Czy ktos ostatnio zakladal tam demo ?? Pytam, poniewaz przy probie zapisania wyskaku..."> Czy ktos ostatnio zakladal tam demo ?? Pytam, poniewaz przy probie zapisania wyskaku...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#374253 19/07/2005 21:37
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Czesc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Czy ktos ostatnio zakladal tam demo ?? Pytam, poniewaz przy probie zapisania wyskakuje blad strony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Mateusz

Bonus: Unibet
#374254 20/07/2005 07:27
Dołączył: Apr 2003
Posty: 129
D
member
member
D Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 129
dobre demo masz na www.oanda.com [oanda.com], nie trzeba oprogramowania dziala jako skrypt javy

#374255 21/07/2005 18:33
Dołączył: Jan 2005
Posty: 539
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 539
wiatm, posiadam tam konto, jest w porzadku ale nie mam porownania do innych bo to moje pierwsze,
zakladalem jakies 2 tyg temu i nie bylo problemow

napoacztku nawet sporo wygralem ( co bylo oczywiscie kwestia szczescia) i nawet jakis gosc z tej platformy do mnie dzwonil (podejrzewam ze usa bo nr telefonu zaczynal sie +1908...) i wypytywal sie czy zamierzam zalozyc rzeczywiste konto, ile zainwestowac itp.


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, rymoholik, rafal08, Sensei, forty, Akhu, $-man, aker, betowiec), 801 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,043
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1