, albo inaczej ktory ma najwieksza ilosc klientow a co za tym idzie ofert bo chyba o to w tym wszystkim chodzi?
Pozdrawiam! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#37291 17/07/2003 00:19
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Quote
Oryginalnie wysłał SoKoL:
[qb]niema tam teraz zadnej promocji ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
buk jako bóg calkiem wporzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Na stronie jest cos o promocji 25EUR za 25EUR. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#37292 17/07/2003 03:28
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Czy jest możliwosć stawiania 2,3 i więcej spotkań w tym buku?, bo za cholere nie wiem jak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#37293 17/07/2003 03:36
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał rymoholik:
[qb]A ja mam takie pytanie, ktory wedlug was z serwisow p2p jest najlepszy, albo inaczej ktory ma najwieksza ilosc klientow a co za tym idzie ofert bo chyba o to w tym wszystkim chodzi?
Pozdrawiam! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Wiadomo -- Betfair, potem jest wg mnie za duża luka. Tak z ciekawości -- nie wiedziałem, że Betfair tylko na niektóre zdarzenia oferuje live betting, całą resztę zamykając na zawsze przed rozpoczęciem meczu...

#37294 17/07/2003 03:39
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał Arcyinkwizytor:
[qb]Czy jest możliwosć stawiania 2,3 i więcej spotkań w tym buku?, bo za cholere nie wiem jak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
Można postawić dwa, trzy, a nawet sto singli jednocześnie, buehehe. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#37295 17/07/2003 03:44
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Fakt źle skonstruowałem zdanie, ale dzięki za odpowiedź - kijowy buk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#37296 29/07/2003 15:23
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Witam,

Wstaje rano - wchodzę do Betdaq, a tam wystawiony zakład S.Draper - T.Martin, sprawdzam nocne wyniki, a tam wygrana Drapera 6:4, 6:3 - patrzę, a na Drapera 2.5 kurs, więc zagrałem za wszystko - i pytanie co będzie w takiej sytuacji, jeżeli nie zablokowali wcześniej, a przyjęli zakład? Czy będę miał farta czy anulują zakład? Jeżeli ktos miał coś takiego w jakimś p2p prosze napisać. Gdy to pisałem było jeszcze na 15 funtów, ale przed chwilą to zdjęli.

#37297 29/07/2003 15:52
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
:rolleyes: :eek: Makabra - moje konto jest teraz dwu - i - półkrotnie większe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: - nie ma co - fajnie się obstawia znając wynik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: -kto rano wstaje temu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

PS: Był kiedyś taki serial "Zdarzyło się jutro" -koleś otrzymywał codziennie rano gazetę z dnia wczorajszego... Dziś ja otrzymałem taką gazetę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, alfa, latajaca_holenderka), 2,883 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,849
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1