|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Wczoraj proponowałem Cortese z pań we Włoszech po 1,75 , dziś proponuję Conegliano po 2,52   Jak na tą chwilę, wszystko na to wskazuje, że to dobry typ - bez zbędnego komentarza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
w tobet macie 2.8 ..ale jednak jakby kilka slow komentarza to nie zaszkodzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
|
|
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342 |
tia i ja lookalem na to spotkanie Organiki ... powiem szczerze ze jeszcze pierwszego seta przezylem ... ale potem to juz nawet sie nie wsciekalem... raczje na placz szlo ... Organika zagrala tak tragicznie ze nie potrafie tego wytlumaczyc ... ile mozna dostac czap pod rzad? Organika bila rekord wczoraj Ja w połowie drugiego seta uświadomiłem sobie, że nic już z tego nie będzie ale do obiadu oglądałem już do końca to marne widowisko  Do wszystkich spotakań, które ogladam/obstawiam podchodzę z dużym dystansem bo kiedyś sobie uświadomiłem, że naprawdę nie warto tracić nerwów i zdrowia. I tak nie mamy na to wszystko żadnego wpływu. D. Goleman "Inteligencja emocjonalna" polecam lekturkę  Żadna aluzja do Ciebie kazow , tak tylko ogólnie jakby ktoś miał ochotę poczytać coś w tym kierunku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
personalnie nie odstają w ogóle , grają u siebie więc kurs z kosmosu według mnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
|
|
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
tia i ja lookalem na to spotkanie Organiki ... powiem szczerze ze jeszcze pierwszego seta przezylem ... ale potem to juz nawet sie nie wsciekalem... raczje na placz szlo ... Organika zagrala tak tragicznie ze nie potrafie tego wytlumaczyc ... ile mozna dostac czap pod rzad? Organika bila rekord wczoraj Ja w połowie drugiego seta uświadomiłem sobie, że nic już z tego nie będzie ale do obiadu oglądałem już do końca to marne widowisko  Do wszystkich spotakań, które ogladam/obstawiam podchodzę z dużym dystansem bo kiedyś sobie uświadomiłem, że naprawdę nie warto tracić nerwów i zdrowia. I tak nie mamy na to wszystko żadnego wpływu. D. Goleman "Inteligencja emocjonalna" polecam lekturkę  Żadna aluzja do Ciebie kazow , tak tylko ogólnie jakby ktoś miał ochotę poczytać coś w tym kierunku. spoko spoko, ja jeszcze sie emocjonuje jak popeknie jakis blad .. w stylu niski kurs przegrany lub duzy kurs trafiony skombinowany z jakims niskim:) ...ale to bardziej na siebie i swoje bledy a jezeli chodzi o mecz Organiki, bet bylo wiadome juz w polowie drugie seta ze nie wejdzie, a to co napisalem wyzej dotyczylo raczej tego co sie dzialo na boisku, nei samego betu ..niemoc byla straszna ... ktos moze napisac walek ... ale tam nie bylo walka... tam byla rozbita organika ktora nie potrafi przyjac ... rozegrac i zaatakowac...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
personalnie nie odstają w ogóle , grają u siebie więc kurs z kosmosu według mnie. prrr ... hold your horses ... jak nie odstaja? Conegliano to niemalze czerwona latarnia ligii z wygranymi 2 spotkaniami przy 16 przegranych Urbino z kolei od samego poczatku w Top5 ligii urywajac sety i Bergamo i Pesaro ..bilans meczow 10:8 nie mowie ze nie wejdzie typ ..ale mowienie o podobnym poziomie nie ejst naduzyciem czasem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Widocznie im nie idzie , póki co... składu gorszego niż rywalki nie mają więc może pora na przebudzenie i wygraną po walce.
Zobaczymy wiadomo że nikt nie zagra tego za grubą kasę
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
|
|
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342 |
Ja czekam już na Ligę Mistrzyń i będę próbował jeszcze raz Vakifbank z Novarą
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
Widocznie im nie idzie , póki co... składu gorszego niż rywalki nie mają więc może pora na przebudzenie i wygraną po walce.
Zobaczymy wiadomo że nikt nie zagra tego za grubą kasę ale po czym wnioskujesz ze nie maja gorszego skladu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Chociażby po Brakocevic i Wilson Makare Wasa Mary oraz Sangiuliano Rachele która grała nie raz w reprezentacji.
Składy porównywalne bez gwiazd
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389 |
Ja czekam już na Ligę Mistrzyń i będę próbował jeszcze raz Vakifbank z Novarą Ja też gram Stambuł. Nawet spróbuje -1.5 handi, które wg mnie bardziej się opłaca od czystego win.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
|
|
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342 |
Są dwie możliwości  albo Novara wygra dwa sety zapewniając sobie awans i odpuści dalszą grę albo Vakifbank wyrwie awans ambitną i skuteczną grą od początku. Osobiście bardzo lubię Guidettiego i mam nadzieję, że wykombinuje coś dobrego na ten mecz :)Za to za Novarą nie przepadam ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Orientuje się ktoś czy w Vakifbanku będzie grała Debby Stam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 768
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 768 |
Panowie jak sie zapatrujecie na mecz greckiej A1 Ea Patra-Panata? w sumie graja o 1 miejsce w grupie! jakies opinie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 768
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 768 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,653 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,653 Likes: 10 |
eapatra + Piła dubelek za grubo, i tyle w temacie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
piła +1.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
wiesniak
|
|
wiesniak
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856 |
czemu unibet nie ma live do piły, mial byc
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 768
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 768 |
gwardia..  .panata... 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|