|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050 |
Czesc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czy ktos ostatnio zakladal tam demo ?? Pytam, poniewaz przy probie zapisania wyskakuje blad strony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Pozdrawiam Mateusz
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2003
Posty: 129 |
dobre demo masz na www.oanda.com [ oanda.com], nie trzeba oprogramowania dziala jako skrypt javy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 539
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 539 |
wiatm, posiadam tam konto, jest w porzadku ale nie mam porownania do innych bo to moje pierwsze, zakladalem jakies 2 tyg temu i nie bylo problemow
napoacztku nawet sporo wygralem ( co bylo oczywiscie kwestia szczescia) i nawet jakis gosc z tej platformy do mnie dzwonil (podejrzewam ze usa bo nr telefonu zaczynal sie +1908...) i wypytywal sie czy zamierzam zalozyc rzeczywiste konto, ile zainwestowac itp.
|
|
|
Link skopiowany do schowka