Ja daje w expekcie kom..."> Ja daje w expekcie kom...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11
#37369 02/10/2002 19:27
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
jeszcze raz napisze o jaka wymiane chodzi bo wszyscie nie zrozumieli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Ja daje w expekcie komus np.100zl za np.25 euro w gamebookers.
o sprawy groszowe nie bede sie klocil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#37370 04/10/2002 13:14
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
G
G Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
Może ktoś przetłumaczyć?
Z góry dzięki!

Conditions of Offer:

The originator must have his own gamebookers account and gamebookers reserves the right to disallow any person as an originator.

The progeny must open his account with a deposit, and must have placed at least one bet. Webmoney and e-gold deposits as well as P2P bets do not qualify.

The originator must bet the full value of any reward on any bet of his choice twice, before he can claim any kind of refund of the award.

gamebookers' decisions on who is the originator of a given progeny are absolutely final and are not subject to discussion.

The originator accepts sole legal responsibility in all jurisdictions for his actions in referring customers to gamebookers.

gamebookers reserves the right to discontinue or change the reward scheme, or any other aspect of the program at any time.

#37371 04/10/2002 17:07
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Warunki oferty:

Inicjator(twórca) musi mieć swoje własne konto w Gamebookers a gamebookers rezerwuje sobie prawo do nie aprobowania jakichkolwiek osób jako inicjatorów.

Dalsze osoby muszą otworzyć rachunek, złożyć depozyt i zawrzeć choć jeden zakład. Webmoney i gold deposits tak samo jak zakłady P2P nie są kwalifikowane jako taki zakład.

Inicjator musi obstawić całą nagrodę na jakikolwiek zakład zależny od jego wyboru dwa razy zanim będzie mógł zażądać jakiegokolwiek rodzaju zwrotu przyznanej nagrody.

Decyzje gamebookers dotyczące tego kto jest inicjatorem wobec innych osób są ostateczne i nie podlegają dyskusji.

Inicjator wyraża zgodę na to, iż jest prawnie odpwiedzialny we wszystkich jurysdykcjach za swoje działania w zakresie polecania klientów dla gamebookers.

Gamebookers rezerwuje sobie prawo do przerwania lub zmiany schematu nagradzania, lub innych aspektów programu w jakimkolwiek czasie.

#37372 04/10/2002 17:30
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
G
G Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
A moge np. mame polecić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> inne dane tylko adres i nazwisko te same!

#37373 04/10/2002 18:57
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Moim zdaniem ten numer nie przejdzie ze względu na ten sam adres. Lepiej babcię poleć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#37374 04/10/2002 19:25
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Wg mnie wazne jest, zeby wplacac karta zarejstrowana na inna osobe. Wtedy nie powinni miec problemu.

Wojtek

#37375 04/10/2002 19:45
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Gamebookers sie chyba pomylil bo dal kursy bez prowizji:

Rapid Wien v Bregenz
1.65 3.80 7.50
FC Kärnten v Admira Modling
1.70 3.70 7.00

Pewnie da sie gdzies znalezc surebeta.

Wojtek

#37376 04/10/2002 22:29
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
G
G Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
Quote
Oryginalnie wysłał tysio111:
[qb]Warunki oferty:

Inicjator(twórca) musi mieć swoje własne konto w Gamebookers a gamebookers rezerwuje sobie prawo do nie aprobowania jakichkolwiek osób jako inicjatorów.

Dalsze osoby muszą otworzyć rachunek, złożyć depozyt i zawrzeć choć jeden zakład. Webmoney i gold deposits tak samo jak zakłady P2P nie są kwalifikowane jako taki zakład.

Inicjator musi obstawić całą nagrodę na jakikolwiek zakład zależny od jego wyboru dwa razy zanim będzie mógł zażądać jakiegokolwiek rodzaju zwrotu przyznanej nagrody.

Decyzje gamebookers dotyczące tego kto jest inicjatorem wobec innych osób są ostateczne i nie podlegają dyskusji.

Inicjator wyraża zgodę na to, iż jest prawnie odpwiedzialny we wszystkich jurysdykcjach za swoje działania w zakresie polecania klientów dla gamebookers.

Gamebookers rezerwuje sobie prawo do przerwania lub zmiany schematu nagradzania, lub innych aspektów programu w jakimkolwiek czasie.[/qb]
Ile musi byc minimum pierwszy depozyt abym dostał kase za osobę zarefferowaną??
Po jakim czasie dostanę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: ?

#37377 06/10/2002 17:42
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam wszystkich!!!

Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć w jaki sposób wpłacić pieniądze do Gamebookers. Posiadam konto w Inteligo. Proszę o w miarę dokładny opis!
Jaka jest minimalna wpłata i czy Inteligo blokuje jakieś środki. Ile powinienem mięc kasy w Inteligo, aby wpłacić do GB np. 20 Euro.
Z góry dziękuję
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#37378 06/10/2002 18:43
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Quote
Oryginalnie wysłał Diabang:
[qb]Witam wszystkich!!!

Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć w jaki sposób wpłacić pieniądze do Gamebookers. Posiadam konto w Inteligo. Proszę o w miarę dokładny opis!
Jaka jest minimalna wpłata i czy Inteligo blokuje jakieś środki. Ile powinienem mięc kasy w Inteligo, aby wpłacić do GB np. 20 Euro.
Z góry dziękuję
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
więc zacznę od tego, że cholery dostaniesz bo wypłacić musisz pierwszy raz też na kartę a Inteligo blokuje na miesiąc taką wypłatę z Gamebookers (nawet jeśli kwota jest taka sama :rolleyes: ) Muisz po prostu założyć konto (najlepiej za pomocą linku któregoś z forumowiczów, który daje kasę, arth, Sokol, nie wiem kto jeszcze) a następnie wpłacić kasę kartą (kólko deposit na dole strony głownej, podajesz numer karty, expires date (data wygaśnięcia) i podajesz sumę jaką chcesz złożyć) żadna filozofia.

#37379 11/10/2002 17:52
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
G
G Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
Kilka dni temu zrobiłem wypłatę z GB do MB a kase jaką płaciłe kartą zrobili zwrot na karte i już dziś tą kase mam!! Czyli czekałem około 4 dni a nie miesiąc. I to na inteligo!

#37380 11/10/2002 18:13
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
kase masz ale jest na miesiac zablokowana.......

#37381 11/10/2002 19:08
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
G
G Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
Qrcze widze co widze! Saldo dostępne kwota xx.xx zł.
Zablokowane środki brak!!!!!!! :zobacz:

#37382 12/10/2002 04:36
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
a moze po tej zmianie przepisow bankowych od 1 pazdziernika Inteligo zmienilo tez sposob przyjmowania wplat na karte na sposob bardziej cywilizowany ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

arth

#37383 12/10/2002 16:08
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
GB zmienilo sposob naliczania ilosci zakladow do zlotego i srebrnego czlonka. Jesli zaklad 50 euro rozbijemy na 10 to i tak licza jako 1 zaklad.

Wojtek

#37384 12/10/2002 16:12
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Quote
Oryginalnie wysłał arth:
[qb]a moze po tej zmianie przepisow bankowych od 1 pazdziernika Inteligo zmienilo tez sposob przyjmowania wplat na karte na sposob bardziej cywilizowany ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

arth[/qb]
ciekaw jestem co będzie wiązało się z przejęciem Inteligo przez PKO Bank Polski, chodzi mi głównie o autoryzację karty Inteligo, mam nadzieję, że wszystko zostanie po staremu. Robiłem arth zwrot na kartę gdzieś koło 6 października i środki są zablokowane na miesiąc........

#37385 12/10/2002 16:28
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
G
G Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
Po przejećiu przez PKO mogliby obniżyć prowizje na pobieranie kasy z bankomatów PKO!

#37386 12/10/2002 17:09
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Quote
Oryginalnie wysłał gabriel_f:
[qb]Po przejećiu przez PKO mogliby obniżyć prowizje na pobieranie kasy z bankomatów PKO![/qb]
i zrobią to, preferencyjne (nie znaczy tańsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) mają być też wpłaty do Inteligo w oddziałach PKO.......

#37387 12/10/2002 22:08
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
Quote
Oryginalnie wysłał arth:
[qb]a moze po tej zmianie przepisow bankowych od 1 pazdziernika Inteligo zmienilo tez sposob przyjmowania wplat na karte na sposob bardziej cywilizowany ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

arth[/qb]
z moich ustaleń jakiś czas temu wynika:

blokada w inteligo jest, gdy zwrot jest części kwoty - ustalają czy jest ok.

w wypadku zwroty całej kwoty - blokady brak

#37388 15/10/2002 01:17
Dołączył: Mar 2002
Posty: 137
W
member
member
W Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 137
Czy ktoś może rejestrował pod swoje konto, kogoś ze swojej rodziny?
np. żonę, siostre, rodziców lub dziadków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i zgarnął za to bonus?

Pozdrawiam!

Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, ANZELMO, aker, forty, $-man, alfa, Lukasz111), 2,564 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,336
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1