|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
a tak po drugie, jak nie potrafisz pomoc to na chuj sie wpier%alasz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427 |
oszukali mnie na roznych... Przepraszam za głupie pytanie, grasz rzuty rożne w lidze marokańskiej ? jak sie ma szybsza transmisje w tv to sie gra Ale co ty tam grasz dokładnie kierując się meczem nażywo. O ile wiem bet365 oferuje ilść rzutów rożnych, ostatni rzut rożny, wyścig do określonej liczby rzutów rożnych i rzut rożny po następnym więc jeżeli zobaczysz w tv że drużyna x ma rzut rożny a jest opóźnienie na livwie to i tak Ci nie wejdzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
a tak po drugie, jak nie potrafisz pomoc to na chuj sie wpier%alasz? pettersen o co dokladnie chodzi postaram sie pomoc jesli bede potrafic!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
aaaas, bylo 10 roznych, okolo 85 minuty bet mial linie 10,5 i wtedy gospodarze zdobyli 10, a w meczu 11 rzut rozny, bet nie dodalo tego i rozliczyli mi jako przegrana. teraz oczywiscie nie chca podac zrodla na jakiej postawie rozliczyli mi zaklad jako przegrany 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,591
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,591 |
Panowie w skrócie Wam opowiem, buk trzyma linie 15.5 na sumę rzutów rożnych, mamy końcówkę meczu i zakładając, że Pettersen ma szybsze live w tv skreśla po roznych typ na over. Buk jednak nie wskazuje w opcjach live, ze rozny padł. Teraz trzeba znaleźć staty, ile było rożnych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
a tak po drugie, jak nie potrafisz pomoc to na chuj sie wpier%alasz? pettersen o co dokladnie chodzi postaram sie pomoc jesli bede potrafic!! opisałem dla aaaasa  dzięki wielkie z góry mecz byl na kanale arryadia ale gdzie ja teraz znajde powtorke 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
Panowie w skrócie Wam opowiem, buk trzyma linie 15.5 na sumę rzutów rożnych, mamy końcówkę meczu i zakładając, że Pettersen ma szybsze live w tv skreśla po roznych typ na over. Buk jednak nie wskazuje w opcjach live, ze rozny padł. Teraz trzeba znaleźć staty, ile było rożnych. chora sytuacja, ze rozliczaja, a nie chca podac zrodla na podsawie, ktorego rozliczaja tak, a nie inaczej
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
pettersen powiedz tylko co to byl za mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
MAT Tetouan v ASS Sale
liga marokańska
11 rożny był coś koło 85-88 minuty
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
MAT Tetouan v ASS Sale
liga marokańska
11 rożny był coś koło 85-88 minuty meczyk zakonczony wynikiem 1-3??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Konyaspor - Karsiyaka over 1.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
pettersen skontaktuje sie ze znajomym ktory kuma jez francuski i interesuje sie troszke arykanska pilka moze da namiar na jakis link ze statsami
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,058
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,058 |
co to ma byc slavia 3-2 HT. dałem ze padnie 1 gol w 2 połowie a tu pipa
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
pettersen skontaktuje sie ze znajomym ktory kuma jez francuski i interesuje sie troszke arykanska pilka moze da namiar na jakis link ze statsami ok, dzięki Ci wielkie http://www.arryadia.com/direct/footMAT-ASS.htm tylko to znalazlem :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029 |
co to ma byc slavia 3-2 HT. dałem ze padnie 1 gol w 2 połowie a tu pipa ja mam over 5,5 w tym meczu w dubelku,mam nadzieje ze cos chłopy strzela jeszcze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,058
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,058 |
co to ma byc slavia 3-2 HT. dałem ze padnie 1 gol w 2 połowie a tu pipa ja mam over 5,5 w tym meczu w dubelku,mam nadzieje ze cos chłopy strzela jeszcze  maja z doliczonym jakies 5 minut fuck
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029 |
Az juniorzy over 0,5 po 1 połowie i Slavia over 5,5,czarno to widze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,591
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,591 |
Az juniorzy over 0,5 po 1 połowie i Slavia over 5,5,czarno to widze. liczba roznych wskazywala, ze w AZ cos wpadnie i to szybko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029 |
duzo goli juniorki strzelały w 1 połowach w Holandii,no nic 400zł w plecy.Od piatki czarna seria...Ide świetowac z baba jej dzień.Powodzonka chłopy. 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|