i jak po premierze Ostrego?? dla mnie gosc jest fenomenem!!!! to co zrobil wogole z rozkminka o historii morderstwa i calym jego opowiedzeniu przez (chyba) Fajbusiewicza plus niespodzianki i wciagniecie kazdego kupujacego w historie morderstwa... no Adam pomysl mial swietny, dla mnie osobicie track 8 i 12 najlepsze na tej podlozonej plytce
Zagadzam sie z tobą w 100% , historia niesamowicie opowiedziana ,czysta perfekcja. A na tej "podłożonej" płytce 8 track to juz istne szaleństwo MISTRZ . Zaryzykuje stwierdzenie ,ze to najlepsza płyta Adama...
i jak po premierze Ostrego?? dla mnie gosc jest fenomenem!!!! to co zrobil wogole z rozkminka o historii morderstwa i calym jego opowiedzeniu przez (chyba) Fajbusiewicza plus niespodzianki i wciagniecie kazdego kupujacego w historie morderstwa... no Adam pomysl mial swietny, dla mnie osobicie track 8 i 12 najlepsze na tej podlozonej plytce
Zagadzam sie z tobą w 100% , historia niesamowicie opowiedziana ,czysta perfekcja. A na tej "podłożonej" płytce 8 track to juz istne szaleństwo MISTRZ . Zaryzykuje stwierdzenie ,ze to najlepsza płyta Adama...
swietny materiał, idealnie sie uzupełnia plytka z dodatkiem asfaltonu. na prawde 40zł warte wydania. polecam
jakby nie bylo to druga plyta jest ta "glowna". pierwsza plyta tworzy wstep zeby uwiklac kazdego kupujacego w cala historie (pomysl swietny) pierwsza plyta jako calosc, tworzac jedna historie dla mnie dobra, ale druga juz jest swietna. Calosc jako pomysl oceniam na rewelacji