|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Perugia grac tam  Co to za wyniki w tej wloskiej  Pierwsze sety czesto sa dziwne  Wiem, wiem, ale az tak. Trentino dali rade. Perugia doszli na 25-25  Cuneo 2 set 6-8 dawac tam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Uff, Perugia secik 27-25 oby tak dalej i po -1.5 seta  Trentino zaczeli zle 1-3 ale u nich to nic takiego  dawac na -1.5  Cuneo po seta i 2 kolejne, zgarnac -1.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
trento 2-6 znow sie zaczyna  Oby koncowka taka jak w 1 secie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Perugia grac tam  Co to za wyniki w tej wloskiej  Pierwsze sety czesto sa dziwne  Wiem, wiem, ale az tak. Trentino dali rade. Perugia doszli na 25-25  Cuneo 2 set 6-8 dawac tam  Oby Ci weszlo  . Mnie bardziej dziwi slabe live w meczu Cuneo  .
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Oby Ci weszlo  . Mnie bardziej dziwi slabe live w meczu Cuneo  . Dzięki, oby nam wszystkim weszlo  Jesli to mozliwe. Co do live to jako pocieszenie (marne, ale zawsze) live Perugii jeszcze gorszy niz Cuneo..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
13-9 Cuneo! Odjazd  Sledze wiele meczow Trentino i zauwazylem, ze czesto poczatki setow maja tragiczne, ale jednak pozniej dochodza i wygrywaja. Dzis oby tak bylo, a jak beda grali z Resovia to licze ze Rzeszow wykorzysta to 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
13-9 Cuneo! Odjazd  Sledze wiele meczow Trentino i zauwazylem, ze czesto poczatki setow maja tragiczne, ale jednak pozniej dochodza i wygrywaja. Dzis oby tak bylo, a jak beda grali z Resovia to licze ze Rzeszow wykorzysta to  Tez sledze i tez to zauwazylem. Resovia musi zagrac tak jak grali Belgowie. Szczegolnie wazny bedzie wlasnie poczatek moim zdaniem, no i oczywiscie przyjecie ultra wazne, nie pozwalac na serie (szczegolnie z zagrywki). Trento 2-6 7-10 powolutku do przodu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
13-9 Cuneo! Odjazd  Sledze wiele meczow Trentino i zauwazylem, ze czesto poczatki setow maja tragiczne, ale jednak pozniej dochodza i wygrywaja. Dzis oby tak bylo, a jak beda grali z Resovia to licze ze Rzeszow wykorzysta to  Tez sledze i tez to zauwazylem. Resovia musi zagrac tak jak grali Belgowie. Szczegolnie wazny bedzie wlasnie poczatek moim zdaniem, no i oczywiscie przyjecie ultra wazne, nie pozwalac na serie (szczegolnie z zagrywki). Trento 2-6 7-10 powolutku do przodu  Tak, choc w piatek w Czestochowie Wika z Akhremem zagrali slabiej, ale mysle ze na Trento sie ogarna. Oby Oivannen trzymal forme to juz Redwitz ich tam ustawi. Szkoda, ze Reska ma gorszy srodek bo przy ciut lepszych zawodnikach mogliby spokojnie konkurowac w lidze ze Skra,a tak mysle ze jednak Belchatow nie do zatrzymania w tym sezonie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Trento 12-13 Cuneo 18-13 MarcheJesi 17-18 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Trento 12-13 Cuneo 18-13MarcheJesi 17-18  Cun 21-19 wow
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Tak, choc w piatek w Czestochowie Wika z Akhremem zagrali slabiej, ale mysle ze na Trento sie ogarna. Oby Oivannen trzymal forme to juz Redwitz ich tam ustawi. Szkoda, ze Reska ma gorszy srodek bo przy ciut lepszych zawodnikach mogliby spokojnie konkurowac w lidze ze Skra,a tak mysle ze jednak Belchatow nie do zatrzymania w tym sezonie. Ogladalem piatkowy mecz i faktycznie grali slabiej, ale za to Ignaczak gral fenomenalnie, Oivanen tez swietnie (a mial nie zagrac, a tu po kontuzji ani sladu). Mysle, ze podeszli minimalistycznie do tego meczu, aby tylko zdobyc pkt myslami juz pewnie sa w meczu z Wlochami. Trentino nadrabiac i odjazd  Perugia, Cuneo dotrzymac i po seta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Cuneo po 22, nie wierze z 18-13 ehhh
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Jest jakis live do Włoskiej oprócz legavolley?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Cuneo masakra przegrali to 24-26  trentino 18-21 a juz ladnie bylo  Perugia ledo 16-15 a juz dobrze bylo  Ajjaja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Cuneo  taka przewage ehh
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Perugia 18-19 a prowadzili Trentino 22-24 a prowadzili Cuneo set z 18-13 w dupe
Wtf? :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
i zaraz Perugia w dupe set 19-22
Super :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810 |
wie ktos co jest z meczem modeny ? bo wynik ciagle stoi na legavoley
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|