|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 407
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2004
Posty: 407 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 6,056
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 6,056 |
Levski 3-1 handi izzi jak ktoś grał
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
Aston Villa 2222222222222222222-2 jazda wygrać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
ja to nie wiem czemu ja gram polską ligę, wicelider u siebie przegrywa z ostatnią drużyną to tylko tutaj no zwlaszcza ze wicelider to takie same c*py jak ta ostatnia druzyna. niezwykłe... dobrze że motor lublin to kozaki  gdzie wy gracie? co ma jedno do drugiego, zobacz ile kasy w te wszystkie szmatławe kluby pakują po to zeby nic nie potrafily ugrac w europie. to ma byc gra wicelidera? pilki nie potrafią wymienic, ostatnia druzyna po nich jezdzi buahahaha. to samo co wisła. wstyd to wogole ogladac. jedynie na lecha dało sie popatrzec. a jak taki jestes internetowy chuligan to powinienes tych z motoru po nogach całowac, ze macie kogos takiego jak szałachowski co mecz z kolejnym gigantem cracovią wam wyratował ostatnio. bez odbioru polska liga "piłki nożnej" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 6,056
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 6,056 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
powiedzcie mi czy na betfair są transmisje z ligi polskiej? Bo widziałem niby znaczek np. przy meczu Legii,ale w live video tego nie ma...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
mecze z Odrą to będzie teraz większy klasyk niż z Wisłą
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
Chyba nie macie zamiaru sie kłócic o poziom Naszej ligi?Przecież wiadomo, ze to rozpacz i nędza.Obecnie najlepiej by było gdyby Lech zdobył mistrza ale kto wie co i Kolejorz Nam pokaże wkrótce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,125
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,125 |
powiedzcie mi czy na betfair są transmisje z ligi polskiej? Bo widziałem niby znaczek np. przy meczu Legii,ale w live video tego nie ma... jak mieszkasz w innym kraju to i owszem, jest transmisja. Dla nas zablokowana.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 924
a.k.a. "Wentyl"
|
|
a.k.a. "Wentyl"
Dołączył: May 2002
Posty: 924 |
Coś dziwna ta holenderska... prawie 70-ta minuta a w 3 meczach 0:0
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
powiedzcie mi czy na betfair są transmisje z ligi polskiej? Bo widziałem niby znaczek np. przy meczu Legii,ale w live video tego nie ma... Z terenu Polski tego nie obejrzysz.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Brawo Sandecja  ORANGE EKSTRAKLASA Sandecja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063 |
Twente 20 minut na WIN 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
heh, dzięki Panowie za odpowiedź 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
CWKS daje numer typu Wisła niech sobie podadzą ręce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Legia @15 pewka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 337 |
mi to smierdzi walkami u buków czołówka ligi: wisła, ruch , legia przegrywają u siebie z druzynami z konca tabeli - smierdza te wyniki na odleglosc - pilkarski poker
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171 |
ja to nie wiem czemu ja gram polską ligę, wicelider u siebie przegrywa z ostatnią drużyną to tylko tutaj no zwlaszcza ze wicelider to takie same c*py jak ta ostatnia druzyna. niezwykłe... dobrze że motor lublin to kozaki  gdzie wy gracie? co ma jedno do drugiego, zobacz ile kasy w te wszystkie szmatławe kluby pakują po to zeby nic nie potrafily ugrac w europie. to ma byc gra wicelidera? pilki nie potrafią wymienic, ostatnia druzyna po nich jezdzi buahahaha. to samo co wisła. wstyd to wogole ogladac. jedynie na lecha dało sie popatrzec. a jak taki jestes internetowy chuligan to powinienes tych z motoru po nogach całowac, ze macie kogos takiego jak szałachowski co mecz z kolejnym gigantem cracovią wam wyratował ostatnio. bez odbioru polska liga "piłki nożnej"  vive targi kielce, Zaksa, Resovia, Legia, Wisła, Polska reprezentacja PN - Bo my polacy mamy chyba lepsze ręcę niż nogi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|