|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
Założyłem nowy temat z oczywistych względów. Właściwie po nic mi to nie jest potrzebne i pytam tylko z ciekawości. GB daje od pewnego czasu możliwość sprzedawania zakładu już zawartego (oczywiście po odpowiednio obniżonej cenie z tego co zauważyłem) Ciekawi mnie dlaczego na niektórych zakładach jest ta funkcja dostępna a na niektórych nie. Przeglądając teraz moje open bets zauważyłem, że sprzedać nie można ofert z p2p co jest w pełni zrozumiałe ale opcji sprzedaży nie mam na wszystkich zakładach zawartych za więcej niż 5 EURO, dlaczego nie można sprzedawać wszystkich i czy macie podobnie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2001
Posty: 354 |
Z tego co zauważyłem można sprzedać jeżeli jest to "normalny" zakład typu 1, X czy 2 i to niezależnie od stawki.
Nie można natomiast sprzedać zakładów typu U/O.
Tak przynajmniej wynika z moich obsrewacji.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713 |
Chodzi wam GB ? Od dluzszego czasu nie moge jej otworzyc... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
U mnie nie otwiera sę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881 |
umnie tez sie nie otwiera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 118
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2002
Posty: 118 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881 |
Zarajestruj sie przez tego linka http://www.gamebookers.com/cgi-bin/intro.cgi?rid=13595 Wpłać minimum 50 euro a dostaniesz 10 ! w 1 minutke ! Wpłać 20 dostaniesz 5 tez w minutke ;-) Polecam ! Gadu-Gadu 1466086
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Zamierzam złożyć depozyt w gamebookers, ale chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sprawa singli/kombinacji, czy wszystkie zakłady można zawierać jako single, czy w niektórych przypadkach wymagane są kombinacje? Jeśli kombinacje, to dla jakich sportów lub lig? Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
Kombinacje śa tylko do niższych mało znanych lig takich jak np dziś :
Chorwacka I liga Dania 2 liga Niemcy rgionalna Wegry 1 liga Norwegia 2 liga Szwajcaria 2 liga
Wszystkie głowne ligi mozna grac zawsze jako single .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
A i tylko na płke nożną są kombinacje zazwyczaj 3 .
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881 |
wypłacilem kase z GB na moje konto w banku PKO<SA czekam juz od 6,czy wy tez tak dlugo czekaliscie ? ktos mi mowil ze to sie szybciej odbywa : w bw czekalem rowno 7 dni w unibecie 1.5 tyg. Jak ktos czekal >6 dni to niech mi powie ze jutro przyjdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2001
Posty: 175 |
mam zamiar załozyć sobie konto w gamebookers. Stąd też moje dwa pytania: 1.Czy istnieje mozliwość wpłaty depozytu via jakiś polski bank (tak jak w expekcie)? 2.Czy istnieją ograniczenia dot górnych stawek?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148 |
Oryginalnie wysłał doktor006: [qb] 1.Czy istnieje mozliwość wpłaty depozytu via jakiś polski bank (tak jak w expekcie)??[/qb] nie, z Polski mozna wplacac przelewem na konto w Niemczech (jako przelew miedzynarodowy) [qb] 2.Czy istnieją ograniczenia dot górnych stawek?[/qb] istnieja, ale sa dosc wysokie np. max. w lidze polskiej to ok. 1500 euro (w singlach)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 137
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2002
Posty: 137 |
Czy GB jest na tyle pewny żeby można było trzymać tam większą kasę, 1000-2000 euro?
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
doktor, nie wiem jak jest z tym bankiem, ale istnieją górne ograniczenia co do stawek. Na szczęście Gamebookers ma bardzo atrakcyjne (wysokie) limity.
wyszukaj, buk wydaje się solidny, choć nie ma co go porównywać z takimi gigantami jak William Hill czy Ladbrokes.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2001
Posty: 175 |
Dzieki wszystkim którzy mi odpowiedzieli. Mam jeszcze jeden problem. Monban napisał o przelewie na konto w Niemczech. Ja tymczasem w emailu, który dostałem od Gamebookers przy opcji transferu bankowego mam do wyboru kilka państw (a raczej rachunki bankowe w róznych bankach w tych państwach). Najbliższe z tych państw to Austria. Czy ktoś kto dokonywał tego rodzaju wpłat na konto w zagranichnym banku mógłby opisać taką procedurę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881 |
jesli jeszcze sie nie zarejestrowales w GB a chcialbys to zrobic i wplacic ew. jakos sume to zarejestruj sie przez owego linka : http://www.gamebookers.com/cgi-bin/intro.cgi?rid=135950 Przy wpłacie 50 Euro dostajesz 10 euro gratisz a przy 20 € 5 euro gratis. O wszekie informacje na Gadu-Gadu 1466086A jak chcesz sie wymienic pieniedzmi:ja ci daje w expekcie ty mi w gb to tez pod powyzszy adres <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430 |
Czesc. Czy mając pieniądze na koncie w GB mozna zrobic szybką transakcję do Expektu ??? (ile to bedzie trwało i jakie sa pobierane prowizje) z gory dziekuję za szybką i tresciwą odpowiedz pozdr
|
|
|
Link skopiowany do schowka