Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by grajus87
Wczoraj proponowałem Cortese z pań we Włoszech po 1,75 , dziś proponuję Conegliano po 2,52 smile

boks

Jak na tą chwilę, wszystko na to wskazuje, że to dobry typ - bez zbędnego komentarza.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
w tobet macie 2.8 ..ale jednak jakby kilka slow komentarza to nie zaszkodzi

Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Originally Posted by kazow
tia i ja lookalem na to spotkanie Organiki ... powiem szczerze ze jeszcze pierwszego seta przezylem ... ale potem to juz nawet sie nie wsciekalem... raczje na placz szlo ... Organika zagrala tak tragicznie ze nie potrafie tego wytlumaczyc ... ile mozna dostac czap pod rzad? Organika bila rekord wczoraj

Ja w połowie drugiego seta uświadomiłem sobie, że nic już z tego nie będzie ale do obiadu oglądałem już do końca to marne widowisko smile Do wszystkich spotakań, które ogladam/obstawiam podchodzę z dużym dystansem bo kiedyś sobie uświadomiłem, że naprawdę nie warto tracić nerwów i zdrowia. I tak nie mamy na to wszystko żadnego wpływu. D. Goleman "Inteligencja emocjonalna" polecam lekturkę smile Żadna aluzja do Ciebie kazow , tak tylko ogólnie jakby ktoś miał ochotę poczytać coś w tym kierunku.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
personalnie nie odstają w ogóle , grają u siebie więc kurs z kosmosu według mnie.

Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
W bet365 @3.30

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Originally Posted by Darwin
Originally Posted by kazow
tia i ja lookalem na to spotkanie Organiki ... powiem szczerze ze jeszcze pierwszego seta przezylem ... ale potem to juz nawet sie nie wsciekalem... raczje na placz szlo ... Organika zagrala tak tragicznie ze nie potrafie tego wytlumaczyc ... ile mozna dostac czap pod rzad? Organika bila rekord wczoraj

Ja w połowie drugiego seta uświadomiłem sobie, że nic już z tego nie będzie ale do obiadu oglądałem już do końca to marne widowisko smile Do wszystkich spotakań, które ogladam/obstawiam podchodzę z dużym dystansem bo kiedyś sobie uświadomiłem, że naprawdę nie warto tracić nerwów i zdrowia. I tak nie mamy na to wszystko żadnego wpływu. D. Goleman "Inteligencja emocjonalna" polecam lekturkę smile Żadna aluzja do Ciebie kazow , tak tylko ogólnie jakby ktoś miał ochotę poczytać coś w tym kierunku.


spoko spoko, ja jeszcze sie emocjonuje jak popeknie jakis blad .. w stylu niski kurs przegrany lub duzy kurs trafiony skombinowany z jakims niskim:) ...ale to bardziej na siebie i swoje bledy

a jezeli chodzi o mecz Organiki, bet bylo wiadome juz w polowie drugie seta ze nie wejdzie, a to co napisalem wyzej dotyczylo raczej tego co sie dzialo na boisku, nei samego betu ..niemoc byla straszna ... ktos moze napisac walek ... ale tam nie bylo walka... tam byla rozbita organika ktora nie potrafi przyjac ... rozegrac i zaatakowac...

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Originally Posted by grajus87
personalnie nie odstają w ogóle , grają u siebie więc kurs z kosmosu według mnie.


prrr ... hold your horses ...

jak nie odstaja? Conegliano to niemalze czerwona latarnia ligii z wygranymi 2 spotkaniami przy 16 przegranych

Urbino z kolei od samego poczatku w Top5 ligii urywajac sety i Bergamo i Pesaro ..bilans meczow 10:8

nie mowie ze nie wejdzie typ ..ale mowienie o podobnym poziomie nie ejst naduzyciem czasem?

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Widocznie im nie idzie , póki co... składu gorszego niż rywalki nie mają więc może pora na przebudzenie i wygraną po walce.

Zobaczymy wiadomo że nikt nie zagra tego za grubą kasę

Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Ja czekam już na Ligę Mistrzyń i będę próbował jeszcze raz Vakifbank z Novarą

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Originally Posted by grajus87
Widocznie im nie idzie , póki co... składu gorszego niż rywalki nie mają więc może pora na przebudzenie i wygraną po walce.

Zobaczymy wiadomo że nikt nie zagra tego za grubą kasę

ale po czym wnioskujesz ze nie maja gorszego skladu?

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Chociażby po Brakocevic i Wilson Makare Wasa Mary oraz Sangiuliano Rachele która grała nie raz w reprezentacji.

Składy porównywalne bez gwiazd

Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
Originally Posted by Darwin
Ja czekam już na Ligę Mistrzyń i będę próbował jeszcze raz Vakifbank z Novarą

Ja też gram Stambuł. Nawet spróbuje -1.5 handi, które wg mnie bardziej się opłaca od czystego win.

Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Są dwie możliwości smile albo Novara wygra dwa sety zapewniając sobie awans i odpuści dalszą grę albo Vakifbank wyrwie awans ambitną i skuteczną grą od początku. Osobiście bardzo lubię Guidettiego i mam nadzieję, że wykombinuje coś dobrego na ten mecz :)Za to za Novarą nie przepadam ...

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Orientuje się ktoś czy w Vakifbanku będzie grała Debby Stam.

Dołączył: Feb 2010
Posty: 768
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 768
Panowie jak sie zapatrujecie na mecz greckiej A1 Ea Patra-Panata?
w sumie graja o 1 miejsce w grupie!
jakies opinie?

Dołączył: Feb 2010
Posty: 768
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 768
Panata i Gwardia po zwyciestwo prosze!!! boks boks gwizdek

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,653
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,653
Likes: 10
eapatra + Piła dubelek za grubo, i tyle w temacie

Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
piła +1.5boks

Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
V
wiesniak
wiesniak
V Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
czemu unibet nie ma live do piły, mial byc

Dołączył: Feb 2010
Posty: 768
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 768
gwardia.. boks .panata... boks

Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, burbon, Sensei, JelineK), 483 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,569
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1