Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 26 z 29 1 2 24 25 26 27 28 29
medivall #3733389 04/03/2010 02:02
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125
[quote="edi143"]'[Linked Image]
wieczorem podam cos na noc ,jak zdaze
a to singielek
o 23.00 Estudiantes LP-Argentinos J. 1

Bonus: Unibet
medivall #3734218 04/03/2010 05:24
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125

'[Linked Image]
Jest to jeden z kilku kuponow systemowych.Jakie beda tego efekty,zobaczymy .(jutro kupon dam)

medivall #3735763 05/03/2010 03:38
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125
'[Linked Image]
Wczoraj ,jak widac, kicha!!!.Chyba ze sie gra 6z7
Jest to jeden z kilku kuponow systemowych ponizej.Jakie beda tego efekty,zobaczymy .(jutro kupon dam)
'
N.Y. Rangers - Pittsburgh... --1--NHL
Phoenix Suns - Utah Jazz handicap--2--NBA
Miami Heat - Los Angeles Lakers handicap ----1---NBA
Chicago Bulls - Memphis ----2---handicap--NBA
Dallas - St. Louis ---1_NHL
Nashville - Los Angeles -------2---NHL
carolina-ottawa---1_NHL
* * *

medivall #3737912 06/03/2010 04:10
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125
'[Linked Image]
wczoraj klapa.
'
Dzisiaj jedziemy ostro-sam hokej.kuponiki jutro!.
Kupon 2
Houston Aeros - San Antonio R---1----AHL
Abbotsford Heat - Worcester S---1----AHL
Syracuse Crunch - Wilkes-Barre/---2----AHL
Adirondack Phantoms - Rochester---2----AHL
Bridgeport Sound Tigers - Portland---1----AHL
Providence Bruins - Mancheste---1----AHL
Grand Rapids Griffins - Manitoba---2----AHL

medivall #3737965 06/03/2010 04:43
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,563
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,563
wszystko fajnie ale dlaczego podajesz inne typy niż potem rozliczasz? trochę to naciągane

sztuka mięsa #3738477 06/03/2010 16:55
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043
madivall - typy masz super, jestem pod wrażeniem, ale jeśli chcesz na nich zarabiać, powinieneś grać w systemie,

w każdym razie ja często gęsto korzystam z Twoich spotkań, i mam zamiar dalej tak robić

szacunek

Angelika #3738676 06/03/2010 20:49
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125
'[Linked Image]
wczoraj klapa,jak widac 1 blad znow.
]
Kupon 8
Valencia-Racing
Dortmund-Monchengla
Breda-PSV --2
Hamburger-Hertha---1
Wigan-Liverpool
Portsmouth-Birmingham-2
* * *
Kupon 9
Valencia-Racing -1
Dortmund-Monchengla
Sparta-----Ajax---2
Hamburger-Hertha---1
QPR-West Bromwich---2
Portsmouth-Birmingham-2
* * *
Kupon 10
Reading-Aston Villa---2
Dortmund-Monchengla
Valencia-Racing -1
Hamburger-Hertha---1
QPR-West Bromwich---2
Wigan-Liverpool-2
* * *
Kupon 11
Valencia-Racing -1
Reading-Aston Villa---2
Sparta-----Ajax---2
Hamburger-Hertha---1
QPR-West Bromwich---2
Breda-PSV --2
* * *
Kupon 12
Valencia-Racing -1
Dortmund-Monchengla
Sparta-----Ajax---2
Wigan-Liverpool-2
QPR-West Bromwich---2
Breda-PSV --2

medivall #3740477 07/03/2010 08:56
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125
'[Linked Image]
10 takich kuponikow wyslalem na nocke.Jak nie bedzie X to bedzie dobrze.

medivall #3741038 07/03/2010 22:13
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125
'[Linked Image]
hokej sie nie udal,byl X.Pozostala A.V !!!

medivall #3741491 08/03/2010 00:41
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125
no i ok,to jest hazard.pozdrawiam

medivall #3742252 08/03/2010 07:15
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125


'[Linked Image]
'
2 systemy gram na nocke .Jeden na 7 meczy drugi na 5
Anaheim - Montreal --1---NHL
N.Y. Rangers - Buffalo --2--- NHL
Edmonton - New Jersey --2--NHL
Sacramento Kings - Oklahoma-----2 NBA
Boston Celtics - Washington
handicap --1 NBA
* * *
Kupon 5
Anaheim - Montreal --1---NHL
N.Y. Rangers - Buffalo --2--- NHL
Edmonton - New Jersey --1--NHL
Sacramento Kings - Oklahoma-----2 NBA
Boston Celtics - Washington
handicap --2 NBA
* * *
Kupon 6
Anaheim - Montreal --1---NHL
N.Y. Rangers - Buffalo --1--- NHL
Edmonton - New Jersey --2--NHL
Sacramento Kings - Oklahoma-----1 NBA
Boston Celtics - Washington
handicap --2 NBA
* * *
Kupon 7
Anaheim - Montreal NHL --2---NHL
N.Y. Rangers - Buffalo --2--- NHL
Edmonton - New Jersey --2--NHL
Sacramento Kings - Oklahoma-----1 NBA
Boston Celtics - Washington
handicap --2 NBA

medivall #3743360 09/03/2010 06:33
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125

medivall #3744359 10/03/2010 03:45
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125
'[Linked Image]
znow 1 blad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
'

na nocke damy cos nowego.

medivall #3744541 10/03/2010 04:41
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125

Kupon 1
San Antonio Rampage - Peoria
1 Tercja 2 NHL
Colorado - Vancouver 2 NHL
Atlanta - Nashville 1 NHL
Toronto - Boston 2 NHL
Montreal - Tampa Bay 1 NHL
* * *
Kupon 2
San Antonio Rampage - Peoria
1 Tercja -1 NHL
Colorado - Vancouver 1 NHL
Atlanta - Nashville 1 NHL
Toronto - Boston 2 NHL
Montreal - Tampa Bay 1 NHL
* * *
Kupon 3
San Antonio Rampage - Peoria
1 Tercja -1 NHL
Colorado - Vancouver 2 NHL
Atlanta - Nashville 1 NHL
Toronto - Boston 1 NHL
Montreal - Tampa Bay 1 NHL
* * *
Kupon 4
San Antonio Rampage - Peoria
1 Tercja -1 NHL
Colorado - Vancouver 2 NHL
Atlanta - Nashville 2 NHL
Toronto - Boston 2 NHL
Montreal - Tampa Bay 1 NHL
* * *

wszystkie 10 kuponow to 1 Tercja

medivall #3744953 10/03/2010 07:24
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125
'[Linked Image]
a niech Cie IIIIj.3 takie kupony poszly.

medivall #3745479 10/03/2010 20:39
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Originally Posted by medivall


Originally Posted by medivall
'[Linked Image]
znow 1 blad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
'

na nocke damy cos nowego.

shocked
hmm... jak to jeden błąd ??? , przecież dokładnie widać, że błędów na tym kuponie jest aż 4 !!! No chyba, że co innego wklejasz na forum, a co innego grasz, albo edytujesz kupony w jakimś programie do obróbki graficznej.

Jeśli możesz wyjaśnij proszę...

radeke #3745487 10/03/2010 20:42
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,563
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,563
to samo pisałem kilka dni wcześniej i też nie dostałem odpowiedzi. Jedyne co się nasuwa to to iż grając rzeczywiście systemem można puścić te same wydarzenia w różnych konfiguracjach. Niestety te najbardziej celne wklejane są po fakcie.

sztuka mięsa #3745506 10/03/2010 20:50
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,886
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,886
heheh ciekawe.... ale to jest pytanie, dlaczego nie zostaly wklejone wszystkie grane kupony... bo w sumie zagrac 10 kuponow i po fakcie wkleic jeden wygrany to zadna sztuka smile

radeke #3746112 11/03/2010 03:49
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125
jesli czytasz post od konca ,to tak jest.Pisalem ze system ma od14 do 24 kuponow na 7 meczy i od 5 do 12 kuponow na 5 meczy.jesli wkleje 14 kuponow po 7 meczy ,to kkto to bedzie sledzil.
jesli czytasz post od konca ,to tak jest.Pisalem ze system ma od14 do 24 kuponow na 7 meczy i od 5 do 12 kuponow na 5 meczy.jesli wkleje 14 kuponow po 7 meczy ,to kkto to bedzie sledzil.

medivall #3746114 11/03/2010 03:49
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125
'[Linked Image]
'
'[Linked Image]

a niech Cie IIIIj.

' Pozniej cos na nocke

Strona 26 z 29 1 2 24 25 26 27 28 29

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, alfa, betowiec, latajaca_holenderka, Akhu, Sensei, Kretol, rymoholik, bukma, Green Arrow, forty, Lukasz111, 11kera11), 806 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,097
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1