|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
BETDAQ [ betdaq.com] działa na podobnej zasadzie co Betfair (zakłady między graczami) i zapowiada polską wersją strony, tak więc zaczyna poważnie traktować nasz rynek. Jestem ciekaw czy ktoś już zdążył z nimi zagrać...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Zobaczymy,może dojdzie konkurencja dla "polskich" Expekt i Unibet...
Oferta,przynajmniej jeśli chodzi o handicap'y dość interesująca.Ciekawe jak rozwiążą problemy wpłaty/wypłaty od polskich klientów.Życzę im serdecznie powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdrawiam DJ SOSNA
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881 |
niema tam teraz zadnej promocji ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> buk jako bóg calkiem wporzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Właśnie, też mi wpadły w oko handicapy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Problem wpłat/wypłat powinni (optymalnie) rozwiązać tak jak Expekt/Unibet i użyć do tego firmy Firstclear (z kontem w Polsce). Jeśli to się nie uda to przynajmniej powinni umożliwić transakcje kartami VE.
Promocji tam raczej nie znajdziemy bo podobnie jak Betfair (czy zakłady p2p w Gamebookers) oni tylko łączą zakłady między dwoma graczami. Będzie można obstawiać dostępne tam zakłady/kursy lub oferować swoje własne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Conrad, z ciekawości zapytam - czy wiesz może co wspólnego ma BETDAQ z BESTDAQ ( http://www.bestdaq.com) ?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
uQ$, dobre pytanie! Będę w kontakcie z Betdaq w tym tygodniu i zapytam ich dokładnie o co chodzi...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Oryginalnie wysłał Conrad: [qb] BETDAQ [ betdaq.com] zapowiada polską wersją strony[/qb] Zapowiada? Jesli zapowiada czyli kiedy bedzie ta strona? Za miesiac? Rok? Dzisiec lat? Fajna sprawa by byla z p2p po polsku tylko, ze zapowiadanie to sprawa wzgledna...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Jesli Conrad wiesz cos wiecej o tej sprawie daj znac!
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Jestem w kontakcie z nimi i jak będę wiedział coś konkretnego to dam znać.
Największym plusem firmy jest lokalizacja w Irlandii, a wiemy z doświadczenia, że bank obsługujący irlandzkiego bukmachera Paddy Power obsługuje karty Visa Electron.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 294
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2002
Posty: 294 |
Tutaj przeczytałem infomację, że Betdaq ma prowizję 0% bookie [ bookiesindex.com] Są też tam dodatkowe informacje o P2P Warto zainteresować się ofertą Betdaq, ale czas by wreszcie zebrać doświadczenia z BetFair, największego serwisu P2P, bo jak na razie nikt się tym nie pochwalił.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Czy ktoś ma konto w tym buku? Proszę o kontakt na priva.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9 |
A ja mam takie pytanie, ktory wedlug was z serwisow p2p jest najlepszy, albo inaczej ktory ma najwieksza ilosc klientow a co za tym idzie ofert bo chyba o to w tym wszystkim chodzi? Pozdrawiam! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9 |
Oryginalnie wysłał SoKoL: [qb]niema tam teraz zadnej promocji ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> buk jako bóg calkiem wporzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Na stronie jest cos o promocji 25EUR za 25EUR. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Czy jest możliwosć stawiania 2,3 i więcej spotkań w tym buku?, bo za cholere nie wiem jak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Oryginalnie wysłał rymoholik: [qb]A ja mam takie pytanie, ktory wedlug was z serwisow p2p jest najlepszy, albo inaczej ktory ma najwieksza ilosc klientow a co za tym idzie ofert bo chyba o to w tym wszystkim chodzi? Pozdrawiam! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Wiadomo -- Betfair, potem jest wg mnie za duża luka. Tak z ciekawości -- nie wiedziałem, że Betfair tylko na niektóre zdarzenia oferuje live betting, całą resztę zamykając na zawsze przed rozpoczęciem meczu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Oryginalnie wysłał Arcyinkwizytor: [qb]Czy jest możliwosć stawiania 2,3 i więcej spotkań w tym buku?, bo za cholere nie wiem jak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] Można postawić dwa, trzy, a nawet sto singli jednocześnie, buehehe. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Fakt źle skonstruowałem zdanie, ale dzięki za odpowiedź - kijowy buk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Witam,
Wstaje rano - wchodzę do Betdaq, a tam wystawiony zakład S.Draper - T.Martin, sprawdzam nocne wyniki, a tam wygrana Drapera 6:4, 6:3 - patrzę, a na Drapera 2.5 kurs, więc zagrałem za wszystko - i pytanie co będzie w takiej sytuacji, jeżeli nie zablokowali wcześniej, a przyjęli zakład? Czy będę miał farta czy anulują zakład? Jeżeli ktos miał coś takiego w jakimś p2p prosze napisać. Gdy to pisałem było jeszcze na 15 funtów, ale przed chwilą to zdjęli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
:rolleyes: :eek: Makabra - moje konto jest teraz dwu - i - półkrotnie większe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: - nie ma co - fajnie się obstawia znając wynik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: -kto rano wstaje temu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
PS: Był kiedyś taki serial "Zdarzyło się jutro" -koleś otrzymywał codziennie rano gazetę z dnia wczorajszego... Dziś ja otrzymałem taką gazetę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|