|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171 |
kur... czemu Alba Berlin gra jutro, jeszcze niedawno była w ofercie na dzisiaj...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Ostatni raz zagrałem eurocup, co za syf 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,039
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,039 |
Panellinios odskoczyc cos
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
Aris/Aris @2.15  dobry kurs i dobry becior  mega izi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
Big Ben jesli dzis bedzie taki dobry i podasz jakies dobre u/o to sie wszyscy nie pogniewamy ; ) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
ja dziś z Euroligi tylko Barcę z hc. Pewnie jesteście ciekawi dlaczego, przykro mi, ale mam zasadę, że o peffkach się nie dyskutuje tylko gra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584 |
a ja bym dzis poszukal win Cibony niby nie graja o nic ale ruscy porazka ostatnia u siebie z Tau i tak juz sa z minimalnymi szansami na aw wiec mecz o pietruszke wiec na moje Cibona win lapac jak jeszcze kurs warty gry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Betu nie neguje, ba twierdzę, że jest warty poważnego zastanowienia. Myślę, że jest to spore value na Cibonę tylko twoja argumentacja jest dziwna, bo Chimki ma ogromną szanse na awans, złaszcza gdyby tu udało się wygrać i tylko to powoduje, że jeszcze Chorwatów nie pograłem, którzy walczą o honor by nie zakończyć z 0-6 Euroligi.
Ale Ruscy i Baskowie mają nawet bilans bezpośredni punktów taki sam. Chimki jednak łatwiejszy kalendarz, tu jak wygrają to będą niemal w swietnej sytuacji. Mimo wszystko kurs value
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3 |
A co myslicie dzisiaj o Brnie na Wiśle? Ja osobiscie bym sie skłaniał na zagranie czeszek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
A co myslicie dzisiaj o Brnie na Wiśle? Ja osobiscie bym sie skłaniał na zagranie czeszek ja tez tylko nie wiem czy grac czy nie....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046 |
Ja tez jestem blizszy zagraniu na czeszki!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Ja tez jestem blizszy zagraniu na czeszki!! Panowie,mecz pewnie będzie wyrównany i moim zdaniem nie ma sensu grać tego na siłę, jeżeli jest w ofertach dużo pewniejszych meczów. Lepiej na spokojnie dopingować polską drużynę, a nie wyklinać później, że to nie weszło.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3 |
Ja tez jestem blizszy zagraniu na czeszki!! Panowie,mecz pewnie będzie wyrównany i moim zdaniem nie ma sensu grać tego na siłę, jeżeli jest w ofertach dużo pewniejszych meczów. Lepiej na spokojnie dopingować polską drużynę, a nie wyklinać później, że to nie weszło. to podaj nam te "dużo pewniejsze mecze" ? Jak dla mnie kurs na czeszki powyżej 2 jest jak najbardziej do grania dla mniej pewnych mozna zagrac x2 gdyby przytrafiła sie dogrywka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Wisla dzis na luzie 1 punktem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
to podaj nam te "dużo pewniejsze mecze" ? Jak dla mnie kurs na czeszki powyżej 2 jest jak najbardziej do grania dla mniej pewnych mozna zagrac x2 gdyby przytrafiła sie dogrywka  [/quote] Twoje pieniądze, Twoja dedyzja. Jeżeli dla Ciebie Brno to najpewniejszy typ z całej oferty, to nie będę z Tobą polemizował. A co do "dużo pewniejszych" meczów, to są też inne dyscypliny do obstawiania i nad nimi można pomyśleć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664 |
Jakie sa wyniki dotychczasowych meczów Wislaczek z Brnem?Dzieki za odp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
Ja wiem że Brno jest mocne  a jak popatrze na wyniki WIsły w polskiej lidze to odraża mnie stawianie na dzisiejszy mecz  Wisła z meczu na mecz spuszcza już z tonu a Brno gra coraz lepiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
J.Lucas (11.5)morousii over P.Mickael (10.5) barca over G.Printezis (12.5) malaga over
ktore z tych trzech Panowie pewniejsze mozecie cos doradzic??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
Alaska live 3.05  : )
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
dobrze, ze skonczyla sie ta scirewiala filipinska liga  
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|