|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Generali ! z 0-2 poszli 25-14 25-14 15-10  Ogromne
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,176
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2005
Posty: 2,176 |
czy moghe prosic live do wloskiej siatki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,631 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,631 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
Novara zal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Castellana Grotte 21-20 -> 21-25 A mialy w secie i 3pkt przewagi.. Ehh, 2 set juz 0:3 wtf !?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Recycle Florens Castellana Grotte vs Riso Scotti Pavia 2:1 24-22 i live zamrozilo juz z 10 min temu. Wie ktos o co chodzi? graja, nie graja? jaki wynik?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Dziś Cortese ogrywa Pesaro po 1,75 . Gospodynie świetna paczka Anzanello ,Berg Cardullo,Durisic i oczywiście gwiazda zespołu Aguero która potrafi kończyc każdą piłkę. W Pesaro Cortese wygrało 3-2 grając bez Aguero więc z nią będzie jeszcze bardziej groźne . Do tego dochodzi ciężki czwartkowy mecz Pesaro w Lidze Mistrzów .  Jak za darmo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
witam, Panowie nie orientujecie się, w jakiej cenie są bilety na dzisiejszy mecz siatkówki we Wrocławiu: Gwardia Wrocław-Ptps Farmutil Pila? z góry dzięki za odpowiedź 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809 |
witam, Panowie nie orientujecie się, w jakiej cenie są bilety na dzisiejszy mecz siatkówki we Wrocławiu: Gwardia Wrocław-Ptps Farmutil Pila? z góry dzięki za odpowiedź  no własnie, panowie jak widzicie ten mecz? Piła ostatni mecz gra u siebie z ogórkami tak więc bardzo możliwa jest dziś wygrana Wrocka
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446 |
witam, Panowie nie orientujecie się, w jakiej cenie są bilety na dzisiejszy mecz siatkówki we Wrocławiu: Gwardia Wrocław-Ptps Farmutil Pila? z góry dzięki za odpowiedź  zawsze były po 10zł, pewnie i dzisiaj tak będzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
witam, Panowie nie orientujecie się, w jakiej cenie są bilety na dzisiejszy mecz siatkówki we Wrocławiu: Gwardia Wrocław-Ptps Farmutil Pila? z góry dzięki za odpowiedź  zawsze były po 10zł, pewnie i dzisiaj tak będzie. dzięki Dewoj  zabieram moją na ten mecz (tak w ramach prezentu z okazji Dnia Kobiet)  a to że przy okazji samemu sobie zrobię prezent, to już inna sprawa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,080
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,080 |
Gwardia potrzebuje pkt, ale Pila ostatnio w niezlej formie @Darwin - moglbys powiedziec czemu taka wysoka stawka na Gwardie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 768
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 768 |
Gwardia Wroclaw.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
|
|
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342 |
Gwardia potrzebuje pkt, ale Pila ostatnio w niezlej formie @Darwin - moglbys powiedziec czemu taka wysoka stawka na Gwardie?  Gdyby kierować się tylko i wyłącznie faktami to wytypowanie tej kolejki poprawnie byłoby prawie niemożliwe. Kiedy oglądałem wczoraj Organikę w akcji to własnym oczom nie wierzyłem , że można zagrać tydzień po bardzo dobrym spotkaniu tak mizernie... Dlaczego Gwardia za wysoką stawkę? Czasami jest coś takiego jak przeczucie co do danego spotkania i tym razem właśnie coś takiego czuje  Faktem jest, że Piła gra ostatnio lepiej ale jak już wspomniałem same fakty w tej kolejce przyniosły tylko straty . Kobiety mają to do siebie , że raz grają super a kolejnym razem nic im nie wychodzi. Myślę po prostu, że tym razem czas na zwycięstwo Gwardii po ostatnich porażkach. Mobilizacja po stronie gospodyń na pewno będzie maksymalna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Wczoraj proponowałem Cortese z pań we Włoszech po 1,75 , dziś proponuję Conegliano po 2,52  
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
tia i ja lookalem na to spotkanie Organiki ... powiem szczerze ze jeszcze pierwszego seta przezylem ... ale potem to juz nawet sie nie wsciekalem... raczje na placz szlo ... Organika zagrala tak tragicznie ze nie potrafie tego wytlumaczyc ... ile mozna dostac czap pod rzad? Organika bila rekord wczoraj
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
Wczoraj proponowałem Cortese z pań we Włoszech po 1,75 , dziś proponuję Conegliano po 2,52   a to why?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|